Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szégyen arra buzdítani az...

Nem szégyen arra buzdítani az embereket hogy menjenek ki?

Figyelt kérdés
Az a legszomorúbb hogy azok gondolják hogy tettek valamit a magyarságért, hogy kimentek. Pedig ezzel semmit nem mozdítottak előrébb. Nem lesz azért jobb az országnak és a magyarságnak, hogy elhadják szülőföldüket. De szerencsére egyre kevesebben mennek ki, és egyre jobban jönnek vissza. Ezzel nyugtatom magam, amikor a gyökértelenek arra buzdítanak, hogy hadjuk el a hazánkat. Hagyjuk el az otthonuk. Ahelyett hogy arra buzdítanák az embereket, hogy hagyják el a hazájuk, inkább tenni kellene azért hogy jobb legyen a helyzet. És nem csak magyarul kell beszélni, hogy én mekkora magyar vagyok, hanem tovább adni a magyarságunk. Nem kimenni kell, hanem családot alapítani. Mert a házának ez kell, a hazának ez a jó. Hatalmas nagy baj lesz azzal a nemzettel, amely nem képes normálisan szaporodni. Hamarosan ennek a jelei látszódni fognak. Ha szereted az országod, ha azt akarod hogy az unokáidnak itt jobb helye legyen, akkor nem ki kell menni vagizni hogy én most most mekkora magyar vagyok csak mert kimentem és fizetem a dupla annyi árakat, hanem családba kell gondolkodni. Az Isten is azért teremtette az embert, arra alkotta meg az embereket hogy szaporodjanak. Ez az ember természetétől fogva az egyik legfontosabb feladata. Nem, nem a középkori dolog 6 gyermeket nevelni, hanem már az ember kialakulása óta egy természetes folyamat. Nekem ez természetesen mindegy, viszont Tény hogy Isten nem hiába alkotta meg a magyarokat hogy ők legyenek Európa legelső civilizációja, és nem hiába adott a magyaroknak ennyire sokszínű és gazdag nyelvet!

2019. aug. 28. 11:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Akkor te ne hadjd el a szülőföldedet.
2019. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

A probléma, amit te és a haverjaid nem bírtok megérteni, hogy a magyarok többsége nem akar nyugati jólétben élni. Ha pedig nem akarnak nyugati jólétben élni, akkor ez azt jelenti, hogy nem is törekednek rá, ergo az ország sem fogja elérni azt a szintet. Ha pedig az ország sem fogja elérni azt a szintet, mert visszahúzzák azok, akiknek teljesen megfelel a balkáni mocsárvilág, akkor nem fog itt maradni az sem, aki nyugati jólétre vágyik.

Ez olyan szinten egyszerű, mint egy 1x1.

2019. aug. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
11%

Aki kimegy külföldre, az magának akar jót és lexarja a magyarságot, hátat fordít a szülőföldjének, de odakint mindig csak egy jöttment betolakodó cseléd lesz és az ilyenek jobb is, ha kimennek!


Aki menni akar, azt engedni kell, de az ne is ossza aztán az észt magyar oldalakon, hanem takarodjon a külföldi, az új, választott hazája oldalaira!


Szerintem jobb, ha Magyarországon csak az igaz magyarok maradnak és azok alapítanak családot.

2019. aug. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2. Ez abból kifolyólag is hazugság, mivel a magyar emberek többsége nem hülye. Magyarország nagyon is jó úton halad, ha ez így megy akkor pár év múlva utolérjük Nyugatot is. Ez sokkal könnyebb lenne, és demográfiai válság sem akulna ki, ha normális lenne a szaporodás. Ez a legfőbb gond most. De nem ugorhatunk fejest a sekély vízben. Amikor legutóbb Magyarországból Nyugatot akartak csinálni, az azzal járt hogy tönkre ment az ország.
2019. aug. 28. 12:01
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Ugyan olyan joga van a Németországban dolgozó magyarnak hogy beleszóljon a magyar politikába, mint az erdélyi és kárpátaljai magyarnak.
2019. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

"Magyarország nagyon is jó úton halad, ha ez így megy akkor pár év múlva utolérjük Nyugatot is."


Persze hogy. Ez teljesen nyilvánvaló. 2030-ra Ausztriát, mi? :D

[link]

2019. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
És mi van azzal a magyar aki itthon marad de nem alapít családot?
2019. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

"Ez abból kifolyólag is hazugság, mivel a magyar emberek többsége nem hülye. Magyarország nagyon is jó úton halad, ha ez így megy akkor pár év múlva utolérjük Nyugatot is."


Ahhoz képest ma kijött KSH adatok szerint megint egyre többen vállalnak munkát külföldön. Minden csoda 3 napig tart.


"Nekem ez természetesen mindegy, viszont Tény hogy Isten nem hiába alkotta meg a magyarokat hogy ők legyenek Európa legelső civilizációja"


Legelső? Jó vicc, azért a görögök és olaszok versenyeznek.

2019. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy szaporodjál nyugodtan, senki sem gátol meg benne, én Belgiumban tervezem ugyanezt.
2019. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
13%
Ha egy normális kormány lenne itt, a disszidenseket kivégeznék.
2019. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!