Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem vagyok megkeresztelve,...

Ha nem vagyok megkeresztelve, és nem vagyok zsidó, attól még a barátomnak a skinhead köre befogadna? énis azokat az érveket vallom mit ők, és skinhead (lány) vagyok, ha nem is teljesen de már közel állok hozzá 14Ł

Figyelt kérdés
a szüleim miatt nem vagyok megkeresztelve, mert édasapám sincsen, meg a testvére sem. nem tartották fontosnak, enélkül is megvagyunk. viszont én teljesen egyet értek példa okáért a 14/88-cal és úgy gondolom ez az az irányzat amihez nagyon közel állok, és részese szeretnék lenni.
2010. júl. 14. 19:57
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
Ma szépen megkérlek, mesélnél nekem az első kérdésemről is? Mármint mitől leszel skinhead, mitől nem leszel hungarista, stbstb.?
2010. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 A kérdező kommentje:
valamelyik skin csak rájukveti magát!sok szerencsét nekik!;D
2010. júl. 14. 21:06
 53/67 A kérdező kommentje:
én rendes ember vagyok...:D normálitlan válaszodra egy normális embertől sem fogsz nomális választ kapni.Bocsi
2010. júl. 14. 21:07
 54/67 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
Egy rendes ember nem ítél el egy egész fajt pár nyomorék miatt. Ha így lenne most engem is agyonverhetnének hitler tetteiért , vagy a medgyesi(igen ilyenkor kisbetű) lelkész története alapján pedig elítélem mind 2 esetet és én valószínűleg nem tettem volna meg ugyanabban a szituációban bár ki tudja.(remélem nem!) Na mind 1 tőlem ez volt az utolsó válasz, szánalmas ez a vita.
2010. júl. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
Chuck te antifa vagy, ne is tagadd
2010. júl. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 A kérdező kommentje:
innentől egyéni szoc problem h kik vannak veled és ellened. meg a cigányoknak is saját maguk problémája h kik utálják őket és h MIÉRT!
2010. júl. 14. 21:19
 57/67 anonim ***** válasza:
76%
Fogalomzavar! A skinheadek 99%-a életében nem járt templomban. Na jó, túlzás, de kb. ennyit ér nekik a kereszténység. A többség egyszerűen túl hülye hogy ilyenekkel foglalkozzon. Elég nekik a mindennapi alkohol, cigi egészségrombolás, verekedés. Gyakran már nem is abba kötnek bele aki megérdemelné, hanem csak úgy, akárkibe. Semmi értelme ennek a szubkultúrának, ahogy a többinek sincs.
2010. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 A kérdező kommentje:

én nem iszok nem cigizek:)

na jó inni szoktam egy egy pohárral,de nem ba*szok be minden héten;)pontosabban soha:)


szerinted nincs értelme, szerintünk van.


amúgy érdekes hogy hogy elfajult ez a beszélgetés, végülis sokminden más szóba került, nem csak a kérdésre való válaasz, de a rendes válaszolóknak köszönöm a válaszokat!:)

88

2010. júl. 14. 21:54
 59/67 anonim ***** válasza:
38%
Mármint az én válaszomat érzed normálatlannak, amiben megkérdeztem, hogy mi a különbség a hungarista meg a skinhead között?
2010. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy én cigány vagyok. Nyírj ki, te nagy skinhead.
2010. júl. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!