Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem csalja szét a...

Szerintetek nem csalja szét a Fidesz ezt az önkormányzati választást is? Jogi erkölcsi és bibliai mércével is (ha már annyira keresztények)?

Figyelt kérdés

(Az ugye mindenkinek megvan, hogy Berki a Fidesz támogatásával indult, hogy széttrollkodja a kampányt, és az ellenzéki képviselőtől szavazatokat vegyen el.)

[link]


[link]


[link]


Ez csak az, amit két perc alatt találtam, de van még bőven.



2019. szept. 22. 18:16
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
68%

Jaaajj ugye tudod, hogy házhoz jöttél a pofonért? Mindjárt jönnek a narancs nyelvek, hogy hiteles forrást akarnak és hogy ez is csak libsi hazugság! :)


Amúgy meg, egyes településeken pénzt osztogatnak a nyugdíjasoknak, csak úgy (rezsiutalványon felül), persze megmondják,hogy “tessék ám az xy-ra szavazni”, meg hát pont most kicsit korábban érkeznek majd a nyugdíjak is valamilyen különös oknál fogva. Újbudán fideszes képviselők osztogattak krumplit :D de ez mind keresztényi jócselekedet ugyebár.

2019. szept. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
30%

A MSZP féle ajánlóívek feldolgozását nem sikerült megtalálni 2 perc alatt? :D


Mondjuk úgy, hogy optimizálják az esélyeiket de ugyanezt csinálja az ellenzék is csak épp ők még ebben is bénábbak.


Mondjuk azt nem értem, hogy ha a Fidesz szavazói a bunkó panelprolik akkor hogy lehet, hogy egy jól értesült, tájékozott ellenzéki szavazót meg lehet ilyesmivel zavarni, hogy Újfalvi ellen Újfalusit vagy Béres ellen Berkest indítanak?

2019. szept. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
37%

"Mondjuk azt nem értem, hogy ha a Fidesz szavazói a bunkó panelprolik akkor hogy lehet, hogy egy jól értesült, tájékozott ellenzéki szavazót meg lehet ilyesmivel zavarni, hogy Újfalvi ellen Újfalusit vagy Béres ellen Berkest indítanak?"



Úgy, hogy vannak bizonytalan szavazók is? Vagy elsőszavazók? Vagy olyan idősek, akiket csak egy orvosi vélemény választ el a demencia diagnózisától? Ne adj Isten, valaki csak otthon hagyta a szemüvegét...


És tudom, hogy nem ők a többség, de merje nekem azt mondani valaki, hogy akkor nem is számít az egész.

2019. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 Koplárovics Béci ***** válasza:
35%
Minek csalni, ha még az ellenzék szerint is elég egy kiló krumpli a szavazóknak?
2019. szept. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
76%

Újpesten egy csomó lakástulajdonos kapott román meg ukrán nevekre szóló választasi felhivót a címére.

Paran el is mentek a rendőrségre,ott közölték hogy a külföldi állampolgár az ő lakásába van bejentve. Van akihez 15öt bejelentettek. Kb fél éves procedúra lesz a kijelentésük.

És persze a rendőrség hallani sem akar arról hogy a szavazókörben elfogja majd ezeket az embereket,vagy érvénytelenítse a szavazáson való részvetelüket.


A masik az alap. A fidesz ráindít két bérencet is az összefogás jelöltjére,még óriásplakátot is adott nekik. Meg persze a fidesz jelölt levett minden narancssárgát a képeiről plakátjairól pultjairól és kb 2-3 hete elkezdett az ellenzék programjával kampányolni.

2019. szept. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
64%
Azt tapasztaltam,hogy a fideszes szavazatgyűjtők a legagresszívabbak, emiatt is meg kellene szűntetni az előzetesen az utcán gyűjtött szavazatokat valamint,a közpénzből,adófizetők pénzéből ne kaphasson egyetlen párt sem semmilyen összeget!
2019. szept. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
55%

Most komolyan? Van aki nincs tisztában vele a fidesz csal a választásokon?


Ez egy nyilvánvaló dolog. Az lenne a diktátortól csoda ha nem tenné.

2019. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:

[link]


Nem adja meg az (Fidesz által kézivezérelt) MTA az egyenlő esélyt Karácsony Gergelynek.

2019. szept. 22. 19:48
 9/59 A kérdező kommentje:

#7 Szerintem minden ellenzéki tisztában van vele. Talán nem minden fideszes van vele tisztában, vannak viszont olyan fideszesek, akik úgy görbítik a teret és az időt, hogy a végén teljesen hitelesen elő tudják adni, hogy ez természetes, ez így helyénvaló.


Érdekes módon most egyetlen fideszes sem szólalt meg érdemben, hogy

jogilag

erkölcsileg

bibliai vonatkozásban


ezekről mi a véleménye, Csak mert úgy meghallgatnék néhány igaz keresztény fideszest ezzel kapcsolatosan. De csak egy jelent meg, aki félrebeszélt. A többi gerinctelenül lapít a fűben.


Mindenesetre szerintem a drága fideszes politikusok nem erre esküdtek fel, és amikor kimondják az "Isten engem úgy segéljen"-t, tudniuk kell ezeknek a keresztény híveknek, hogy bizony azzal a kereszttel a szavazólapon súlyos átokra mondanak (előre) áment.

2019. szept. 22. 20:02
 10/59 anonim ***** válasza:
23%

Nem kéne ennyire erőlködnöd mert kijön az aranyered.

Az egészség ügy meg olyan amilyen.

2019. szept. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!