Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehetne gyakrabban önkormá...

Nem lehetne gyakrabban önkormányzat választás? Két évente?

Figyelt kérdés
2019. aug. 19. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Annyi krumplija nincs a Fidesznek.
2019. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De, lehetne, ha úgy döntene az országyűlés. Nem valószínű, hogy megtörténik, mert rajtad kívül más még nem vetette fel az ötletet.
2019. aug. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mégis, minek?
2019. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
De lehetne. Ha a szokásos módon intézkedünk eziránt. Persze azért nem ártana megvizsgálni, mi a jó ebben nekünk.
2019. aug. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges. Igazából a 4 év is rövid ciklus. Most belegondolsz, az első év a berendezkedés, számvetés, titkos ügyek felderítése és ha szükséges, eljárások megindítása. Második év, elkezdeni helyrehozni az okozott problémát. Utána jöhet csak fejlődés.

Én is így a 6 éves ciklus mellett voksolnék, viszont visszahívható politikusokkal. Lényegtelen, hogy országgyűlési vagy önkormányzati választás, én emellett voksolnék. Ennyi idő alatt lehet haladást előidézni, nincsenek kifogások, hogy "ennyire rossz volt az előző vezetés".

2019. aug. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Már nem 4 éves hanem 5 éves az önkormányzati ciklus. Ezért nem tavaly volt az önkormányzati választás is amikor a parlamenti. Ez a mostani volt az első 5 éves ciklus.
2019. aug. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Önkormányzatoknak sincs sok mozgásterük. 2 év alatt nem sok mindent tudnának csinálni. 4-5 év az pont jó szerintem.
2019. aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!