Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyes fideszes önkormányzatok...

Egyes fideszes önkormányzatok miért nem tudják elfogadni a veszteséget? Miért történik újraszámolás vagy újra szavazás, illetve miért történik vesztes fideszes önkormányzatokban iratmegsemmisítés?

Figyelt kérdés
[link]
2019. okt. 21. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Mert 14 szavazat különbség volt. Ilyen esetben teljesen normális az újraszámlálás.
2019. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%
Azért az érdekes, hogy a 2018-as rekord számú választási csalást kifogásoló ellenzéki beadványokat mind lesöpörte a fideszes NVI, most meg mennyivel segítőkészebb már a darálósékkal. :D
2019. okt. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 belapus ***** válasza:

Szerintem nincs semmi baj az újraszámlálással akkor, amikor az érvénytelennek nyilvánított szavazatok száma több, mint a két legtöbb jelöltre leadott szavazatok közötti különbség.Sőt, ha rajtam múlna, ilyenkor automatikussá tenném az újraszámlálást.

Az iratmegsemmisítés talán azért történhet, hogy bizonyítékokat tüntessenek el, de elképzelhető, hogy ezek olyan dokumentumok, amelyeknek az őrzési ideje lejárt.Tudom, ez utóbbira kisebb az esély.

2019. okt. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!