Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolja a Fidesz, hogy...

Miért gondolja a Fidesz, hogy ha felavat sok sok hülyeséget az valami pozitív dolog a szavazók szemében?

Figyelt kérdés
2019. okt. 2. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem hiszem, hogy azt gondolja valaki is, hogy aki feltesz egy ilyen kérdést, az nem Bangóné fetrengését tartja rohadt jónak.. Ám akinek a globalokrata-libertáns nemzetellenes hatalom NEM lőtte ki a szemét, annak a szemében pozitív, ha valami épül-szépül-elkészül.
2019. okt. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Miközben rohad-romlik-összeomlik a kórház, köz és felsőoktatás és egyéb alapellátások, igaz, kedves ostoba agymosott első válaszadó? :)
2019. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
2 miért velem foglalkozol, mikor nem az volt a kérdés. De hát tudjuk, ki a valódi "agymosott" papagáj.
2019. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Ne magadból indulj ki. Vannak normálisan gondolkodó emberek, akik hosszú távon gondolkodnak ; családban, nemzetben. Nekünk hasznos ha valami új épül, mert lehet a nagy családban kihasználják majd valakik
2019. okt. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Most avattak fel egy játszóteret, ami még nincs készen. A szülők másnap bevitték a gyerekeket, eddig kettő esett olyan munkagödörbe, amelyben függőleges betonvasak álltak. Sérülés szerencsére nem volt.

A polgármester közölte hogy a felavatás nem átadás, és szabálysértést követ el aki be merészel menni!


Ha én lettem volna az egyik szülő, a polgármesternek nem lett volna módja nyilatkozni, egy jó ideig csak pépeset enne, én meg ücsörögnék az előzetesben!!!!!!!

2019. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

#5 vagyok:


Bár ismerve magam, nem csak az álla tört volna el. Acélbetétes munkásbakanccsal rugdostam volna szét, miután padlóra küldöm!


Senkinek, semmire nem lett volna ideje. Mire felfogták volna hogy mi történik, a polgármesternek már hívhatták volna a mentőt!

2019. okt. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a tragikus. Nem elég hogy kínos vergődésük közepette felavatnak minden árkot, dűlőt, feliratot, fűcsomót de most már a gyermekeink életébe is kell kerülnie ennek a szégyenteljes komédiázásnak?
2019. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ó ó ó a Milarepa verzió .. / zokogjunk gyerekpusztító fasiszta-diktatura-világvége világunkon

https://www.youtube.com/watch?v=AV3dAbrB_6w

2019. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 20:48


Igen, megnéznénk hogy óbégatnál, ha mindezt a szégyent a szemkilövetőgyurcsány vergődné össze. ;)

2019. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9 nem szoktam óbégatni - csendes lény vagyok...

te szoktál? helytelen

2019. okt. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!