Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor veszik már észre a...

Mikor veszik már észre a balliberálisok, hogy a jobboldaliaknak nem a melegekkel van baja, hanem az LMBT-mozgalommal?

Figyelt kérdés

Most ugye a Coca Cola miatt megint felkapott lett a téma.


Én biszexuális vagyok, unokahúgom leszbikus és mindketten Fideszesek vagyunk, ahogy a családtagjaink jelentős része is.



Nem "kiírtani akarjuk a búzákat" meg hasonló marhaságok amiktől kongatja a vészharangot sok nyugati meg magyar libsi is, hanem az LMBT-mozgalmat, a Pride-ot, a szívárványos zászlót meg ilyesmit ellenezzük.


Mégpedig azért ellenezzük, mert ez az amerikai kulturális imperializmus része, hogy az egész világ olyan legyen mint Amerika, a Fehér Angolszász Protestáns kultúrát vegye át mindenki.


Ha ma átvesszük és magunkévá tesszük az LMBT-mozgalmat meg a Pride-ot, holnap már azt akarják, hogy vegyünk át egyéb amcsi liberális dogmákat is, aztán kontinentális európai értékek helyett angolszász értékeket és szép lassan az egész világ Amerika legyen.


Európának meg sok más kultúrának is meg volt mindig is a saját meleg hagyománya, csak senki sem kérkedett vele. A Reneszász Itáliában például nyílt titok volt, hogy a színházak tele vannak melegekkel. Aki akkoriban meleg volt, az beállt Firenzében vagy Rómában színésznek és a függöny mögött mehettek az orgiák.


A középkori Lengyelországból is fennmaradtak legendák "tündérekről", ez volt a beceneve a meleg fiúknak akik lányosan viselkedtek. Furcsának tartották őket, a közhiedelemmel ellentétben nem vitték őket ezerrel a máglyára.



Még Oroszországban is hasonló meleg szubkultúra volt egészen a 2000-es évek végéig amikor Putyin bekeményített, de csak azért keményített be, mert nem bírta már tovább az ország amerikanizálódását. A közhiedelemmel ellentétben a legtöbb orosz ember nem "homofób" nem azért gyűlöli a melegek egyre nyitottabb szerepvállalását mert melegek, hanem azért, mert a mai szívárványos mozgalmat a nyugati dekadencia részének látják.


A Szovjetunióban pince-klubbokban és liberálisabb városokban (pl. Tallinn az Észt SZSZR-ben) ugyanúgy ment a színfalak mögött a homoszex, ahogy Kádár Magyarországán is.



2019. aug. 7. 13:30
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
76%
Fideszes luvnya
2019. aug. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
80%

Micsoda egy új narratíva...


Volna, ha bármi igaz lenen belőle. Sok mindenkitől hallottam már sok mindent a kérdésben, de ezt még senkitől sem, tehát ha maguk a fideszesek szerint nem ez a baj, ha a ballibsik szerint nem ez a helyzet, akkor te hihetsz ilyen kultúrgyarmatosítós hülyeségben, csak mindenki értetlenül fog nézni rád, mert én lassan húsz éve figyelem a politikát, de ezt még soha senkitől nem hallottam.

2019. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
88%
Már megint támadnak a nyugati imperjalisták?
2019. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
88%

Én a helyedben akkor minél előbb elköltöznék Oroszországba, hogy ott sokkal jobb életed legyen.

Ne titkold előlük, hogy biszexuális vagy. Biztos vagyok benne, hogy megértők lesznek veled.

