Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk Mozgalom ma az...

A Mi Hazánk Mozgalom ma az ünnepi rendezvényükön véradást szervezett a tagjaik és támogatóik között együttműködésben a Magyar Vöröskereszttel. Vajon ezek után is szapulni fogják az ellenzékiek a pártot?

Figyelt kérdés
Én még azt is kinézem az ellenzékiekből, hogy tiltakozást szerveznek, mondván fasiszták vére nem kell nekik...

2019. aug. 20. 22:14
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Erről természetesen a kuruc.info kivételével sehol nem adtak hírt, így a libbantak meg a fideszesek nem is tudnak róla.
2019. aug. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
33%
Naná! Van sok bűne ennek a mozgalomnak. Nem lop és magyar!
2019. aug. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Szerinted az alapján amiket tettek nem jogos az hogy "szapulják" őket????


Szerintem elég undorító ötleteik és programjaik vannak. Én őszintén amikor először megláttam hogy bevezetnék a szibériai munkatábor, halálbüntetést stb én nem tudtam elhinni hogy ez komoly...

Meg nem tudom hogy mennyire erkölcsös az hogy a 21. században valakit leidiótáznak a származása miatt csak mert a hasonló emberek másik fele tényleg idióta...

2019. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

"Én őszintén amikor először megláttam hogy bevezetnék a szibériai munkatábor, halálbüntetést stb én nem tudtam elhinni hogy ez komoly..."

Mondj jobb ötletet a börtönök túlzsúfoltságának megoldására és a bűnözés visszaszorítására!

2019. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Nem csak halál büntetés lehet megoldás még a munkatábor.

Egyébként a halálbüntetésre visszatérve a magyar nyomozási rendszerből kiindulva ha be lenne vezetve a halálbüntetés akkor pár ember halála után 2-3 évvel valószínű kiderülne hogy amúgy nem is ő volt

2019. aug. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
A mi hazánk azt mondja magáról hogy ők aztán az igazi magyarok. Na most, olyan nincs hogy igazi magyar, ugyan annyira magyar mint én vagy te főleg azért mert (ha tanultál törit tudod) hogy Magyarország mindig is sok nemzetiségű volt mivel már a 13. században voltak betelepítést (IV. Béla) és ez után is keveredtek a nemzetiségek. Toroczkai család lenne ugye a mintapélda sokak szerint csak szerintem nem tudják hogy az ő felesége amúgy román. Ezzel egyébként semmi baj nincs csak ha már itt sokan magyaroknak érdemes ha azért ezt tudják mellette. A következő undorító dolog ebben a pártban az hogy a nőkre finoman szólva rá erőszakolják hogy szüljenek. Akkor is ha nem akarnak és lenézik őket ha nem szülnek akkor is ha egyszerűen képtelenek. Emellett egyébként az a vicc hogy a párt zöldnek is vallja magát viszont a globális felmelegedéshez és a környezet megrontásához a túlnépesedés is hozzájárul. És igen. Egy fasiszta, lassan már náci (bár a náci jelző csak a hitleri rendszerre illik) tehát igen, fasiszta pártot a 21. században egy értelmes ember nem támogat. Én értem hogy vannak akik a kultúrát támogatják, fontosnak tartják a házat stb de ehhez nem kell egy olyan párt aki masíroz, erőszakos, halálbüntetést vezetne be, és hátrányosan megkülönbözteti a kisebbségeket származás alapján... szánalmas...
2019. aug. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

"A mi hazánk azt mondja magáról hogy ők aztán az igazi magyarok."

Politikusok közül valóban csak ők az igazi magyarok, és nem a származásuk miatt.


"Toroczkai család lenne ugye a mintapélda sokak szerint csak szerintem nem tudják hogy az ő felesége amúgy román."

Ez egyrészt azt bizonyítja, hogy nem olyan xenofób, mint amilyennek beállítják. Másrészt nem egészen pontos, ugyanis már elváltak.


"A következő undorító dolog ebben a pártban az hogy a nőkre finoman szólva rá erőszakolják hogy szüljenek. Akkor is ha nem akarnak és lenézik őket ha nem szülnek akkor is ha egyszerűen képtelenek."

Forrás?


"Emellett egyébként az a vicc hogy a párt zöldnek is vallja magát viszont a globális felmelegedéshez és a környezet megrontásához a túlnépesedés is hozzájárul."

A túlnépesedésért nem mi magyarok vagyunk a felelősek, mert mi fogyunk.


"Egy fasiszta, lassan már náci (bár a náci jelző csak a hitleri rendszerre illik) tehát igen, fasiszta pártot a 21. században egy értelmes ember nem támogat."

Mitől fasiszta?


"és hátrányosan megkülönbözteti a kisebbségeket származás alapján"

Ez miben nyilvánul meg?

2019. aug. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Szóval a párt mégegyszer mondom semmitől sem "magyar jobban" mint a többi mivel olyan egyszerűen nem létezik hogy kevésbé meg nagyon magyar.


Oké akkor nem olyan fontos hogy milyen származású a felesége csak akkor ne tartsa magát jobban magyarnak


Az mert lenézik azokat a nőket akiknek nincs gyerekük pedig egy nőnek nem az a feladata hogy szüljön. Forrás: szimplán tapasztalat


Igen a magyar fogy de nem azért mert nem szülnek hanem mert nem itthon szülnek mert kimennek élhetőbb országokba és ott alapítanak családot hogy minőségibb életét élhessenek.


