Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol van az állítólagos 2-2,5...

Hol van az állítólagos 2-2,5 millió fidesz-es szavazó Magyarországon?

Figyelt kérdés
Szerintem másokat is érdekelhet. Munkából adódóan emberekkel és főleg idős emberekkel foglalkozom, valamint nyaralások során és utcán is sok emberrel beszélgettem/beszélgetek. És mikor szóba jön az ország helyzete és a politika 10/10 ember utálja a fideszt és O1G-t és egyáltalán nincs megelégedve a helyzetünkkel. Munkám során is eddig kb. 120-130 idős emberrel foglalkoztam ezidáig és eddig max 4-5 fideszessel volt "szerencsém" együtt dolgozni. És más ismerősök is hasonló arányokról számoltak be. Ha állítólag 2-2,5 millió fideszes van akkor az én matek tudásom szerint kb. minden 4.-5. szavazópolgárnak fideszesnek (fasisztának) kellene lennie. Akkor hogy is van ez?

2019. aug. 15. 18:19
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
94%

"Az erőszakos focidrukkerek (lásd 2006 ősze...) jellemzően a Fidesz színeiben találhatók, a (liberális baloldali) ellenzékiek nem a balhézásról híresek."


Hongkong? Franciaország? Csehország? Németország?

2019. aug. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
2019. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
95%
Élik az életük. Nem itt a gyíkon kockulnak -.-
2019. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
67%

Ez már nekem is feltűnt. Aztán ha 5 percnél tovább dumálsz vkivel,nem pedig csak felszínesen,elő is bukik hogy filiszteus valójában. Csak mivel ők is tudják hogy ciki és hogy gyűlölet övezi a pártot,ezért nyíltan csak kevesen vállalják fel. Pont ezért a kiszolgáltatott a megalkuvó vagy a haszonélvezők pártja.

Nyugdijasból ismerek elég sokat amúgy,akik szentűl meg vannak győződve arról,hogy a kötelező nyugdíj kompenzáció igazából a orbán adománya. Fel sem merül bennük hogy az jár,nem pedig adomány. És hogy 1 millió migrans tombol a kerítésnél.

Tehát félrevezetett becsapott áldozatok ők,akik a nyomoruk miatt megalkuvók.

2019. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:

Miért baj, ha a románoknak száraztésztát adunk ???


Az ellenzéki politikusok szerint a románok (erdélyi magyarok) szavazták meg a kormányt, amiért a Fidesz nekik száraztésztát adott.


Miért baj, ha a románoknak száraztésztát adunk ???

2019. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt nem értem, hogy hol van az a 6-7 milliós ellenzéki tábor, amikor tüntetéseken ilyen 5-6 ezren szoktunk kint lenni max.

De tényleg, hol vannak?

2019. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
13%

Sokan közülük tulajdonképpen nem is fideszesek. Fogalmuk sincs a politikáról, a körülöttük zajló eseményekről.

Elég nekik az a néhány impulzus a szavazás előtt amit a fideszes média és kampánygépezet mesterien tud közvetíteni a politikai hirdetéseken, plakátokon keresztül.

Az említett néhány zsák krumpli, vagy egy olyan ember meggyőzése egy roma közösségben akire hallgatnak a többiek akár több száz szavazatot is hozhat.

A rettegjünk mert jönnek a liberálisok meg a migránsok szintén komoly érv a fidesz mellett olyan embereknél akik nem láttak még élő migránst és nem is értik, hogy mit jelent a liberális szó.

A rendelkezésre álló médiaháttérrel és a marketing csapattal fel lehet duzzasztani a szavazói létszámot.

De ne feletkezzünk meg a föld legszerencsétlenebb ellenzékéről sem aminek a felét már megvette kilóra a fidesz.

2019. aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

"Én meg azt nem értem, hogy hol van az a 6-7 milliós ellenzéki tábor, amikor tüntetéseken ilyen 5-6 ezren szoktunk kint lenni max.


De tényleg, hol vannak?"


Nincsenek, ez a lényeg, az ellenzéki összefogás egy nagy kamu amivel 10 éve etet tietek az ellenzék, jobban mondva az MSZP és a DK, hogy a felszínen maradjanak. Közben teljesen elszívják a levegőt minden más szerveződés elől ellenzéki oldalon, nem veszitek észre? Nézd meg a Momentumot, még talán megéli a következő választást, de 2026-ban már sehol sem lesz, ellenben az MSZP ami most népszerűtlenebb, még mindig ott fog élősködni.

2019. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
71%

"Sokan közülük tulajdonképpen nem is fideszesek. Fogalmuk sincs a politikáról, a körülöttük zajló eseményekről."


Igen, gyakorlatilag ez tartotta fenn évszázadokig a feudalizmust is, hogy a jobbágyok kettőig nem tudtak elszámolni és azt sem tudták, hogy merre van az arra.

Na de egy ilyen társadalomnak minek is kell demokrácia? Ott aktívan politizálnia kell a népnek. A magyar meg mindennel foglalkozik, csak politikával nem.

2019. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
69%

"Sokan közülük tulajdonképpen nem is fideszesek. Fogalmuk sincs a politikáról, a körülöttük zajló eseményekről.


Elég nekik az a néhány impulzus a szavazás előtt amit a fideszes média és kampánygépezet mesterien tud közvetíteni a politikai hirdetéseken, plakátokon keresztül.


Az említett néhány zsák krumpli, vagy egy olyan ember meggyőzése egy roma közösségben akire hallgatnak a többiek akár több száz szavazatot is hozhat.


A rettegjünk mert jönnek a liberálisok meg a migránsok szintén komoly érv a fidesz mellett olyan embereknél akik nem láttak még élő migránst és nem is értik, hogy mit jelent a liberális szó.


A rendelkezésre álló médiaháttérrel és a marketing csapattal fel lehet duzzasztani a szavazói létszámot.


De ne feletkezzünk meg a föld legszerencsétlenebb ellenzékéről sem aminek a felét már megvette kilóra a fidesz."



Hülyeségek, túlzások, általánosítások és hazugságok változatos kavalkádja.


Még a liberális média is max 100-200 ezerre teszi azon szavazók a számát akiket ti csalóknak hívtok (határontúli magyarok, "kiszolgáltatott romák"), bizony. Tehát az égből kapott számadatokkal le lehet állni.

2019. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!