Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek bejön a magyarországi...

Nektek bejön a magyarországi élet?

Figyelt kérdés

Bevallom, tőlem eléggé idegen ez a "szorítsd össze a fogaidat, harcolj keményen minden nap és éld túl!" mentalitás. Olyan, mintha egy Torrente-filmben élném az egész életemet, 4 millió José Luis között.

Kicsit már unom. Sőt, nem is kicsit...



2019. aug. 2. 08:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Nekem be. Elég sokat éltem külföldön, több országban. Úgy vagyok ezzel mint Virág elvtárs a citrommal. Kicsit kicsi, meg kicsit savanyú de a miénk.
2019. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
Nekem nem ilyen az életem, úgyhogy jól elvagyok. A kinti ismerösökből kiindulva, nekünk kint rosszabb lenne, mint itthon.
2019. aug. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#2

Hogy érted, hogy nem ilyen az életed? Ha Magyarországon élsz, akkor nem tudod megcsinálni, hogy ne legyen ilyen az életed. Egyszerűen kilépsz az utcára és ez ver pofán.

2019. aug. 2. 08:44
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem, 2023-ban költözöm.
2019. aug. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Én most nem érzem jól magam, de mégsem tudom tartósan máshol elképzelni az életemet. Talán, mert már nem vagyok mai gyerek.
2019. aug. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 mindentudó99 ***** válasza:
29%
Mi ver pofán ha ki lépsz az utcára? Nem másokkal csak a saját dolgoddal kell mindíg törödni. Hogy másnak a mentalitása milyen kit érdekel .
2019. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim gazdagok, anyagilag jól élek. Viszont tervezem a külföldre menést.
2019. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%

Ezt hol láttad?

Az én környezetemben az emberek, már akik nm nyaralni vannak, az esti sütögetésre készülnek.

Szal igen, nekem bejön a magyarországi élet.

2019. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

"Nem másokkal csak a saját dolgoddal kell mindíg törödni."


Tudod ez a különbség mondjuk Mo meg Németország, Anglia, USA között. Hogy ott nem csak a saját dolgoddal kell mindig törődni, mert az emberek barátságosak és mosolyognak. Dehát én nem vitatkozok egy mindenttudó 99-el.

2019. aug. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
kilences pont ez a lényeg. Külföldi embereknek más a mentalitásuk a viselkedésük ,stílusuk. Itthon meg csak a savanyúság megy meg a kiégés. Semmi több.
2019. aug. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!