Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarokra rá fog égni a...

A magyarokra rá fog égni a szégyen, hogy támogatják Erdogant a kurdok kiirtásában?

Figyelt kérdés
Eléggé félek, hogy meg leszek bélyegezve én is.

2019. okt. 15. 14:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%

Értelmes ember nem azonosítja az egész ország lakóit a vezetői miatt.

Pl Trumph is meg lett választva, mégis tudom, hogy legalább az amerikaiak fele nem tartja őt a miniszterelnöküknek.

Szerintem is rossz lépés és szégyellem, hogy ezekkel az alja diktátorokkal és népírtókkal barátkozik (értem ezt a többi haverra is). De tudom, hogy nem az ország kétharmada hatalmazta erre fel.. A szavazók fele csak. Ez is valami

2019. okt. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 mindentudó99 ***** válasza:
57%
Mit látnak a külföldiek? Szerinted mit tud rólunk egy külföldi. Te kérdező tudod Bulgáriában mily párt kormsnyoz? Vagy Szl9véniában esetleg Szerbiában? Dehogy tudod. Na ennyit tudnak rólunk is külföldön.
2019. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 tgt ***** válasza:
61%
Aki az Eu-ban kicsit is foglalkozik politikával, olvassa, nézi, hallgatja a híreket, tájékozódik, az biztosan tud Orbán botrányairól. Példádul tud arról, hogy Orbán kiadta Azerbajdzsánnak a baltás gyilkost, akit aztán gyorsan el is engedtek. Tud arról, hogy Orbán megvétózta a klímaegyezményt. Tud arról, hogy Orbán megvétózta az izraeli agressziót elítélő nyilatkozatot, és sajnos biztosan tud arról is, hogy Orbán támogatja a kurdok lebombázását. Elég nagy szégyen ez nekünk, magyaroknak. Meg kell magyarázni a külföldieknek, hogy közülünk nem mindenki orbánisa, hanem vannak tisztességes, jó emberek is, akik nem a gyűlöletben hisznek.
2019. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

#11 Nem Trumph és nem miniszterelnök. A többi stimmel.:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Így értem már a választási eredményeket.

2019. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14# miután elküldtem láttam a hibát én is, de nem igazán értem miért kell ennyire kiakadni rajta. Inkább tettél volna valami hasznosat a kérdéshez.


A fenti válaszokra reagálva, aki követi a világpolitikát, az ismeri Orbánt és a rendszerét.

Követek néhány amerikai hiroldalt, még ők is foglalkoznak alkalmanként a magyar politikával. A Borkais ügyet is lehozta több jelentős hiroldal.

Hogy győzött az ellenzéki összefogás a fővárosban, az is számos, külföldi sajtóban megjelent.

Lehet sokan azt sem tudják mi fán terem Orbán és Magyarország, de aki picit tájékozott, az tudja.

Azt is, hogy nem a lakosság 100%-a asszisztál hozzájuk. De szerintem ez egyértelmű minden rendszernél, hogy nem az egész ország hatalmazta fel őket.

2019. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15: Nem akadtam ki, de jobbá tetted a napom.:)

Mit tegyek hozzá egy politikai témához? Ez olyan mint ha a szektákkal vitatkoznék, voltam már náci is, meg libbant is, függöen attól, hogy kivel nem értettem egyet.

Kit érdekelnek az amerikai majmok, hogy mit irogatnak.

Németeknél élek, és itt nem sok vizet zavar. 10 ev alatt talán a mgránsválság közepén említették nekem egyszer orbánt. Meg ha jól emlékszem, még 2010-ben sajnálkozott egy mimózalelkü kolléga, akinek fogalma sem volt magyarországról, hogy milyen rossz lehet ha az embernek politikai okokból el kell hagynia a hazáját. Nálam szó nem volt ilyenröl, de ü azt hitte. Másra nem emlékszem.

2019. okt. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!