2019. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
10%
Hogy jobban értsétek, mondok egy példát. Tegyük fel, hogy én szeretek hullák boncolásáról beszélgetni, te pedig undorodsz tőle. Ha egyszer feldobom a témát, de pedig megkérsz, hogy ne beszéljek róla, mert undorító, én pedig nem beszélek róla többet, akkor nincs konfliktus, többet nem hozom fel a témát és kész. Viszont ha erőszakosan győzködlek, hogy ez márpedig nem undorító, fogadd el, hogy nekem ez a kedvenc témám és szándékosan állandóan felhoznám és erőltetném a témát, akkor egy idő után eleged lenne, nem? Ugyanez a helyzet. Én elfogadnám őket, ha megengednék, hogy ne vegyek tudomást róluk és hanyagoljam a témát a hétköznapokban, de nem engedik meg.
2019. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

"Ne titkold előlük, hogy biszexuális vagy. Biztos vagyok benne, hogy megértők lesznek veled."


Na épp ez az, hogy miért kell bejelenteni, hogy milyen szexuális vagy? Ha húsvétkor mész a templomba, odamész random emberekhez, hogy te ateista vagy?


Ha ellátogatsz mondjuk Vietnámba, odamész random emberekhez, hogy volt egy amerikai nagybácsid, aki ellenük harcolt a háborúban?


Elmész egy ökörsütésre, hogy mindenkivel tudasd hogy vegán vagy?


Pont ez a provokatív, amcsi hozzáállás az, amiért rengeteg emberből negatív hozzáállást vált ki az LMBT-mozgalom.


Miért kell híresztelni magadról dolgokat meg prédikálni? Miért nem lehet csendben élni az életedet és csak a megfelelő emberekkel tudatni amit kell tudniuk?



Az egyházaknál is meg lehet figyelni ezt az amerikai kulturális különbséget. Egyszer nem kopogott az ajtómon egy katolikus, református, vagy ortodox pap hogy térjek át a vallásukra, de már rengeteg amerikai vallást terjesztő (pl. jehova, adventista, mormon) misszionáriussal találkoztam.


Az amcsik a világon a legrosszabbak az emberek ignorálásában és a csendben maradásban.

2019. aug. 7. 13:51
 7/41 anonim ***** válasza:
93%
Tudom, hogy egy autokráciában felnőtt embernek hihetetlenül hangzik, de egyes, értelmes országokban nem kell megbélyegzéstől félned, ha az azonos nemű pároddal végigsétálsz kézenfogva az utcán.
2019. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim válasza:
87%

A Pride azért fontos, attól függetlenül, hogy melyik oldal támadja (vagy nem támadja) a melegeket, mert Magyarországon még mindig jelentős a homofóbia. Minél többen támogatják nyíltan (tehát pl egy felvonulással) annál több az esélye annak, hogy kevésbé lesz jelentős.

És az igaz, hogy a Fidesz nem akarja "kiirtani" a melegeket, de pl a Jobbik, de esetenként, a fideszes képviselők is iszonyat gáz dolgokat nyilatkoznak ilyen dolgokban, a Pride-tól függetlenül is. Amúgy ezt az Amerikás dolgot nem nagyon értem. :DD És az meg mi, hogy a Szovejtúnióban a színfalak mögött ment a homoszex?? Egyrész a melegek örülnek annak, ha nem nyírják ki őket, de nem foghatják egymás kezét az utcán?? Kinek esik jól, ha valaki azt mondja, engem undorral tölt el, hogy te egy veled azonos neművel fogod a kezed, oké a dolog egyébként, de ne zavard meg ártatlan (egészséges!?) emberek gondolkodását? És a másik pedig hogy Oroszország ma nyíltan az egyik leghomofóbabb ország, nem ismerem , hogy milyen volt ott a Szovjetúnióban, de arra tippelnék, hogy pláne nem lehetett ott könnyebb a melegeknek.

2019. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
11%
A liberálisok nem akarják észrevenni, így soha sem fogják. Azt hiszik pár román szavazta 2/3-al Orbánt. Amíg ilyen sötétek ez így is marad...
2019. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
85%
Bayer elvtárs nem fog megdícsérni. 🤣🤣🤣 Ő utálja nézni a férfiak közötti szexet, mert homofob, és vele együtt minden Fideszes.
2019. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!