Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem kellene megválo...

Csak szerintem kellene megválogatni a szavazókat?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy esetleg egy IQ tesztre kellene kötelezni a szavazókat és ezen kívül mondjuk még kapnának egy tájékoztatót is akár egy prostpektust vagy ilyesmit. Amiben minden benne van pártatlanúl. Tömegesen szavaznak olyan emberek akik nem beszámíthatóak vagy esetleg fogalmuk sincs hogy mire/kire szavaznak és miért. Ez roppant nagy felelőtlenség szerintem.

2019. szept. 12. 01:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Meg kell jegyeznem hogy teljesen pártatlanúl állok ehez a témához teljesen eltekintve a politikától.
2019. szept. 12. 02:08
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Aki 2 kiló krumpliért bárkinek befekszik, mint egy rossz kva, azt örök életére el kéne tiltani tőle...
2019. szept. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Akkor nem szavazhatsz, mert a helyesírásod alapján kevés az IQ-d.
2019. szept. 12. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Hozzá kellene venni az érzelmi intelligenciát is, talán fontosabb is mint az IQ
2019. szept. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3%

Nem, itt az lenne fontos, hogy az emberek megértsék, amikor a saját érdekük ellen szavaznak.


EQ azoknak kellene, akik nem segghülyék szavazni, és szavazhassanak a buták helyett is, és akkor mindenkinek jó lesz.

2019. szept. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
63%

Nem, sokan mások is vannak, akik valamilyen cenzust szeretnének.


Én nem értek vele egyet, rengeteg veszélye és káros következménye van, arról nem beszélve, hogy a szavazók 99%-a nem is lát bele a politikai folyamatokba, hiszen sosem kötik az orrunkra a valódi motivációkat, terveket. A Fidesz 2010 óta program nélkül nyer választásokat, lutri az egész, mégis rájuk szavaz a többség.

2019. szept. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 citromfűlevél válasza:
81%

A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval.

Churchill

2019. szept. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek, de szerintem nemcsak IQ-teszt kellene, hanem néhány politikai jellegű kérdés is. Ilyenekre gondolok, hogy pl. soroljon fel 3 magyarországi pártot, ki Magyarország köztársasági elnöke, stb. Szerintem a választópolgárok többsége már ezeken elvérezne.
2019. szept. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Egy Európa-vaktérképen be kellene X-elni Svédországot és Spanyolországot. Valószínűleg a szavazók fogalmatlanabb 3/4-e egyből kiesne.
2019. szept. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Alain Delon ***** válasza:
46%
Meg kellene, de úgy, hogy csak az szavazhatna, aki hibátlanul kitölt egy mondjuk öt kérdésből álló közéleti-politikai kérdésekből álló kérdőívet, és ebből lenne mondjuk 5 variáció, amik közül húzni kellene. Garantált lenne a FIDESZ bukása.
2019. szept. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!