Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol van az állítólagos 2-2,5...

Hol van az állítólagos 2-2,5 millió fidesz-es szavazó Magyarországon?

Figyelt kérdés
Szerintem másokat is érdekelhet. Munkából adódóan emberekkel és főleg idős emberekkel foglalkozom, valamint nyaralások során és utcán is sok emberrel beszélgettem/beszélgetek. És mikor szóba jön az ország helyzete és a politika 10/10 ember utálja a fideszt és O1G-t és egyáltalán nincs megelégedve a helyzetünkkel. Munkám során is eddig kb. 120-130 idős emberrel foglalkoztam ezidáig és eddig max 4-5 fideszessel volt "szerencsém" együtt dolgozni. És más ismerősök is hasonló arányokról számoltak be. Ha állítólag 2-2,5 millió fideszes van akkor az én matek tudásom szerint kb. minden 4.-5. szavazópolgárnak fideszesnek (fasisztának) kellene lennie. Akkor hogy is van ez?

2019. aug. 15. 18:19
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
79%
Szavazások alkalmával az urnánál. Azon túl meg munkában, otthon stb.
2019. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 nemaRendőrség ***** válasza:
72%

Jelen, és én viszonylag sok fideszest ismerek.

Gondolom te nem olyan körökben mozogsz, én baloldali embereket nem ismerek annyira, de hát na.

A viszonylag sok az vagy 5 ember, nem szoktam politikáról beszélgetni, mert csak a vita van

2019. aug. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
82%

Én ismerek fideszeseket, de tényleg olyan 10-ből 1. Ráadásul az egyik ilyen szintén benne van az o1g propagandagépezeten gúnyolódásban, de "nincsjobb" alapon fideszes. De a többi konkrétan gyűlöli a fideszt.

Ez van a munkahelyemen (szoftverfejlesző cég), és a motorosok közt is (nem csopperesek). Családban is, barátok közt is.

2019. aug. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
0%
#2 akkor most ismersz fideszeseket vagy nem? Mert a fideszesek baloldali emberek. Az kit érdekel, hogy milyen cimke alá bújnak? Nem jobboldaliak.
2019. aug. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
94%
A fasisztázásod alapján nyilvánvaló, hogy annyira elfogult vagy, hogy amiket írsz, az full kamu.
2019. aug. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
20%

500 000 megvásárolt roma.

500 000 elvakult nyugdíjas, aki a tv alapján szavaz.

250 000 alkoholista közmunkás.

250 000 ember, aki valamilyen formában a Fidesznek köszönhetően gazdagodott meg.

250 000 Valódi jobboldali, akinek nem tesztett a jobbik túltolt néppártosodása.

250 000 Vallási fanatikus keresztény/hitgyülis/jehovás, aki jól jár a Fidesz családi támogatásaival és vakon követi a Fideszes klérust.

2019. aug. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
83%

Tavaly 2,8 millióan szavaztak a Fideszre, még a mögötte lévő 4 legerősebb ellenzéki párt szavazó bázisa együttesen sem érte el a 2,5 millió főt. A legerősebb ellenzéki párt a Jobbik 1 millió szavazatot kapott majdnem harmadannyit mint a Fidesz.


A Fidesz pedig a múlt hónapban a felmérés szerint jobban állt még tavaly választásokkor, tehát, ha most lettek volna a választások akkor közel 3 millió ember szavazott volna rájuk. Tehát a Fideszesek azok itt vannak, a kérdés, hogy hol van a nagy kormányváltó erő amit az ellenzék már 2010 óta vizionál? Mert az EP választások kapcsán annak örültek, hogy képesek voltak pár százezer szavazatot összeszedni. Közben Gyurcsány csapott az élre úgy, hogy tavaly alig több mint 300 ezer szavazatot kapott. Továbbra is az a kérdés, hogy hol van az a bitang nagy ellenzék, hol van az a párt aki képes csak feleannyi szavazót maga mögé állítani mint a Fidesz? Hol van az a sok elégedetlenkedő akiket itt az interneten minden felületen vizionálnak az ellenzékiek?


Lehet hurrogni, meg eljátszani az ember tragédiáját, de talán észre kellene venni, hogy nincs valós szándék, sem igény arra amiről fantáziáltok.

2019. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
82%

Nekem a rokonságomban van rengeteg (főleg a nyugdíjas generációban).


Huszonévesként a baráti körömben nem sok a fideszes, összesen 5-öt ismerek.

-Kettőnek családbaráti kapcsolata van drága kormányunkkal.

-Egy nem egy népnemzeti alkat, nem hívő, csak "végül is megvan mindenem, ami kell, jó minden úgy, ahogy van".

-Egy erdélyi, és azzal indokolja döntését, hogy a városában épített a kormányunk egy rohadt sportcsarnokot vagy mit.

-Egy pedig az a fajta, akit telibe meg akarnak szólítani. Őseit b...sztatták a komcsik, szokott templomba járni, egy kertvárosban él, ahol a családi kisvállalkozásban dolgozik. Nyelveket nem beszél, műveltsége alacsony, de a kisvállalkozás amúgy igényes munkát végez. Őt nem érdekli Európa meg egyéb lipsi huncutság, ő biztonságot akar, meg kevés migráncsot.

2019. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
23%

18:35


Kifelejtetted a szavazásra idebuszoztatott románokat és ukránokat.

2019. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ha úgy vesszük, akkor a fidesz szavazói csinálják jól. Nem nyafognak, nem verik magukat, hogy a fideszre szavaztak ("tisztelet" a kivételnek), nem verik magukat arra, hogy szerintük Orbán az isten maga ("tisztelet" a kivételnek). Egyszerűen csak elmennek nyafogni. Míg rengeteg (ál)ellenzéki nyafog, de választáskor otthon ül.
2019. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!