Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem vagyok megkeresztelve,...

Ha nem vagyok megkeresztelve, és nem vagyok zsidó, attól még a barátomnak a skinhead köre befogadna? énis azokat az érveket vallom mit ők, és skinhead (lány) vagyok, ha nem is teljesen de már közel állok hozzá 14Ł

Figyelt kérdés
a szüleim miatt nem vagyok megkeresztelve, mert édasapám sincsen, meg a testvére sem. nem tartották fontosnak, enélkül is megvagyunk. viszont én teljesen egyet értek példa okáért a 14/88-cal és úgy gondolom ez az az irányzat amihez nagyon közel állok, és részese szeretnék lenni.
2010. júl. 14. 19:57
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 A kérdező kommentje:

utolsó előtti válaszolónak: nem a tiéd a normálitlan kérdés:)


utolsó: ha alkalmam nyílna rá, megtenném:D

2010. júl. 15. 07:26
 62/67 anonim ***** válasza:
Akkor válaszolsz is rá?
2010. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
25%

Nekem két hozzáfűznivalóm lenne.


Az első az egy tanács inkább: mentsd el ezt a kérdés a könyvjelzők közé, és nézd meg pár év múlva. Aztán adj számot róla, hogy hányszor voltál rendőrségen, hányszor próbáltál leszokni a cigiről, hányszor fogadtad meg, hogy most már tényleg tanulni fogsz, mert éppenhogy átmentél(elolvastam, hogy állítólag kitűnő vagy).


A másik dolog pedig az, hogy nem vagy tisztában mi az, hogy skinhead. Továbbá az emberek 99%-ának sincs fogalma róla.

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=WcEhAIx1OB4

2010. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 A kérdező kommentje:

tisztában vagyok vele...:)h mit jelent...;)hiddel....


arra a kérdésre azért nem válaszoltam mert nem értem.:S fogalmazd meg mégegszer légyszives.

köszönöm

2010. júl. 16. 18:11
 65/67 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
40%

"A válasz írója 56%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:03"


Köszi, ez érdekes volt. Meg is változott a skinheadekről alkotott véleményem. Azt hittem mind gyökér de most már látom hogy csak a boneheadek, sőt talán még szimpatikus is ez a skinhead életstílus.:)

2010. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
Szánalmas,idióta ideológiába állj be,úgyvan,még egy agymosott barommal több!
2011. júl. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ez ilyen kis tizenévesek miatt van az hogy hülyének meg tudatlanoknak tartják akár a skinheadeket vagy a hungaristákat. Valaki kitalálja 14 évesen, hogy ő hungarista vagy bármi, holott fogalma sincs az egész jelentéséről, csak azt hiszi "menő" és hangoztatja a saját marhaságait. Az emberek meg persze általánosítanak...
2011. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!