Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2022-ben Dobrev Klára lesz a...

2022-ben Dobrev Klára lesz a közös ellenzéki miniszterelnök jelölt, és minden pártnak fel kell sorakoznia a DK mögé? A fideszes média is ezt nyomja lépten nyomon.

Figyelt kérdés
2019. szept. 12. 21:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
A józan belátás állítja be mögé a többieket,nem a kell mert a dk azt mondta.
2019. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen de az ellenzék véletlenül sem Gyurcsányista. Nem, nem! Csak gyenge!
2019. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
Garantált Fidesz 4/5!
2019. szept. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Ez azért még nagyon képlékeny dolog, 2022 sokára lesz. Amúgy személyes véleményem, hogy ő egyáltalán nem lenne egy rossz közös jelölt.
2019. szept. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
Nekünk már csak dobrev klára hiányzik. Amikor isten az emberiségre küldte a bibliai hét csapást elégséges büntetésnek gondolta. Ő még nem tudott róla, hogy a magyar politikusok mit fognak itt művelni.
2019. szept. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező

9 évig folyamatosan ment a szöveg, hogy miért is emlegeti folyton gyurcsányt a fidesz meg a fideszmédia, mikor semmi szerepe nincsen, nem is akar újra miniszterelnök lenni és senki nem fog összeállni vele blablabla. Így lett?

Ha már nem tudsz annyit mondani hogy bocsi, igazuk volt, akkor nem kellene ezt pepitában eljátszani még a feleségével is!

2019. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nagy az isten állatkertje...
2019. szept. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nagyon is kiszámított kommunikáció ez már 2010 óta, mert a fidesz jól tudja, hogy ha választani kell Gyurcsány és Orbán között, akkor sok jobboldali inkább Orbánt választja, akár kisebbik rossz alapon is - habár most már ez nem is olyan biztos. Tehát, amíg Gyurcsány a színen van, a fidesz garantáltnak veszi, hogy folytathatja a kormányzást. Így csak szavazó ijesztgetés az egész. Az már most belátható, hogy a DK mögé nyilván nem fog felsorakozni minden ellenzékben lévő párt. Ezzel nem a DK-sokat akarom bántani, de ha egyszer így van.
2019. szept. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

x8

Mi lenne ha végre bravúrosan kijátszanátok a fideszt és NEM szavaznátok többet gyurcsányra sem, a feleségére sem, meg a pártjára sem?

Azonnal nem lenne igaza a fidesznek és máris ti lennétek előnyben. Próbáljuk ki, kérve kérlek!

2019. szept. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Neked is elismétlem: De ki az a ti? Azaz mi? Ha mi, a nem fideszesek írjuk, hogy ti, akkor azzal egyértelműen a fideszesekre utalunk. De amikor ti írjátok azt, hogy ti, akkor ti kikre utaltok? Az ellenzékre? Nyilván. De ti írjátok mindig, hogy nincs olyan, hogy Ellenzék Párt, hanem több párt van, jobb, centrum és baloldali pártok. Tehát, kikre utaltok? Az ősellenségre, a ballibekre, a kommunistákra? De a nem fideszesek között nem csak baloldaliak vannak, hanem centristák és jobboldaliak is. Én jobboldali beállítottságú vagyok. Eddig tudtál követni? Szóval, ki az a ti? Én? Én nem ti, hanem te, vagy ön vagyok. Újabb kérdés. Honnan veszed, hogy valaha is Gyurcsányra szavaztam? Ugyanúgy nem szavazok a DK-ra, ahogy a Fideszre sem. Úgyhogy ez nagyon mellé ment.
2019. szept. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!