Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok azokról, akik...

Mit gondoltok azokról, akik külföldről imádják a fideszt?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan komment van orbán oldalán, hogy svédből, németből, angliából, stb. fejlett nyugati országokból zengnek ódákat orbán nagyságáról ott élő emberek. Ez nektek is fel szokta vinni a vérnyomásotokat?
2019. aug. 15. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Annyit tudnak róla, hogy nem engedi be a migránsokat és ez szimpatikus azokak az embereknek akiknek az életét megkeseríti a helyi hatóságok tehetetlensége a migránshelyzet kezelésében.

A többiről fogalmuk sincs. Akivel beszéltem nem is érti hogyan történhetnek ilyen dolgok az unióban mint a mészáros sztori meg a többi.

2019. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%

"Annyit tudnak róla, hogy nem engedi be a migránsokat"

Ez kb. igaz is. Mi itthon viszont ennél lényegesen többet tudunk, ezért van 3x2/3.

2019. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Mondhatná az ember hogy ők még a bal oldali kormányok alatt hagyták itt az országot, de elég megnézni a KSH adatait a témával kapcsolatosan xD
2019. aug. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
#2 nem, semennyire nem igaz, hiszen embercsempészettel is foglalkozott a kormány
2019. aug. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nemtom, én kivándorlás előtt is pont ugyanannyira utáltam a kormányt mint most
2019. aug. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt nem is olyan rég egy felmérés az EU-ban élő orosz állampolgárokkal.

Megkérdezték őket, hogy mit gondolnak Putyinról. Először mindegyik helyeselt, hogy remek vezér, Oroszország Megmentője, egy valódi messiás, stb. szóval ment a nyalifali rendesen.

Utána feltették nekik a kérdést, hogy mikor terveznek visszaköltözni Oroszországba és szinte kivétel nélkül mind ledöbbentek és elsápadtak. :D:D

Na, ennyit az ilyen buzgómócsingokról.

2019. aug. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem korrekt úgy dicsőíteni és esetleg leszavazni rájuk, hogy közben nem a magyar fizetésekből élnek, nem itthon adóznak, nem itthon élvezik az egészségügyet stb..

Könnyű úgy tapsolni neki, hogy nem érint semmi abból, amit az országgal tesz.

2019. aug. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 mindentudó99 ***** válasza:
0%
Érdekes én a fideszre szavaztam de eszembe nem jutna Orbán facebook oldalát olvasgatni. Ki a fenét érdekli. Kérdező te mazochista vagy?
2019. aug. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Pont lex.rom hogy ki imád kit miért az baxxa fel az agyamat hogy szavazhatnak. Olyanok is, akik még életükben az országban sem jártak.
2019. aug. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy egy nyugati jobboldal által eltorzított és idealizált képet imádnak és fogalmuk sincs mennyire korrupt (mondom ezt igazi jobboldaliként).
2019. aug. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!