Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem vagyok megkeresztelve,...

Ha nem vagyok megkeresztelve, és nem vagyok zsidó, attól még a barátomnak a skinhead köre befogadna? énis azokat az érveket vallom mit ők, és skinhead (lány) vagyok, ha nem is teljesen de már közel állok hozzá 14Ł

Figyelt kérdés
a szüleim miatt nem vagyok megkeresztelve, mert édasapám sincsen, meg a testvére sem. nem tartották fontosnak, enélkül is megvagyunk. viszont én teljesen egyet értek példa okáért a 14/88-cal és úgy gondolom ez az az irányzat amihez nagyon közel állok, és részese szeretnék lenni.
2010. júl. 14. 19:57
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
60%
28-as rákérdezett antifa vagyok-é , és te már máris őt szidod :) nagyon értelmes, összetartó csapat vagytok ti!!!!!! csak így tovább, magatokból csináltok hülyét.
2010. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
88%
Tudom, hogy nem erről kellene, hogy szóljon a hozzászólásom, de ha már ennyire fontosnak tartod a magyarságot, a magyarságodat, a magyarságunkat(nem vagyok hungarista, félreértés ne essék), akkor mégis hogy lehet az, hogy az egyik legfontosabb részét, a magyar nyelvet kevésbé találod fontosnak? :( Bezzeg a 14-et tudod angolul(most néztem utána, mi az), a "Heil Hitler!" is megy, esetleg néhány idézet a Führertől eredeti nyelven, viszont a "Wie heißt du?"-ra a válasz meg pislogás :D
2010. júl. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
45%

Te kislány, ajánlok neked egy filmet, ezt nézd meg, aztán utána majd elgondolkozhatsz a "csatlakozáson".


A film címe: Amerikai história X (American history X)


Mondhatni szinte rólad szól. Ha nem tudod megnézni segítek megszerezni.

2010. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 A kérdező kommentje:

a zsidókat sokan azért uálják, mert minden baj okozója a kis zsidócska...Pffujj


a cigányokat: mert annyira otthon érzik magukat abban az országban, ahová mind az élősködő piócák; befurakodták magukat!


meg még a többi...amit már sorolni is hosszu lenne...


még a cigányokról: a tényeg normális lennél akkor végiggondolnád, és büszke lennél rá h te (esetlegesen ) fehér ember vagy, és máshogy néznél arra aki a te ellentéted, ugyanakkor abba a hazába tesi be a lábát ami a tied!

2010. júl. 14. 20:37
 25/67 A kérdező kommentje:
20.28ast férreértettem bocs. neked ment te csákk nórisz
2010. júl. 14. 20:37
 26/67 anonim ***** válasza:
20.28-as vok, nincs harag:DD
2010. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
mi a faszomról beszélsz? próbálj már meg érthetően fogalmazni. 3-as voltam nyelvtanból mert basztam megcsinálni a házit + szarok a sok hülyeségre de ettől független próbálok érthetően fogalmazni, léci tedd te is ezt :)
2010. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:

"Chuck Norris, te antifa vagy?" Ebből a válaszból a kedves kérdező 2 dolgot is leszűrt:

1:a válaszoló antifa, ami később kiderült nem így van

2:Én vagyok antifa , de erről sajnos nincsenek információim :) de ha ti mondjátok biztos így van. Megmutatom a hófehér f*szomat akkor megbocsizól ?

2010. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 A kérdező kommentje:

tudok németül:D

és én tudom mi a Wie heißt du...:D

5 éve tanulok németül;)

és a további években is folytatom...


az amerikai históriát megkérdezem h megvan e a barátomnak;)


azt esetleg megnézzük együtt!;)


a helyesírásért meg bocsi, attól h nem helyesen van még mindenki megérti, nem ez alapján vagyok besorolható a skinek közé...és nem hungaristának tartom magam, hanem skinnek, bár a hungaristák észjárását sem ellenzem!


és rülök h vannak akik vették a fáradtságot, és utánna néztek a 14/88nak, legalább már ilyenről is hallottál;)

2010. júl. 14. 20:42
 30/67 anonim ***** válasza:
Így akkarsz barátokat szerezni mert elég szánalmas módszer.
2010. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!