Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliak miért mindig...

A jobboldaliak miért mindig az államtól várják hogy megoldjon mindent helyettük?

Figyelt kérdés

A környezetemben sok a fogatlan igénytelen munkanélküli akik szeretnek másokon élősködni. Ők folyton a Fideszt éltetik, hogy milyen jó hogy Orbán adja a rezsiutalványt, meg hogy bedugják őket valami utcasepregető melóba minimálbér alatti összegért. Ezeknek az embereknek sajnos ennyi is elég, totál igénytelenek önmagukra és a környezetükre . Nekik elég a boldogsághoz, ha tudnak reggel venni egy üveg felest a kocsmában és azzal meg megvan mentve a napjuk...


Nem értem az ilyen emberek miért nem próbálnak fejlődni, javítani magukon? Miért ilyen megalkuvók? Sajnos úgy látszik rajtuk mintha nem is lenne igényük jobb életre, csak a koszosság a dzsuva ami körülöleli őket és az életüket, amiben úgy tűnik jól is érzik magukat. Komolyan ők ma azok a nagy " Nemzethy hazafik" akik felsőbbrendűnek tartják magukat?



2019. szept. 28. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Ezek nem jobboldali specifikus tulajdonságok. Elhiheted hogy déká-MSZP szekta körül is temérdek ilyen proli van. Most a Fidesz megvette az ő szavazatukat 9E Forinttal meg olcsó krumplival meg migrancs riadóval, de ha kell liberálszocik lesznek ezek a nagy keresztjének egy 13. havi nyugdíjért csettintésre akar
2019. szept. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Ezek pont az ellenzéki és bal oldali emberekre vonatkoztatható tulajdonságok..


Értem, hogy valaki leírta, hogy ez a rossz veletek bal oldali szavazókkal és te kicserélted a bal oldalt jobbra az MSZP/DK-t Fideszre, de attól még nem lesz sajnos igaz.

2019. szept. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Ez a Kádár-rendszer miatt van, pártállásól függetlenül.
2019. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 mindentudó99 ***** válasza:
49%
Hát nem tudom de itt kizárólag balosok vágynak alapjövedelemre meg hasonlókra. Mindegy mi csak ne munkából legyen a pénz.
2019. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#2 Hát em tudom.. Akiket én ismerem és ilyen suttyók azok mind fideszesek voltak. Balosok között sokkal több művelt embert ismerek akikkel lehet beszélgetni értelmesen, tudnak idézni íróktól, költőktől, stb. Fideszesek között iylet nem igazán ismerek. Csak a kocsmázás,a gyűlölködés, a semmittevés teszi ki az életüket. Persze biztos akad a fideszesek közt is normálisabb, csak qrva nehéz rájuk találni..:)
2019. szept. 28. 16:43
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

Én amikor kocsmába jártam éppen az ment, hogy fújj Orbán meg az MSZP kéne mert ők több nyugdíjat meg segélyt fizetnének.


A jobb oldaliak általában dolgoznak és nem segélyből várják a megélhetést. Ez pont a kommunista időkben ragadt balosok tulajdonsága, hogy az államtól várják a pénzt és a megmentést a munka alól.

2019. szept. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a baloldal szerint a fogatlan igénytelen munkanélküli fideszes definiálja a jobb oldalt? Egy kicsit se az jön le, hogy épp a baloldaliak tartják felsőbbrendűnek magukat.
2019. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Lehet mondani Gyurcsányt, Orbánt, jobbot, balt, közepet, ez mindegy. Az említett réteg, minden országban megvan. Tud valaki olyan országot mondani, ahol csak értelmes, tanult, jogtisztelő, haladni akaró emberek élnek és nincs olyan réteg, akik jól elvannak segélyből??
2019. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3-as: 30 év után még mindig minden sz@rt visszatolni Kádárra, elképesztő szellemi leépülésre és impotenciára vall!
2019. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

Éppen a baloldaliság, azaz szocializmus szól arról, hogy szegényeket, a prolikat támogassuk!


Orbán többször elmondta, hogy munka alapú társadalmat szeretne, a munka becsületét akarja visszaállítani.

2019. szept. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!