Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem vagyok megkeresztelve,...

Ha nem vagyok megkeresztelve, és nem vagyok zsidó, attól még a barátomnak a skinhead köre befogadna? énis azokat az érveket vallom mit ők, és skinhead (lány) vagyok, ha nem is teljesen de már közel állok hozzá 14Ł

Figyelt kérdés
a szüleim miatt nem vagyok megkeresztelve, mert édasapám sincsen, meg a testvére sem. nem tartották fontosnak, enélkül is megvagyunk. viszont én teljesen egyet értek példa okáért a 14/88-cal és úgy gondolom ez az az irányzat amihez nagyon közel állok, és részese szeretnék lenni.
2010. júl. 14. 19:57
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
Chuck! ha téged mondjuk megkéselne egy kancigánybanda akkor onnantól rasszista lennél?
2010. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
19%
2010. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
55%
Hát, akkor "mi alapján is vagy besorolható a skinek közé"(ha már helyesírásilag és hungarizmusügyileg nem)? Az utolsó hozzászólásban a tisztelt félkövér Chuck Norris-nak igaza van, nagyon szomorú, és az általános magyar ember gondolkodását jellemzi(kinek nem inge, ne vegye magára), hogy aki sokat napozott/ik, dolgozik, stbstb., és barnább a bőre, az már rögtön digó meg cigány, és természetesen rossz...
2010. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
50%
Ó, sajnálom, azóta érkezett egy-két válasz, én a 20:51-kor írt hozzászólásra gondoltam.
2010. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 A kérdező kommentje:

We must secure the existence of our people and a future for white children.


ez a 14 szó lefordítva^^


Biztosítanunk kell fajunk fennmaradását és a fehér gyermekek jövőjét



h a gyerekeim jövőjével mi lesz

2010. júl. 14. 20:58
 46/67 A kérdező kommentje:
utolsó 20.58 as válaszoló, a rendes dolgos munkás embert nem bántja a rendes ember...de amelyik úgy viselkedik mint ez a csákk...az igenis megérdemelné:D
2010. júl. 14. 21:01
 47/67 anonim ***** válasza:
30%
Azta pic.sa.........most azt hiszed több lettél valamivel vagy mi?
2010. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
38%

Csodálatos hogy ezt mind e pár sor alapján állapítottad meg rólam :) És igen, próbált már meg lehúzni cigány fényes nappal és nemrég 5 cigány gyerek üldözött biciklivel mert el mertem előttük menni esti 11 órakor . Ettől még nem lettem rasszista de ha neked ennyi elég hát gratulálok .

Magyar seggbe magyar lófaszt , Levegőt meg csak őskitermelőktől!!!!

2010. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 A kérdező kommentje:

hát ha ez a pár sor ennyit árult el rólad ....


én erről nem tehetek, hogy ezt mutatod ki magadról...

a cigányok meg vagy rájöttek arra amire más is, h milyen vagy, amúgy meg ha rajtad kivül meg mást is megkergettek akkor a rohadás jöjjön rájuk;)

2010. júl. 14. 21:05
 50/67 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
Jah, még annyit életembe egyszer loptam 1 radírt amit azóta megbántam és nem is költöm a pénzem mindenféle szükségtelen szarra. Biztos van ezzel még így pár ember, irtsátok hát ki mind!!!!!!!! Eleinte még azt hittem normális vagy, de már ezt kétlem.
2010. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!