Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én tartom szánalmasnak a...

Csak én tartom szánalmasnak a diktatúrázást? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szinte mindenhol (YouTube, Facebook, Gyakori kérdések.hu,Instagram stb.)jelen vannak azok az emberek,akik előszeretettel diktatúráznak. Elhiszem,hogy egyeseknek nem tetszik a Fidesz-KDNP,de Magyarországon jelenleg nincs diktatúra.

Nem értem,hogy hogy találhatták ki egyes emberek azt,hogy ma Magyarországon diktatúra van. Hisz,ha tényleg ez lenne,akkor ki sem lehetne pl.: írni a YouTube-ra,azt hogy "ma itt diktatúra van".

Nektek mi a véleményetek?



#Orbán Viktor #Magyarország #szabadság #ellenzék #diktatúra #diktatórikus állam #állam szabadság
2019. aug. 13. 12:03
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
89%
Hahó előző Orbán Viktor volt kisztitkár a Fidesz jó része még volt MSZMP tag.
2019. aug. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
71%
Egyelőre valóban szabad ország vagyunk még, de látványosan zuhanunk, elég ránézni az ezzel foglalkozó szervezetek jelentéseire. Nem lennék megepődve, ha jövőre már belecsúsznánk az eggyel rosszabb "részben szabad"/hibrid rezsim kategóriába.
2019. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
75%

"Hisz,ha tényleg ez lenne,akkor ki sem lehetne pl.: írni a YouTube-ra,azt hogy "ma itt diktatúra van"."


Ha nem tudod mit jelent a diktatúra, akkor miért teszel fel ilyen kérdést?

2019. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:

""Hisz,ha tényleg ez lenne,akkor ki sem lehetne pl.: írni a YouTube-ra,azt hogy "ma itt diktatúra van"."



Ha nem tudod mit jelent a diktatúra, akkor miért teszel fel ilyen kérdést?"

De,tudom mit jelent

2019. aug. 13. 15:12
 25/53 anonim ***** válasza:
67%

"Magyarországon jelenleg nincs diktatúra."


Soha ne hazudj, a hazugság hiteltelenné tesz.

2019. aug. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
76%

Orbán sajnos a diktatúra előszobáját hozta létre 9 esztendő alatt, ne szépítsük.

Lehet féldiktatúrának fél demokráciának nevezni.

Oligarchátusnak. Abszolutizmusnak. Nepotizmusnak. De nem a név a fontos, a működés.


De hogy modern fejlett demokráciának annak biztos nem. De konzervatív keresztény államnak sem!


Alkotmány önkényesen átírva, sajtószabadság korlátozva, vélemény nyilvánítás csökkentve, ellenzék megfélemlítve. Fékek és ellensúlyok kiiktatva. És ezek még csak jogtechnikai üzelmek.


A baj ezekkel a rendszerekkel hogy bármilyen kisebb nyomás alatt hamar beszakadnak. Akár válság akár külső fenyegetés, akár kataklizma.

2019. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:

"Soha ne hazudj, a hazugság hiteltelenné tesz."

Nem szoktam hazudni.

2019. aug. 13. 19:16
 28/53 anonim ***** válasza:
22%

A kérdező Fidelitaszos kisgyerek házi feladatnak kapta, hogy írjon ki egy kérdve-kifejtő kérdést. Látszólag érdekli a véleményetek, de ha leírjátok, akkor minden érv nélkül a saját, vélt igazságát hangoztatja: olvassátok össze a reakcióit...

A legnyomósabb "érve" az volt: ma itt nincs diktatúra. Pont.

A kérdésre a válaszom. igen, csak és kizárólag te tartod szánalmasnak a diktatúrázást! Ez a véleményem!

2019. aug. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:

"igen, csak és kizárólag te tartod szánalmasnak a diktatúrázást! "

Elég szomorú,hogy csak én tartok szánalmasnak,egy olyan dolog reklámozását,ami nem igaz.

Egyébként nézzetek körbe:-van 3 féle választás+eseténként népszavazás

-Írhatsz bármi féle sértő,ocsmány, primitív szöveget az interneten,max. törlik,de el vinni nem fognak.

-Nincsen semmi féle tervgazdálkodás,és nem visznek el semmit,a kormány emberei.

-Nincsenek büntetőtáporok,se koncepciós perek.

- Van ellenzéki sajtó. Csak nézzétek meg:Index.hu,a !!444!!!,akkor a HVG.hu,Balra Magyar,Zsúrpubi,Népszava,ATV,

stb.

- Olyan törvényhozás van,amibe nem csak a Fidesz van,hanem a Jobbik,DK,LMP,MSZP-PM meg a függetlenek.

-Simán leváltható a kormány,csak a pártoknak kell azért támogatotság,szóval nehogy egy fél százalékos párt akarjon kormányozni.

- Ha itt diktatúra lenne,akkor nem lennénk tagja az EU-nak. Már akkor sem,ha lenne halálbüntetés.

- Nem kell félned az államtól.

És ezekek tények.

2019. aug. 14. 08:05
 30/53 A kérdező kommentje:

"A kérdező Fidelitaszos kisgyerek házi feladatnak kapta, hogy írjon ki egy kérdve-kifejtő kérdést. "

Egyébként nem vagyok se D

Fideszes,se Fidelitaszos. De te viszont egy komcsi kutya lehetsz .

2019. aug. 14. 08:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!