Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagy az esély arra, hogy...

Nagy az esély arra, hogy Budaházy György látens homoszexuális?

Figyelt kérdés

2019. nov. 6. 01:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

"Csak ott a bibi #6-os, hogy nektek már az is "b_zipropaganda" ha egy meleg ember lélegzik és nem hazudja magát heterónak."

Nem igaz. A szélsőséges, hazug média állítja be így. Nincs semmi bajunk a b_zikkal, amíg a négy fal között élik ki a vágyaikat. És megcáfolnám azt is, amit most erre írni akarsz: a hetero pároktól sem illendő egymást felfalni az utcán.


"De miért zavar ez téged és miért nem zavar pl az alkoholizmus. Miért nem zavar a gyógyszerlobbi, a divatlobbi, a tech cégek, a kozmetikai cégek és a politika propagandagépezete?"

Ki mondta, hogy nem zavar? Zavar, csak éppen ezeknek semmi közük a kérdéshez.


"A budaházy szexuális élete meg senkit sem érdekel. Csak őt és a fényudvarát foglalkoztatja nagyon a melegek magánélete."

A magánéletük egyáltalán nem foglalkoztatja, amíg magánélet marad. Éppen ez a baj, hogy a csapból is a b_zipropaganda folyik, na meg az, hogy a b_zik maguk is gyakran szándékosan provokálnak. Múltkor a metrón két b_zit láttam egymás ölében. Ilyet még a normális párok sem szoktak csinálni.

2019. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
96%

#11, na ezt hívják úgy hogy képmutató álszentség.

"Nincs semmi bajunk a b_zikkal, amíg a négy fal között élik ki..." Ezért osztjátok az észt minden melegekkel kapcsolatos kérdésnél még a homoszexualitás kategóriában is ahol eleve melegekhez szól a kérdések többsége? Szinte mindig ugyan azok. 39%, 42%, 32% (tudom, hogy több embernek van ugyanannyi százaléka de egy idő után feltűnik)

De ez még a legkevesebb. Ha valóban nincs bajotok a homoszexualitással akkor miért nem lehet nyíltan vállalni? Miért van az, hogy ha valaki el meri mondani még mindig megfagy a levegő társaságban? Nem, senki sem csókolózik az utcán, senki sem követ el közszeméremsértést. Egyszerűen csak közli a tényt, hogy meleg.

S nem akartam azt írni, hogy "a hetero pároktól sem illendő egymást felfalni az utcán." Pedig mindennapos jelenség. Pont ma állt előttem a sorban egy fiatal pár és végig csókolóztak miközben egymás seggét markolászták. És tudod ki figyelt fel rá? Csak én. Figyeltem a többi sorban állót és senki sem foglalkozott vele. Tudod miért? Mert nem illendő, de teljesen elfogadott és senkit sem háborít fel. És ez teljesen jól van így.

"Ki mondta, hogy nem zavar? Zavar, csak éppen ezeknek semmi közük a kérdéshez." Viszont az ezekkel foglalkozó kérdéseknél nem látni a háborgó hozzászólásaitokat. Ellenben a homoszexualitással foglalkozó kérdéseknél rendszeresen. Akkor talán mégiscsak fontosabb számotokra ez a kérdés?

"Éppen ez a baj, hogy a csapból is a b_zipropaganda folyik"

Ja, az ellenpropaganda. Amikor a cocacola bepróbálkozott vele mentetek tüntetni, rongálni, meg gyújtogatni meg még állambácsi is befenyít. Persze amikor a köztévén megy a fas*ág meg a gyűlöletkeltés az nem zavar senkit.

"a b_zik maguk is gyakran szándékosan provokálnak". Gyakran? Én még egyszer sem találkoztam ilyesmivel. Egyetlen egyszer sem. Pedig sokszor utazom. Az persze senkit sem érdekel ismételten, hogy a többség még a párja kezét sem meri megfogni az utcán. De tudod mit? Még azt a "két b_zit" is megértem "a metrón ... egymás ölében". Mert tudod ha az embert folyamatosan provokálják akkor egy idő után elszakad a cérna és ő is provokálni kezd. Csak az a baj, hogy akár melyik oldal provokál az mind-mind a békés egymás mellett élés ellen van.

Hidd el nekem, hogy ha nem csinálnátok akkora tragédiát abból ha valaki meleg akkor még a "radikálisabb" melegek is sokkal finomabbak lennének. Mert csökkenne a frusztráció. De amíg az árkot ássátok addig nem változik semmi. Csak elbeszélünk egymás mellett és nem hogy közelednének még inkább távolodnak az álláspontok...

2019. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%

"Ezért osztjátok az észt minden melegekkel kapcsolatos kérdésnél még a homoszexualitás kategóriában is ahol eleve melegekhez szól a kérdések többsége?"

A többiek nevében nem tudok nyilatkozni, de én speciel csak az ilyen blőd kérdéseket nem tudom megállni szó nélkül, mint amilyen ez is. Egyébként máshol is ugyanezt szoktam írni, és ti b_zik máshol sem értitek meg.


