Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc lenne a...

Gyurcsány Ferenc lenne a legalkalmasabb személy arra, hogy az ellenzéki pártokat összefogja, létre hozza az ellenzéki összefogást?

Figyelt kérdés

Gyurcsány már egyszer választáson győzte le Orbánt, Karácsony elbukott vele szemben, míg Márky-Zay Péter kicsit "súlytalan" és így már nem igazán maradt más alternatíva, mint a volt miniszterelnök.

A fiatalok is mintha őt jobban támogatnák ebben, mint mást.


2019. okt. 22. 14:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#8


Szerintem pont ez a baj, ha túl sok alternatíva lesz majd, mert akkor az ellenzéki összefogás egy nagy ellenzéki összeugrás lesz már megint!


Kell egy olyan személy, aki van annyira tökös, hogy összefogja azt amit nehéz összefogni, esetleg Gyurcsány nélkül, meg lehetetlen is lenne!


Persze szíved joga eldönteni, hogy részt veszel-e ez esetben a szavazáson, de attól még áruló leszel, aki passzív módon árulja el

2019. okt. 22. 15:06
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

"Márky-Zay Péter kicsit "súlytalan"".

Ezt kifejtenéd?


Én pont nem így látom. Szerintem őt pláne illeti ez a jog, mert Hódmezővásárhely volt az egész összefogásnak az alapköve.

2019. okt. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#13


Ő jobb oldali, nem engedném észrevétlenül a hátam mögé! :)

2019. okt. 22. 15:49
 14/18 anonim ***** válasza:
36%

"Ő jobb oldali."


Kösz a részletes érvelést.. :D


Ugyanolyan elfogult vagy, mint a Fidesz szektások csak nem Orbán hanem Gyurcsány felé.

2019. okt. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
37%
Fiataloknál Gyurcsány inkább egy mém mintsem komoly politikai vezető
2019. okt. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
63%
Igen, Ferkó az. Karácsonyi kecske mögött is ott vigyorgott vasárnap. Nem véletlen. Pont ő a legalkalmasabb az ellenzéki szemétdomb tetejére.
2019. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
13%

#6 "...nekem kínos Gyurcsány.. Karácsonyra szívesen szavaztam, bármely más ellenzéki esetén szívesen elmegyek, de ha 2022.-ben az ellenzéki összefogás miniszterelnök jelöltje Gyurcsány lesz, akkor nem megyek szavazni...."

Nem figyeltél oda amíg még lehetett volna ezen változtatni, de most már így jártál - TE BIZONY GYURCSÁNYRA SZAVAZTÁL, csak a papíron Karácsony neve állt vagy más moslék koalíciós jelölt neve.

Ezt magyaráztuk nektek hnapokon keresztül, hogy aki a dk-val összefogva állít jelöltet, az bizony ezzel gyurcsányra szavaz.

Olyan vagy mint aki beviszi a leprát egy közösségbe, aztán csodálkozik, hogy jé, ő nem is akarta a leprát bevinni, ő nem is hozott be leprásokat - csak azokat akik kinyitották az ajtót hogy bejöhessenek a leprások is.

2019. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
23%

#17

Akkor most az összes fideszes Borkaira szavazott? Ez azért elég szomorú, hogy egy ilyen emberre szavaztok.

2019. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!