Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt aki 2010-ben Orbánra...

Van itt aki 2010-ben Orbánra szavazott mert hitt benne hogy rendbe teszi Magyar-országot? Most melyik pártra szavaznál

Figyelt kérdés
2019. aug. 18. 08:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Egyikre sem sem!

A problema, hogy az emberek nem gondolkodnak. Gyerek szinten vannak! Ocska politikusoktol varjak a megvaltast!


Amugy csak akkor mennek el szavazni, ha megjelenne egy szakerto kormany.

2019. aug. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Van. Én 2010-ben rá szavaztam.

Ma már jobban utálom, mint Gyurcsányt.

Egyébként Momentum. Ők még nem járatták le maguk.

2019. aug. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Én. Aztán 2011-ben kuszaszem ámokfutásakor véglegesítettem, hogy soha többé.


Már jobban gyűlölöm, és kártékonyabb ürüléknek gondolom orbánt, mint KISZ-beli kollégáját gyurcsányt.


A kutyákra szavaznék, jobb híján.

2019. aug. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mi az a kuszaszem? El írtál valamit?
2019. aug. 18. 10:02
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Balliberálisokra nem érdemes szavazni, halott, bukott eszme, világnézet, tehát se mszp, dk, momentum, stb. Valódi magyar érzelmű, nemzeti elkötelezettségű, ősi hagyományainkat éltető erőket kell támogatni. A fidesz csak részben ilyen, mert gyenge és túlságosan felhígult, de még ebben az állapotában is mérföldekkel hasznosabb, mint a baloldal. Reménykedni lehet, hogy meg tud jelenni egy valódi tetterős, egységes nemzeti érzelmű alakulat. A jobbik talán ilyennek indult, de szétforgácsolódott, lelkiségétől megfosztott és bukott párttá vált.
2019. aug. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
#4 kuszaszem a húgyagyú mszmp-ben nevelkedett, volt pénzügyminiszter, jelenlegi jegybankelnök. Eltolcsy-nak is hívják.
2019. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
#5 Elárulom, hogy a mostani politikai gárda talán néhány kivételtől eltekintve teljesen ugyanaz. A céljuk csak a saját zsebük tömése, semmi más. Hogy ezen baloldali, liberális, vagy jobboldalikonzervatívnemzetikeresztény máz van, teljesen mindegy.
2019. aug. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6%

7: Attól függ milyen vastag az a máz!

Az sem mindegy tehát, hogy a lopás mellett mellesleg milyen ideológiát hirdetnek, támogatnak, propagálnak, mert ez kenődik szét a társadalmon.

2019. aug. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%

2-es!

"Egyébként Momentum. Ők még nem járatták le maguk."


Ebből is látni, hogy egy fideszszavazóból sohasem lesz magyarpárti szavazó!

Szomorú!

2019. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%

2010-ben és most is a Fideszre szavaztam/szavazok.

Nincs okom másra tenni az X-et. Saját magam és a környezetem amit tapasztalok, az minden statisztikát felülmúl. Nem a baloldal propagandajának hiszek, hanem a pénztárcámnak.

2019. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!