Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem vagyok megkeresztelve,...

Ha nem vagyok megkeresztelve, és nem vagyok zsidó, attól még a barátomnak a skinhead köre befogadna? énis azokat az érveket vallom mit ők, és skinhead (lány) vagyok, ha nem is teljesen de már közel állok hozzá 14Ł

Figyelt kérdés
a szüleim miatt nem vagyok megkeresztelve, mert édasapám sincsen, meg a testvére sem. nem tartották fontosnak, enélkül is megvagyunk. viszont én teljesen egyet értek példa okáért a 14/88-cal és úgy gondolom ez az az irányzat amihez nagyon közel állok, és részese szeretnék lenni.
2010. júl. 14. 19:57
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 A kérdező kommentje:

ki modta h barátokat akarok szerezni?


vannak nekem elegen barátaim;)

2010. júl. 14. 20:43
 32/67 anonim ***** válasza:
60%
Továbbra is kérdezem:mit nyersz azzal,ha skinhead vagy?Szerinted egy munkáltató elnézné,hogy ilyen hülye vagy?
2010. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 A kérdező kommentje:

Mutasd a fas*zodat a rendőrnek....Ne nekem;)


ha meg zavar h hófehér, feküdj ki a napra, hátha lebarnulsz, aztán digónak néznek, azt elvernek.;)


nem ismerlek eléggé ahhoz h úgy istenigazából időt fordítsak arra h haragszom e rád, v h megbocsájtok -e.;)

2010. júl. 14. 20:45
 34/67 A kérdező kommentje:
nem járok ott 14 évesen, h azzl kelljen foglalkoznom h a jövőbeli munkáltatóm mit fog szólni. majd megoldom;)
2010. júl. 14. 20:46
 35/67 anonim ***** válasza:
60%

"majd megoldom"


Valahogy sejtettem, hogy az agyi intelligenciaszinted csak ennyit bír kipréselni a fejedből.

2010. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 A kérdező kommentje:

ez nem nyereményjáték,nem lottó, h befizetek aztán vagy milliárdos leszek, vagy minden ugyanolyan marad! h az eleim kimutatásával nyerek vagy vesztek az majd kiderül.az lesz ami lesz


azt cselekszem amit helyesnek tartok.-én ezt tartom helyesnek.


barátaim nem fogom elveszteni, meg a józan eszemet sem,. nyerni majd kiderül mit fogok, és ha nem nyerek semmit, nekem az sem baj!

2010. júl. 14. 20:49
 37/67 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
na látod milyen csúnya rossz emberek vannak manapság, Magyar vagyok és csak azért bántanának mert sokat voltam a napon :) Nem baj, majd nemsokára felteszek ide 1 kérdést h befogadnak e napbarnított külsővel egy ateistát és majd beszállok közéjük , azt meg leszek véde! FUCK YEAH! :B ilyen egyszerű.
2010. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 A kérdező kommentje:

20.49. komolyan nem érdekel h ezen "az én foglalkozásom" téren mi lesz 4 év múlva!;) csak te nem attól tartasz h esetleg 10 év múlva azért fogod a körmeidet rágni, mert nemtudod h felveszlek e a ksizemelt munkahelyedre.,?ha esetleg elveszted az állásod, vavgy csak akor szereznél!


látod az a jövő kérdése!!;)

a tied a te dolgod az enyém a sajátom!;)itt a kifejtett válaszom! tessék nesze ba*zd meg örülj neki!

2010. júl. 14. 20:52
 39/67 anonim ***** válasza:
64%
És ha gyereked lesz,akkor is ilyen felelősségteljesen fogsz gondolkodni?Remélem érted, hogy csak irónia.
2010. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 A kérdező kommentje:
nem azért lennél elverve mert barna vagy hanem azért mert viselkedésed alapján annyi vagy mint egy cigány, és a hü lye felfogásod miatti megítéléseden a fehér pö csöd sem szolgálna bizonyatékul!
2010. júl. 14. 20:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!