Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbán Viktor programja a...

Ha Orbán Viktor programja a következő országgyűlési választás előtt nagyon jóra sikerül és az egészség ügyet is megjavítaná akkor szavaznál rá?

Figyelt kérdés
2019. aug. 18. 05:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Orbánnak sose volt programja, csak stop Soros, meg itt az idő!

Az egészségügyre meg lett volna 9 éve.

2019. aug. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%

Bármit is állítson a programjában, az elmúlt évekből látszik, hogy milyen irányba terelte az országot,szóval nem mérvadó a program.


Az egészségügyet rendbetenni több évtizedes munka lenne,de nyilván jó pont. Csak nem lesz ilyen, hiszen akkor már elkezdte volna.

2019. aug. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Viktor a kutyaival mar bizonyitott! Hazaarulo, jellemtelen, gerinctelen ember.
2019. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szoval, nem szavaznek ra. Mondjuk egyik partra sem.
2019. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
"Mindenféleképpen".
2019. aug. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Orbánnak sose volt programja, az egészségügyet-oktatást leszarja, de a birkák így is megszavazzák.
2019. aug. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 progizo ***** válasza:
100%

Sosem szavaztam rá, ezután sem fogok erre az álhazafi purdéra és maffiakormányára.

És ahogy előttem is írták már mások, úgy én sem láttam tőle sosem konkrét programot, csak azt makogja mindig a hívei előtt, hogy "folytatjuk amit elkezdtünk". Na, ennek a folytatásából én nem kérek.

2019. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem, soha. Nem is volt soha programja, és többek közt az egészségügyet is rosszabbá teszi.
2019. aug. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Amit az orbán-banda az egészségüggyel művel az egyenlő a magyarirtással.

Aki a fidesz-kdmp-re (no meg a baloldali alombéliekre) szavaz, az a magyar nép megsemmisítéséhez járul hozzá.

2019. aug. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Amennyiben 180°-ot fordulna mind emberileg, mind ténykedéseit tekintve, persze, hogy szavaznék rá. De erre pont annyi esély van, mint legszebbnek lenni Mészáros Lőrincnek az Anna-bálon.
2019. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!