"De ez még a legkevesebb. Ha valóban nincs bajotok a homoszexualitással akkor miért nem lehet nyíltan vállalni? Miért van az, hogy ha valaki el meri mondani még mindig megfagy a levegő társaságban? Nem, senki sem csókolózik az utcán, senki sem követ el közszeméremsértést. Egyszerűen csak közli a tényt, hogy meleg."

Maximum azért fagy meg a levegő, mert nem számítottak rá. Ha így van, akkor senki sem ítéli el az illetőt. Akkor ítélik el, ha első pillanatban látszik rajta, hogy b_zi, mert provokál és kérkedik a hajlamaival.


"Pont ma állt előttem a sorban egy fiatal pár és végig csókolóztak miközben egymás seggét markolászták. És tudod ki figyelt fel rá? Csak én. Figyeltem a többi sorban állót és senki sem foglalkozott vele. Tudod miért? Mert nem illendő, de teljesen elfogadott és senkit sem háborít fel. És ez teljesen jól van így."

A csókolózó b_zikra sem szokott rászólni senki. Azt meg nem tudhatod, hogy ki figyelt fel rá és ki nem.


"Viszont az ezekkel foglalkozó kérdéseknél nem látni a háborgó hozzászólásaitokat."

Honnan tudod, ha nincs kint a nevem?


"Ja, az ellenpropaganda. Amikor a cocacola bepróbálkozott vele mentetek tüntetni, rongálni, meg gyújtogatni meg még állambácsi is befenyít."

Hazudsz. Nem mentünk rongálni meg gyújtogatni, csak tüntetni. Állambácsi pedig pont hogy pártolja a b_zipropagandát azzal, hogy nem tiltotta be a Coca-cola kampányát, és nem tiltják be az évenkénti homárparádét sem.


"Gyakran? Én még egyszer sem találkoztam ilyesmivel. Egyetlen egyszer sem. Pedig sokszor utazom."

Ez egyetlen példa volt, okoska. Nem ez az egyetlen módja, ahogy provokálnak. Csókolózó b_zik, női ruhába öltözött vagy kisminkelt férfiak, stb.


"Mert tudod ha az embert folyamatosan provokálják akkor egy idő után elszakad a cérna és ő is provokálni kezd."

Titeket senki nem provokál, ellenben provokációnak veszitek azt, ha valaki szót emel a provokációitok ellen.


"Hidd el nekem, hogy ha nem csinálnátok akkora tragédiát abból ha valaki meleg akkor még a "radikálisabb" melegek is sokkal finomabbak lennének."

Nem csinálunk tragédiát belőle. A b_zipropaganda viszont önmagában tragédia.

2019. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor ítélik el, ha első pillanatban látszik rajta, hogy b_zi, mert provokál és kérkedik a hajlamaival."

Hány alkalommal voltál jelen amikor valaki coming outolt? Vagy hányszor voltál jelen amikor valakiről akaratán kívül derült ki? Esetleg ismerősöd mesélte az élményeit, hogy ilyen jól informált vagy??

Képzeld, nekem saját tapasztalataim is vannak a dologban, talán picit reálisabban látom mint te.


"Hazudsz. Nem mentünk rongálni meg gyújtogatni, csak tüntetni. Állambácsi pedig pont hogy pártolja a b_zipropagandát azzal, hogy nem tiltotta be a Coca-cola kampányát, és nem tiltják be az évenkénti homárparádét sem."

[link]

[link]

Most akkor ki is hazudik? "okoska"


"Nem ez az egyetlen módja, ahogy provokálnak."

Ja tudom, ha élnek már az is az. Volt róla szó.


"női ruhába öltözött vagy kisminkelt férfiak, stb."

Ők nem melegek hanem transfesztiták vagy transzneműek. Fogalomzavar "okoska"!


"Titeket senki nem provokál,"

[link]

[link]

[link]

Csak egy kis szemezgetés idénről. Hányat szeretnél még? Van dögivel.

2019. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%

"Hány alkalommal voltál jelen amikor valaki coming outolt? Vagy hányszor voltál jelen amikor valakiről akaratán kívül derült ki? Esetleg ismerősöd mesélte az élményeit, hogy ilyen jól informált vagy??


Képzeld, nekem saját tapasztalataim is vannak a dologban, talán picit reálisabban látom mint te."

Rólad már a hozzászólásaid alapján kiderült, hogy egy ócska b_zi vagy, akiről első pillanatban látszik. Ez utóbbi miatt ítélnek el a normális emberek.


"Most akkor ki is hazudik? "okoska""

A népf_sza meg a 24.hu nem forrás.


"Ja tudom, ha élnek már az is az. Volt róla szó."

Ki írt ilyet?


"Ők nem melegek hanem transfesztiták vagy transzneműek. Fogalomzavar "okoska"!"

Nem melegek, hanem b_zik. Fogalomzavar, "okoska". Minden ember meleg, minimum 36 fokos.


"Csak egy kis szemezgetés idénről. Hányat szeretnél még? Van dögivel."

