Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor veszik már észre a...

Mikor veszik már észre a balliberálisok, hogy a jobboldaliaknak nem a melegekkel van baja, hanem az LMBT-mozgalommal?

Figyelt kérdés

Most ugye a Coca Cola miatt megint felkapott lett a téma.


Én biszexuális vagyok, unokahúgom leszbikus és mindketten Fideszesek vagyunk, ahogy a családtagjaink jelentős része is.



Nem "kiírtani akarjuk a búzákat" meg hasonló marhaságok amiktől kongatja a vészharangot sok nyugati meg magyar libsi is, hanem az LMBT-mozgalmat, a Pride-ot, a szívárványos zászlót meg ilyesmit ellenezzük.


Mégpedig azért ellenezzük, mert ez az amerikai kulturális imperializmus része, hogy az egész világ olyan legyen mint Amerika, a Fehér Angolszász Protestáns kultúrát vegye át mindenki.


Ha ma átvesszük és magunkévá tesszük az LMBT-mozgalmat meg a Pride-ot, holnap már azt akarják, hogy vegyünk át egyéb amcsi liberális dogmákat is, aztán kontinentális európai értékek helyett angolszász értékeket és szép lassan az egész világ Amerika legyen.


Európának meg sok más kultúrának is meg volt mindig is a saját meleg hagyománya, csak senki sem kérkedett vele. A Reneszász Itáliában például nyílt titok volt, hogy a színházak tele vannak melegekkel. Aki akkoriban meleg volt, az beállt Firenzében vagy Rómában színésznek és a függöny mögött mehettek az orgiák.


A középkori Lengyelországból is fennmaradtak legendák "tündérekről", ez volt a beceneve a meleg fiúknak akik lányosan viselkedtek. Furcsának tartották őket, a közhiedelemmel ellentétben nem vitték őket ezerrel a máglyára.



Még Oroszországban is hasonló meleg szubkultúra volt egészen a 2000-es évek végéig amikor Putyin bekeményített, de csak azért keményített be, mert nem bírta már tovább az ország amerikanizálódását. A közhiedelemmel ellentétben a legtöbb orosz ember nem "homofób" nem azért gyűlöli a melegek egyre nyitottabb szerepvállalását mert melegek, hanem azért, mert a mai szívárványos mozgalmat a nyugati dekadencia részének látják.


A Szovjetunióban pince-klubbokban és liberálisabb városokban (pl. Tallinn az Észt SZSZR-ben) ugyanúgy ment a színfalak mögött a homoszex, ahogy Kádár Magyarországán is.



2019. aug. 7. 13:30
1 2 3 4 5
 31/41 Andizsuzsi ***** válasza:
87%

"Aha, azért nyert a Fidesz kétharmaddal..."


Mikor?

2019. aug. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
90%

Viszonylag normális az eddigi hozzászólások hangvétele, szóval becsatlakozom.


"Na itt a nagy különbség a mai LMBT-mozgalomhoz képest, ami azt vallja, hogy két férfi éljen úgy, mint egy hetero házaspár egymással hűségben, és ne járuljanak hozzá a nemzetük, törzsük, családjuk szaporodásához."


Ez megtévesztés kérdező, amit csinálsz. Az LMBT mozgalom lényege tényleg az, hogy két férfi (vagy akárkik) úgy élhessenek, mint a heterók, de azt soha nem mondták, vagy ösztönözték arra az embereket, hogy ne járuljanak hozzá a nemzetükhöz, családjukhoz. Nyilván két meleg férfi nem tud egymásközt gyereket nemzeni, de a nyilvánvaló dolgokon nem illene leragadni.


A rómaiakkal kapcsolatban meg csak annyi, hogy de, igenis elfogadott volt a homoszexuális állapot. Az, hogy Caesar-t is azzal piszkálták a politikus társai, hogy inkább a nő szeret lenni az ágyban, épp azzal feleltethető meg, mikor egy heteró kapcsolatban a nő hordja a nadrágot. Megvetik valamelyest a férfit, de az nem a kapcsolat, hanem a kapcsolatban betöltött szerepe miatt van. Ergo az, hogy cikizték a gyengébbik felet a homoszexuális viszonyokban, az nem egyenértékű azzal, hogy magát a homoszexualitást ítélték el.


"A balliberálisok azonban olyat akarnak ami túllépi az emberi természetet."


Egyrészt hülyeség a globalizmust a balliberálisokra ráhúzni, mert az ideológia mentesen jött létre, a digitális világ és gazdasági összefonódások természetes velejáróiként.


Másrészt pedig nem igazol téged a történelem. Régen családok voltak, aztán törzsek, aztán uradalmak, majd királyságok és nemzetek. A kicsiből nyílik ki az emberi társadalom a nagy felé. Csakmert per pillanat a nemzetek szintjén állunk (ez sem teljesen igaz), neked nincs érvelési alapod azt mondani, hogy ezzel bezárult a folyamat, ez a legmagasabb szint, amire ki lett találva az emberi agy. Ez egyébként is butaság, mert a nemzetek fogalma (és a benne való élés) egy olyan szociológiai dolog, amit belenevelünk a gyerekekbe. Ha azt nevelnénk beléjük, hogy nincsenek nemzetek, csak emberek és ezáltal világpolgárok, akkor te hiába lennél magyar, ő akkor is önmagához hasonlatosnak tekintene téged, míg te őt nem. Pusztán azért, mert máshogy szocializálódtatok. Hülyeség azt gondolni, hogy az emberi agy képtelen lenne feldolgozni azt, hogy az egy fajba tartozás a lényeg, nem pedig az olyan elvont fogalmak, mint országhatárok...


