Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem hozzák vissza a...

Miért nem hozzák vissza a sorkatonaságot, hogy az emberek értékelni tudják amijük van, egymást, és össze tudjanak tartani?

Figyelt kérdés
Szerintem igenis hiányzik a mai fiatalokból és a mai emberekből az, hogy értékelni tudják azt amijük van, jobban értékelni tudják a másik személyt összetartani és csapatban dolgozni. Ha minden fiatalnk legyen az liberális, szoci, balos, jobbos, konzervatív beállítottságú, legyen gazdag vagy szegény, proli munkás, jövendőbeli vezető, nemzeti, magyar, anti magyar, család koncentrikus vagy nem stb... Kötelező lenne a sorkatonaság akkor esetleg megtanulnának mind egy csapatként gondolkozni, összetartani, a haza és a nemzet az összetartozás értékeit tiszteletbe tartatni. Védenék a hazát, nem pedig támadnák mindem fronton a hazánkat és a másik személyt. Erre mind rá venné őket a közös szenvedés, amit végül az idő megszépít. A hadseregünk is nagyobb lenne, nem okozna gondot az emberhiány. Ha a hadsereg pedig önelátó lenne, akkor nem is kellene hozzá nagyobb pénzbefektetés csak az elején.

2019. nov. 4. 16:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
80%

"Én is elmondtam én mit gondolok. Mert nem nagyon láttam hogy vannak az én oldalamról is."


Ha már elismerted mindenki hülye csak te nem aki, szagolt olyat, aki hallott hasonlót, egy olyantól aki látott olyat......


A sorkatonaság a legnagyobb baromság amit ki lehetne találni. De ha ragaszkodsz hozzá......

2019. nov. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
80%
A kérdezőt és az 50-est be lehetne dobni egy lepukkant laktanyába pár évre, ha már annyira hiányzik nekik a szolgálat, aztán hadd élvezkedjenek :)
2019. nov. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
80%

'De komolyan, egyik este megyek a Tescoba és egy csapat fiatal ott bandázik meg üvöltözik a Tesco előtt.'

Jajistenkém, mintha az ember fiatal éveiben nem követne el hülyeségeket :D


'Ez lett a nagy liberalizmus eredménye.'

Ennek köszönheted többek közt azt is, hogy mindenféle retorzió nélkül írhatsz még badarságokat is a kritika mellé. Na mit szólnál hozzá, ha ezt holnaptól fogva elvesszük tőled, mert úgysem csipázod a liberalizmuszt? :)

2019. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
84%

Azért,mert a sorkatonaság pontosan ennek ellenkezőjéről szól.

B-sztatni a gyengébbet,nem átlagost.


Ez a nagy összetartás pedig nem működik.

Egy 150 IQ-s ember sosem fog azonosulni egy 75 IQ-sal,mert nincs bennük semmi közös.

Miért kellene teljesen különböző embereknek összetartaniuk?


Pont az lenne a jó,ha végre az emberek ideológiák szerint élhetnének,nem nemzetek szerint,ahol megosztva vannak,és kénytelenek együtt élni olyan emberekkel,akik teljesen máshogy gondolkodnak.

A buta ember pedig nem is képes tolerálni semmit.Reménytelen.

2019. nov. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
90%

" A lányoknak pedig ugyanígy mingyárt nem lenne az egészégügyi nővérekből, betegszálítókból, WC pucolókból és takarítónőkből hiánya az országnak!"


xDD

Hát hogyne,aztán egymás torkán dugnák le a budikefét:D

2019. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező,a csapatmunkához kell egy magasabb IQ.


A buta emberek képtelenek csapatban dolgozni.

2019. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
69%
#55 ráadásul még szexista is, hogy azt hiszi hogy minden nőnemű vagy az egészségügyben vagy takarítóként szeretne dolgozni. engem nőként pont egyik sem érdekel
2019. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
80%
Na,ma is tanultam valamit.Wc pucolókra van szüksége az országnak:D
2019. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
80%

#57


Hát,ezen besírtam.

Gondolom troll:D

2019. nov. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
75%
#59 vagy troll vagy tényleg ennyire sötét. lehet anno betett neki a sorkatonaság
2019. nov. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!