Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hihetetlen, hogy fidesze...

Miért hihetetlen, hogy fideszes szavazókent drukkolok az ellenzéknek?

Figyelt kérdés
Akikkel szoktam politizálni nem értik. Én úgy vagyok vele, hogy nincs az rendben, hogy nincs a kormány mögött egy stabil ellenzék. Csak én vagyok az egyetlen?
2019. aug. 21. 19:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
8%
Még 20 percbe sem telt és #7 meg #8 megmutatta kikről is beszéltem a #6-ban.
2019. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%

"Csak ilyenkor mindig jön valami ellenzéki agresszor és kijelenti hogy nem is így van, a fideszesek mind diktatúrát akarnak."


Nem a fideszesek, hanem Orbán Viktor. A fideszesek két részre oszthatók ebből a szempontból. Vagy támogatják Orbán Viktor törekvéseit abban, hogy élete végéig korlátlan politikai hatalma legyen (más szóval ezt diktatúrának mondják), vagy pedig nem értik, hogy ez Orbán Viktor célja.

Szlengben az első csoportot hívjuk fasisztáknak, a második csoportot birkáknak.

2019. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%
Ez teljesen normális gondolkozás. Kellene a kihívás a Fidesznek is, mert sajnos nagyon el vannak mentálisan kényelmesedve így színvonalas ellenzék nélkül.
2019. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hihetetlen, mert te nem a jelenlegi ellenzéki pártoknak drukkolsz, hanem hogy legyen közöttük vagy helyettük egy hiteles, erős ellenzék.
2019. aug. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
59%

Nem hihetetlen. Gondolom te is érzékeled a FideSS túlkapásait, de amíg nincs érdemi kihívójuk és minden választás előre eldőlt, mert a hatfele szavazó ellenzéki tábor úgyse tudja legyőzni őket a "legerősebb mindent visz" logika alapján működő választási rendszerben, addig nincs nyomás rajtuk, hogy vissza vegyenek egy kicsit a korrupcióból például.


Ezek alapján úgy látom, hogy fideszesként is szeretnéd, ha lennének erősebb fékek és ellensúlyok a kormánnyal szemben, amire akár még szavazhatsz is, ha esetleg a kormánnyal szemben elégedetlenné válnál (tehát szeretnéd, hogy legyen alternatíva)...


Ez teljesen normális dolog.

2019. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!