Harmadszorra pedig, ahogy azt jeleztem, már nem vagyunk a nemzetállamok állapotában. Már van olyan, hogy világnyelv, az angol. Ausztrália egy teljes kontinens és mégis rajonganak az angol királynőért és ezzel egy államokat átszelő kapcsolatot építenek ki a britekkel. A lengyelek is egy külön országot alkotnak, de ha hátrább lépnek egy lépéssel, akkor azt mondják, hogy ők a szlávokhoz tartoznak. Az Európai Unió is arról szól, hogy összezárnak az emberi társadalmak. A világ most megy leginkább abba az irányba, hogy az emberiség egységként gondoljon magára, mégha ez egy olyan hosszú folyamatot is jelent, aminek az átláthatatlansága erősíti is a szkeptikus hangokat.

2019. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

A multikulturális királyságok, birodalmak, tehát mondjuk a Német-Római Birodalom, vagy a Brit Birodalom lényegében tévutak voltak.


A 19. században, a Nacionalizmus eszméjével ébredtek rá az emberek, hogy a multikulti nem működik, és csakis azonos nyelvű, kultúrájú, kinézetű, származású emberekkel lehet felépíteni egy egységes nemzetet. Ez lényegében az újkőkori-bronzkori törzsi identitás továbbfejlesztése, ami kompatibilis a modern technológiával és telekommunikációval.


Egyszer már megbukott a multikulti, és most a 21. században a ballibek vissza akarják hozni.

2019. aug. 7. 20:08
 34/41 anonim ***** válasza:
85%
Szóval náci vagy?
2019. aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

"Szóval náci vagy?"


Nem tudom mennyire egyezik az ideológiám a régi nácikéval, gyanítom, hogy vannak hasonlóságok, de sok tekintetben őket is hülyéknek tartom.


Ahogy böngésztem a neten a politikai ideológiák között, sok mindenben az "anti-imperialista" "anarcho-primitivista" és "nemzeti anarchista" jelzőkkel találtam közös nevezőre.

2019. aug. 7. 20:13
 36/41 anonim ***** válasza:
88%
Te komolyan azt próbálod bemesélni, hogy a fent megnevezett 2 birodalom a multikultiba buktak bele? Enyhe gazdasági és háborús okok nem rémlenek? Vagy ha kettőn áll a vásár, akkor valid érvként elfogadod, hogy a nacionalizmus meg atombombát gyártott és a világtörténelem legnagyobb és legtöbb áldozatot követelő háborúit okozta?
2019. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

#36 a nacionalizmus kezdetleges formája már azelőtt megjelent, hogy ezen birodalmak elbuktak volna.


A Német-Római Birodalomban pl. Luther Protestáns tanainak terjedése után bevezették a "Cuius regio, eius religio" törvényt, azaz "Kinek a területe, olyan a vallása."


Ez a gyakorlatban abból állt, hogy a herceg döntötte el, hogy a területe Katolikus vagy Evangélikus lesz, és rengeteg dologban elvágta a kulturájuktól ez a köznépet, főként az Evangélikussá kényszerült Katolikusokat.


A kibontakozó vallásháborúkban családok fordultak egymás ellen attól függetlenül, hogy ugyanazon rokonságból származnak, ugyanazon nyelvet beszélik, csak az idők és területi változások folyamán más hercegség alattvalói lettek.


A nacionalizmus erre azt mondta, hogy hülyeség, és visszahozta az organikusan kialakult emberi társadalmakat. Lett német, olasz, porosz nép az alapján, hogy kik hasonlítanak egymásra a régi családi, törzsi, kulturális, vallási kötődések alapján.

2019. aug. 7. 20:22
 38/41 anonim ***** válasza:
96%

"főként az Evangélikussá kényszerült Katolikusokat."


Eleve azért lett kitalálva a dolog, mert ennek fordítottja volt az általános. Egyre több protestáns kezdett lenni, akiket terrorizáltak a katolikusok.


És a vallásháborúk pedig cirka 2 évszázaddal előzték meg a nacionalizmust, szóval nem értem hogy hogy jön ide. Pont azt bizonyítja a dolog, hogy mennyire káros az, mikor rákényszerítjük az emberekre a saját akaratunkat, ha pedig nem megy, akkor hogyan rekesszük ki őket. Magyarország példájánól kiindulva ez egy spontán trianont eredményezett, mert folyamatos elnyomásban tartottuk a kisebbségeket.

2019. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
92%
Illetve a vallásháborúkhoz még annyit, hogy ott is nagyon komoly gazdasági érdekek voltak életben német területeken, miközben az eredeti elképzelés csak annyi lett volna (durván leegyszerűsítve), hogy ne csak latinul lehessen a Bibliához hozzáférni például.
2019. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 Abody ***** válasza:
49%

"Fogadjatok el engem, én a normális meleg vagyok, nem pedig azok a buzerny*kok. Ja a nem passing transzok meg a nembinárisak őrültek, ők csak ki akarnak tűnni a tömegből, hogy megverjék őket az utcán, meg ne vegyék fel őket sehova dolgozni. De én normális vagyok, mert meg se fogom a partnerem kezét az utcán, ha ismerősökkel találkozunk, meg se mondanád rólam, hogy leszbi vagy biszex vagyok."

- A Kérdező


Asszem megtaláltuk a magyar cisz Blaire Whiteot

2020. szept. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!