Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik Ifjúsági Tagozat?

Jobbik Ifjúsági Tagozat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdeklődnék hogy szerintetek milyen eséllyel jelentkezhetek a Jobbik IT-ba? Mivel hogy félig roma származású vagyok. De nagyon el ítélem a dolgozni nem akaró ingyenélő senkiházi romákat. Én és a családom tisztességesen élünk. Mindenki dolgozik a családban. Én is érettségin vagyok és utána műsorvezetést akarok tanulni és dolgozni. Na mind1 nem ez a lényeg. Szóval szerintetek bekerülhetek a Jobbik IT-ba?
2019. szept. 2. 14:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Jahh még annyi hogy van korhatár? 16 vagyok!
2019. szept. 2. 14:17
 2/2 anonim ***** válasza:
48%

16 évesen már belephetsz. De a hátad mögött kibeszélni és utálni fognak. (Egyébként van sok kérdés róluk itt a gyakorikerdeseken, olvasgass köztük és elmegy a kedved.)

Ők ilyenek. A legkétszinubb banda a világon. Nekik arra jók az IT tagok hogy télen mínusz 10 fokban szaloncukrot osztogassanak egy jobbik szórólappal, vagy most az önkormányzati kampány alatt házaljanak egész álló nap hogy valami semmire kellő bejusson az önkormányzatba és felvehesse majd a képviselői fizuját. És ezért egy koszonomot sem fogsz kapni.

Az anyapárt a süllyesztőben tartja az egész ifjúsági tagozatot hiszen ha nem így lenne, még a végén kinevelodne belőle valaki értelmes aki veszélyes a poziciojukra, és a kondér közelébe kell engedni. De amíg a süllyesztőben vannak addig alantas feladatok elvégzésére jók.

Az iskolai végzettségen ne aggódj, hisz az IT elnökének sincs semmilyen iskolája még egy gimnáziumot sem sikerült elvégezni. Random ahogy esett úgy puffant kihajitott gyereke persze van. Ezek nem éppen az értelmiségi rétegre jellemzőek általában.


Nagyon tiszteletre méltó hogy tenni akarsz, de szerintem a momentumba lépj be :) őket nem ismerem de a jobbik ifjúsági tagozatnál tuti különbek.


De azt hiszem nem a kérdésre válaszoltam: felvesznek, ez 1000 százalék ugyanis mindenkit felvesznek. Szórólapot osztogatni bárki jó. De tényleg nem bántásból írom. Ha akarsz jelentkezz és majd megtapasztalod, legfeljebb kilépsz ha úgy gondolod. Veszteni valód talán nincs. Sok sikert és tök jó hogy vannak még 16eves tenni akaró fiatalok !

2019. szept. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!