Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2006-tól 2010ig miért lázadtak...

2006-tól 2010ig miért lázadtak a nemzeti radikálisok, és 2010 után miért nem? Pl. : Budaházy

Figyelt kérdés
Ez időszakban nemegyszer repült molotov koktél baloldali képviselők házára, meg rengeteg tüntetés volt, hogy gyarmatok vagyunk 2010 óta ez elhalkult. Mi az oka?
2019. ápr. 11. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
'10-nél már valamivel hamarabb kifogyott a lendület, majd másfél évvel előtte. Én sok ilyenen kinn voltam akkoriban. Talán addigra már sokan lejáratták magukat, akik akkoriban megpróbáltak az élére állni az eseményeknek, az emberek is egyre jobban elkezdtek belefáradni és egy idő után világossá vállt, hogy nem lesz eredmény.
2019. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
A Fidesz szervezte azokat a lázadásokat az akkori MSZP kormány ellen. Nem tudom miért nem egyértelmű ez még mindig sokak számára.
2019. ápr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Mert nem nemzeti radikálisok azok, hanem Fidesz talpnyaló hazaárulók. Most mi ellen lázadjanak, ha egyszer az övéik vannak hatalmon?
2019. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

#2

Én ősfideszes vagyok, de soha nem hallottam Fidesz szervezésű "nemzeti radikális" lázadásról. Sehol! Mert akkor mentem volna én is.

De ha van bármilyen bizonyítékod, akkor beismerem, hogy tévedtem.

2019. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
felment a rezsi ára nem is kevéssel , emellett eltörölték a középső adósávot és a deviza hitelesek 2008 ban ahogy a forint mélyrepülésnek indult nagyon megszívták. Másszóval volt ok a haragra nem kevés
2019. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Azért, mert a Fidesz olyan politikát folytatott, amitől elcsendesedtek.


Ugyebár a Fidesz nagyokat tud mondani, tenni már annál kisebbeket.

2019. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Az MSZP kormány idején ezek a szélsőségesek molotov koktélt dobáltak robbantottak gyújtogattak embereket vertek meg, szóval minden "demokratikus" eszközzel harcoltak a baloldali kormány ellen. Ezek a nemzeti radikálisnak mondott emberek felhagytak az akciózással ahogy a fidesz kormányra került, ez egyértelmű bizonyítéka annak hogy a fidesszel egy követ fújnak, csak a fidesz nem meri nyíltan vállalni ezeket a szélsőséges embereket mert azt a látszatot akarják kelteni a fideszesek (orbán) a világ előtt hogy nem szélsőséges párt a fidesz, pedig az.
2019. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
A vérbeli fideszesek miért lázadnának a fidesz kormány ellen? Hol ebben a logika?
2019. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanúgy mondott mindenféle nagy dolgokat Gyurcsány, mint ahogy most Orbán, aztán ugyanúgy lett kétharmada az MSZP-SZDSZ koalíciónak. Az egyetlen különbség kettejük között, hogy Gyurcsány egy beszéde kiszivárgott, mert ennek a degenerált népnek ha nem mondják, észre se veszik, hogy lopnak.
2019. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hosssszú ***** válasza:
Lenne itt lázadás a fidesz ellen de ha jobban bele gondolsz nem lehet mert mész a sitre.2010 töl mostanáig csak olyan törvényeket hoztak,hogy mit nem lehet csinálni.Gyakorlatilag ott tartunk,hogy fogd be a pofád vagy ki iktatnak a sorbol,tönkre tesznek,lejáratnak stb.
2019. ápr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!