Fasizmus fogalma: "Szélsőséges tekintélyuralmi, nemzeti értékeket előtérbe helyező politikai nézet." Tehát nem az egyén hanem a nemzet a fontos nekik


Hátrányos helyzetű megkülönböztetés: Törökszentmiklós??? Egy ember miatt mentek el és az összes ellen lépnek fel. Igen egyetértek azzal hogy van cigánybűnözés, de azzal nem hogy minden cigány ilyen. Vannak nagyon okosak magasan képzettek ledoktoráltak (sokkal okosabbak mint a mi hazánk összessége). Akik igen is magyarnak tartják magukat de a mi hazánk őket is másnak tartja tehát megkülönbözteti őket így nem tartja ugyan olyan értékesnek őket.

2019. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

"Szóval a párt mégegyszer mondom semmitől sem "magyar jobban" mint a többi mivel olyan egyszerűen nem létezik hogy kevésbé meg nagyon magyar."

A többi párt idegen érdekeket szolgál a magyar érdekek ellenében, emiatt én nem tartom őket magyarnak.


"Oké akkor nem olyan fontos hogy milyen származású a felesége csak akkor ne tartsa magát jobban magyarnak"

Nem tartja magát jobban magyarnak.


"Az mert lenézik azokat a nőket akiknek nincs gyerekük pedig egy nőnek nem az a feladata hogy szüljön. Forrás: szimplán tapasztalat"

Mondanál egy ilyen tapasztalatot?


"Igen a magyar fogy de nem azért mert nem szülnek hanem mert nem itthon szülnek mert kimennek élhetőbb országokba és ott alapítanak családot hogy minőségibb életét élhessenek."

Nemcsak azért. A világ magyarságának lélekszáma is fogy.


"Fasizmus fogalma: "Szélsőséges tekintélyuralmi, nemzeti értékeket előtérbe helyező politikai nézet." Tehát nem az egyén hanem a nemzet a fontos nekik"

Igen, ez igaz a fasisztákra is, logikailag viszont nem következik belőle, hogy mindenki fasiszta, akinek fontos a nemzet.


"Hátrányos helyzetű megkülönböztetés: Törökszentmiklós??? Egy ember miatt mentek el és az összes ellen lépnek fel."

Nem a cigányok, hanem a cigánybűnözés ellen lépnek fel, egyedüliként az országban.


"Vannak nagyon okosak magasan képzettek ledoktoráltak (sokkal okosabbak mint a mi hazánk összessége)."

Szerintem a Mi Hazánk tagjai között több doktor van, mint az összes magyarországi cigány között.


"Akik igen is magyarnak tartják magukat de a mi hazánk őket is másnak tartja tehát megkülönbözteti őket így nem tartja ugyan olyan értékesnek őket."

Miben nyilvánul meg ez a megkülönböztetés?

2019. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Attól hogy kiforgatod a válaszokat még nem lesz igaz az az állítás amit te írsz teljesen értelmetlen az egész. Azt írtad hogy akinek fontos a nemzet az nem fasiszta. Ez így van. De azt írtam hogy akinek ez már szélsőségesen fontos az a fasiszta. És ez a mi hazánk mert egyik kisebbség érdekeit sem képviseli semennyire tehát csak (szélsőségesen) a nemzet fontos nekik.


Az érvet egyáltalán nem egymásra építed így az egész válaszod teljesen értelmetlen.


Arra évre hogy igen is vannak olyan roma származású emberek akik sokkal értelmesebb mint akár egyes magyar származásúak pl a mi hazánk egyes tagjai (tehát nem általánosítok, nem azt mondom hogy az összes) közül páran.

Erre azt írtad hogy a cigányok között összesen nincs annyi doktorált mint a mi hazánkban. Lehet hogy így van, lehet nem. De már itt is megjelenik az hogy te/ti szóval a mi hazánk kevesebbre tartja/megkülönbözteti őket. Ebben nyilvánul meg például.


De ha ez nem elég pontosan abban is megnyilvánul amit a törökszentmiklóssal támasztottam alá. Igen van cigánybűnözés. De akkor miért is léptek fel az összes Törökszentmiklósi cigánnyal szemben ha egy követett el bűnt?


Vissza térve arra hogy a mi hazánk tagjai mennyire értelmesek doktoráltak stb nos, lehet van pár közöttük de nem gondolom hogy több mint a cigányok között, maximum ugyan annyi. Mivel egy magas intelligenciájú ember tudja hogy a szélsőséges politikai gondolkodás soha nem vezetett még jóra. Sem a szélső jobb sem a szélső bal. Lásd: a náci Németország, fasiszta Olaszország, kommunista Szovjetunió, kommunista észak korea.

Szélsőséges jelentése: amikor eredeti célkitűzés nem egy rossz gondolat pl az hogy a mi hazánk felemeli Magyarországot. De ennek az eléréséért mindent hátrahagy pl ebben az esetben az erkölcs.


Ennyit a mi hazánk értelmiségi szintjéről

2019. aug. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!