Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tömegek térnének vissza...

Tömegek térnének vissza külföldről ha a Fidesz kormányt leváltanánk?

Figyelt kérdés
Sok ilyesmit hallani, ilyen transzparens is volt a tüntin, "Ti mentek, mi hazajövünk".
2019. márc. 18. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Hát persze! Ja nem!

Miért ment ki? Magasabb fizetésért? Magasabb lesz a fizetés, ha bárki más kerül hatalomra? Mitől lenne magasabb? Miből lenne magasabb? Több lenne az előállított érték?

2019. márc. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Ha eltakarodna a fidesz, akkor is kérdés, hogy ki jönne a helyére? Van olyan ellenzék, aki alkalmas az ország vezetésére? Illetve hány év lenne rendbe tenni az emberek fizetését, eletszinvonalat, oktatást, egészségügyet?

Szerintem aki külföldön jól él, az csak akkor fog hazajonni, ha itthon is európai bérért dolgozhat. A pénz nagy mozgató rugó.

Hiába lenne kormányvaltas, nettó 100-120 ezer forintos bérekèrt nem jön haza ép eszű ember. Szerintem csak akkor, ha tényleg nagy változás lenne.

2019. márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
58%
Aki szerint az, hogy sokan elmentek külföldre csak és kizárólag a fidesz hibája, az legalább annyira vak, mint a fidesz szavazói. Vagy még rosszabb... Nyilván van, akinek segített a fidesz akármelyik intézkedése, vagy legalábbis arra fogta a külföldi munkavállalást vagy külfödre költözést, de többnyire sokkal inkább arról van szó, hogy egyrészt megnyíltak lehetőségek, másrészt tényleg többet lehet keresni, esetleg magasabb színvonalon lehet élni.
2019. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Valamivel többen jönnének vissza, bár nem hiszem hogy sokkal. Aki már megszokta kint a jólétet, az nem jönne haza még ha jó kormány is lenne itt.
2019. márc. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Én Orbánék miatt jöttem Németországba, de egy kormányváltás nem lenne elég ahhoz, hogy hazamenjek.
2019. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem Orbán autoriter rezsimje csak egy ok a sok közül, ami miatt az emberek kivàndorolnak. Sok más tényező van, ami szerintem nem oldòdna meg, ha új kormány lenne.

Van pl olyan ismerősöm, aki homoszexualis. Nyugat - Európában él a párjával , maximálisan elfogadja az egész környezete.

Itthon ha csak látogatóba jön haza is kapja a b*zizàst. Azt mondta neki így esze ágában sincs hazaköltözni a közel jövőben. Ahol él, ott hazasodhat illetve örökbe is fogadhat a párjával.

De sok mindent lehetne még mondani, oka van annak, hogy Orbánék még mindig kormányon vannak. Van 2,5 millió ember akiknek tökéletesen megfelel a mostani rendszer. Sokan nem akarnak ilyen gondolkodású emberek közé visszajönni.

2019. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2019. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem történne ez meg.
2019. márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A biztos jólétet cserélné egy talán, valamikor esetlegesen, megtörténhető javulásért... nem hiszem hogy sok iylen örült lenne.
2019. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

Igen, elég sokan hazatérnének. Akik ezek miatt mentek ki, szinte biztosan.

Akik règóta kint vannak és kialakult már az ottani életük, ők nem valószínű.

2019. márc. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!