Ezekben mi a provokáció? Csak az igazságot mondták el. A szivárványos zászló égetése pedig a b_zipropaganda ellen szólt, nem a b_zik ellen.

2019. nov. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Ahol az érvek elfogynak csak a személyeskedés marad. Aztán még én vagyok "ócska"...
2019. nov. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
3%
Kövér mondatai tökéletesek. Ha ez provokáció, hogy egy provokáló jelképet elégetnek... Akkor tényleg nagy baj van ott az erkölcsi érzékben. A homoszexualitás alapvetően szembemegy a természettel, a természetes szexualitással, melynek a szaporodás a célja, ezért fejlődött ki a két nem évmilliók óta. Nem szívesen lát az ember közterületen egy meztelen embert sem, az sem normális.
2019. nov. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
94%

Lassan együtt a nagy csapat. A 32%-ost hol hagytáok?

"Ha ez provokáció, hogy egy provokáló jelképet elégetnek"

Mert mi provokáló van a szivárványos zászlóban? Ahogy korábban írtam. Az, hogy létezik. Persze akkor ment a hőbörgés, hogy neeem, senki sem mondott ilyet. Most meg mégis.

De a lényeg nem is ez, ha valamit te provokációnak érzel akkor azt már lehet égetni? akkor itt is a gyújtogatóknak volt igaza ugye? Végül is ők is csak provokáló zászlót égettek:

[link]

"Akkor tényleg nagy baj van ott az erkölcsi érzékben."

én is úgy látom, csak éppen NÁLATOK VAN A BAJ!


"A homoszexualitás alapvetően szembemegy a természettel, a ..."

Ctrl+C Ctrl+V válasz ami még mindig butaság...


"Nem szívesen lát az ember közterületen egy meztelen embert sem, az sem normális."


Ahhha, tehát a normális:

[link]


[link]


[link]


meg a nem normális:

[link]

2019. nov. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
4%
A zászlót, amit a "nácik" elégettek, egy drog miatt már egyszer bezárt, devianciákkal foglalkozó épületen volt. A szivárványos zászló jelképezi a transzszexualizmust, a gyerekek nemváltását, a Conchita Wurstokat, a genderizmust, a pride-ot és társaikat. A homoszexualitás, az elhízás, az autizmus, a magas vérnyomás, bármilyen betegség nem egyenértékű az egészséges állapottal. Még akkor sem, ha létezik, vagy ha az állatvilágban létezik, amire sokszor hivatkoznak (az állatvilágban sok minden létezik, a gyilkosság is normális).
2019. nov. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

"A zászlót, amit a "nácik" elégettek, egy drog miatt már egyszer bezárt, devianciákkal foglalkozó épületen volt."

Hát persze, ahogy a szórakozó negyed kb 100%-a. Azok közül is bezártak többet nem is olyan régen de azok előtt mégsem ment a tüntetés. Meg mi az, hogy "...épületen volt". Azért helyes valamit elégetni mert egy épületen van amit utálsz? A parlament tele van korrupcióval, hazugsággal, mocskosabbnál mocskosabb ügyekkel. Akkor oda is mentek magyar zászlót égetni? Ja nem. Csak a bu_izászlót mert az lehet.

"A szivárványos zászló jelképezi ...."

Hát nem. Max neked. Valójában a szabadságot és a békét szimbolizálja. A különböző emberek békés egymás mellett élését.

[link]


"betegség nem egyenértékű az egészséges állapottal."

Megint ugyan az a lemez. Szerinted betegség szerintem meg nem. Ja meg a tudomány jelenlegi állása szerint sem illetve a témával foglalkozó orvosok szerint sem. De biztosan te vagy a kompetensebb...


"az állatvilágban sok minden létezik, a gyilkosság is normális" Attól most tekintsünk el, hogy ez egy nagyon kis százaléktól eltekintve nincs így ugyanis az állatok csak élelemszerzés és az utódaik/önmaguk védelmében ölnek. De vegyük ezt a példát. A természetben van és azt mondod, hogy normális ahogy a homoszexualitás is viszont ettől még "betegség". De miért is? Merthogy a gyilkosság esetében van egy elszenvedő fél. Akinek sérül az élethez való elidegeníthetetlen joga. Ezért van az, hogy pl a disznóvágás nem bűn. Mert a disznónak nincs ilyen joga. De akkor magyarázd már el nekem, hogy a homoszexualitás esetében ki sérül? A homoszexuális személy nem, a partnere nem. Akkor ki? És ne gyere azzal, hogy nem lehet ebből a kapcsolatból utód mert más utódnemzéséhez neked pont semmi közöd. Azzal se gyere, hogy a gyerekek sérülnek akik látják. Mert baromira nem lesz attól senki meleg, hogy melegeket lát. És ezt te is pontosan tudod. Akkor ki sérül? Max a jó(?) ízlésed. Az meg pont a magánügyed. Egyetlen egy olyan okot nem tudsz felhozni most sem ami alátámasztaná azt, hogy miért is van jogod beleszólni két ember párválasztási preferenciáiba.

2019. nov. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!