Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A budapestiek már a választáso...

A budapestiek már a választások előtt is bebizonyították, hogy alkalmatlanok a politikai életre?

Figyelt kérdés

Milyen jelöltjeik vannak már?

-a vasalt heréjű, ex-focista kopasz kigyúrt médiaceleb

-az ordibáló, kötekedő, de semmihez sem értő, feltűnési viszketegséges, szintén médiaceleb

-az öszödi beszéd 2-s, életképtelen, "tesiből felmentett" nyegle, aki egy kerület vezetésére is alkalmatlan volt

-a vén trottyos, aki 10+ év alatt semmit nem tett Budapestért, semmit nem tud felmutatni, csak azzal tud jönni, hogy az ellenfelei alkalmatlanok, de eredmény amit fel tudna mutatni évtizedek alatt az nulla


És ezek közül valamelyik biztosan Budapest főpolgármestere lesz. Kérdem én, nem minősíti az ott lakókat, hogy ilyen fos jelöltek vannak egyáltalán? Amilyen a lakosság, olyanok a politikusai is. A budapesti lakosság már most a választások előtt is lejáratta magát, mint tavaly?


2019. okt. 11. 11:16
1 2
 11/15 Mr.Q77 ***** válasza:

9/10 Meg kell hogy kövesselek. Teljesen jogos amit írsz Látszik mennyire érdektelen voltam ez ügyben ...


De most legalább rákerestem Puzsér programjára, még a végén átrágom magam mind a 154 oldalon.

2019. okt. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Mr.Q77 ***** válasza:

10 # az hogy a műsor az kamu volt agy sem nincs összefüggésben hogy mennyire volt tehetséges.


Ezzel a félig meddig ál-dokumentumos műsor(típussal) is rengeteget kell foglalkozni megszervezni megszerkeszteni stb. És sikerre vitte, gondolom keresett vele nem is keveset (külföldön is el tudta adni).


Na ehhez kell tehetség ;) ... De már messzire vagyunk a topic indító témától

2019. okt. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Amilyen a lakosság, olyanok a politikusai is"


*Győr left the chat*

2019. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Amilyen a lakosság, olyanok a politikusai is."Aha,akkor mi a véleményed az országról?

Nem vagyok pesti,de az mióta múlik a lakosságon,hogy kik jelöltetik magukat?

2019. okt. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

# 12!

OFF

Frei sikeres producer, de tehetségtelen riporter. :)

2019. okt. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!