Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagy az esély arra, hogy...

Nagy az esély arra, hogy Budaházy György látens homoszexuális?

Figyelt kérdés

2019. nov. 6. 01:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
11%

Nem hiszem, hogy néhány liberális orvostól eltekintve bárki "vizsgálta" volna a kérdést. Az ő vizsgálataik pedig annyiból álltak, hogy igyekeztek bebizonyítani valahogy, hogy nem betegség. Egyébként a transzneműség sem betegség hivatalosan, noha talán még egy éve is az volt. Pedig nyilvánvalóan nagyon komoly betegség, téveszme.

A jó ízlésnek valóban árt. Ahogy meztelenül sem járkálhatunk az utcán, az is büntetendő. Gyerekek is sérülhetnek tőle, ahogy a genderelmélettől is. Egy 5 éves gyerek még azt sem tudja, hogy kritikusan gondolkozzon, amikor egy nőnek öltözött személy olyanokkal traktálja, hogy ő lehet lány is, ha akarja. A különböző mentális betegségek is gyakrabban fordulnak elő a homoszexuálisoknál, és nem a társadalom miatt. A homoszexualitás is mentális betegség keretében jön létre sok esetben, traumáktól, azaz betegség.

A szivárvány zászló az LMBTQ zászlaja természetesen.

2019. nov. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
9%

Minden élőlénynek van két alapvető ösztöne: önfenntartás és fajfenntartás. A homoszexualitás a kettő közül az egyiket kizárja, tehát betegség.

A gyerekek pedig azt a mintát követik, amit a felnőttektől látnak. Ha lépten-nyomon b_zikat lát a gyerek, és a szülei helyett a b_zipropagandát nyomató tévé neveli fel, akkor jó eséllyel ő maga is b_zi lesz, mert azt hiszi, hogy az normális.

2019. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
96%

"Minden élőlénynek van két alapvető ösztöne: önfenntartás és fajfenntartás. A homoszexualitás a kettő közül az egyiket kizárja, tehát betegség."

Ahogy pl a cölibátus és a papi hivatás, a karrierista életmód, a terhességmegszakítás és a fogamzásgátlás használata. Menj gyógyíts, a világ csak rád vár!


"A gyerekek pedig azt a mintát követik, amit a felnőttektől látnak. Ha lépten-nyomon b_zikat lát a gyerek, és a szülei helyett a b_zipropagandát nyomató tévé neveli fel, akkor jó eséllyel ő maga is b_zi lesz, mert azt hiszi, hogy az normális."

Az ugye megvan, hogy a világ összes meleg embere heteró példát látott otthon? Vagy azt gondolod, hogy a homoszexualitás annyira vonzó, hogy simán felülírja amit otthon látnak a gyerekek. Te tényleg ennyire félsz a melegek látványától?

2019. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%

"Ahogy pl a cölibátus és a papi hivatás, a karrierista életmód, a terhességmegszakítás és a fogamzásgátlás használata. Menj gyógyíts, a világ csak rád vár!"

A cölibátus nem normális dolog, a karrierista életmód szintén nem az, az abortusz gyilkosság. A fogamzásgátlás viszont nem gátolja meg azt, hogy valaha lehessen gyereked. A homoszexualitás igen.


"Az ugye megvan, hogy a világ összes meleg embere heteró példát látott otthon?"

Ez egyrészt nem igaz, másrészt nem értetted meg azt, amit írtam. Nem az otthoni példáról volt szó.

2019. nov. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
95%

"A cölibátus nem normális dolog, a karrierista életmód szintén nem az"

Tényleg? akkor miért is nem a papneveldék, a rendházak és a business school-ok előtt megy a demonstráció? miért mindig csak és kizárólag a melegekkel van bajotok? Talán azért mert nagyon nem arról szól a dolog, hogy mi "normális" és mi nem? Taaaláááán?

"A fogamzásgátlás viszont nem gátolja meg azt, hogy valaha lehessen gyereked. A homoszexualitás igen."

Egy homoszexuális embernek minden gond és probléma nélkül lehet gyermeke akár béranya akár mesterséges megtermékenyítés révén (nyilván törvényi keretek közt). A homoszexualitás biológiailag egyáltalán nem gátolja a gyermeknemzést a fogamzásgátlás viszont egyértelműen. Saját magadnak mondasz ellent...

""Az ugye megvan, hogy a világ összes meleg embere heteró példát látott otthon?"

Ez egyrészt nem igaz,"

Valóban nem igaz. Azokat a gyermekeket nem számoltam akik olyan országban élnek ahol engedélyezett a melegek örökbefogadása és akik történetesen szintén melegek lettek. Csak ugye a tapasztalat azt mutatja, hogy a meleg párok gyermekei körében pontosan ugyan annyi a melegek aránya mint a társadalom egészében szóval ez talán belefér. De pl hazánkban igaz amit állítottam.


"másrészt nem értetted meg azt, amit írtam. Nem az otthoni példáról volt szó."

Pont te nem érted amit mondok. Ugyanis erre már korábban utaltam. A gyermek a viselkedési formáit tudatosan és tudat alatt is túlnyomó részt a szüleiktől veszik át. A személyiségük kialakulására döntően a legnagyobb hatással a szüleik vannak. Ez tény. Bárhol utána lehet nézni. Namost te azt állítod, hogy ezt az otthoni példát, amit hosszú évek alatt "vés be" a mindennapos tapasztalat, felülírhatja egy külső, időszakos, ráadásul (állításod szerint) negatív inger. Röviden fogalmazva "aki bu*it lát az bu*i lesz!". Ez viszont úgy butaság ahogy van. Merthogy:

- Akkor mi magyarázza, hogy olyanok is vannak a melegek közt akik előbb tudták, hogy melegek, mint hogy a jelenséggel találkoztak volna (van ilyen, nem is kevés)

- Akkor mi magyarázza, hogy ilyen alacsony a melegek arány. Hisz előbb-utóbb mindenki találkozik melegekkel. Mégsem lesz mindenki meleg. Miért?

2019. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

"Tényleg? akkor miért is nem a papneveldék, a rendházak és a business school-ok előtt megy a demonstráció?"

Azért, mert cölibátuspropaganda nincs, b_zipropaganda viszont van. Annyiban igazad van, hogy feminista propaganda is van, ennek része az, hogy a nők agyát karrierizmussal mossák, meg hogy eszükbe ne jusson gyereket szülni. Ha lenne ez ellen is valami jelentősebb fellépés, én azt is támogatnám.


"Egy homoszexuális embernek minden gond és probléma nélkül lehet gyermeke akár béranya akár mesterséges megtermékenyítés révén (nyilván törvényi keretek közt). A homoszexualitás biológiailag egyáltalán nem gátolja a gyermeknemzést a fogamzásgátlás viszont egyértelműen. Saját magadnak mondasz ellent..."

Művesekezeléssel is lehet élni, de attól még beteg, akinek szüksége van rá. Az a betegség is betegség, amit lehet kezelni vagy gyógyítani.


"Csak ugye a tapasztalat azt mutatja, hogy a meleg párok gyermekei körében pontosan ugyan annyi a melegek aránya mint a társadalom egészében szóval ez talán belefér."

Ez a hét vicce :D


"A gyermek a viselkedési formáit tudatosan és tudat alatt is túlnyomó részt a szüleiktől veszik át. A személyiségük kialakulására döntően a legnagyobb hatással a szüleik vannak. Ez tény. Bárhol utána lehet nézni."

Egy bekezdéssel feljebb írtad, hogy a b_zi szülők gyerekei ugyanolyan arányban lesznek b_zik, mint a hetero szülőkéi. Te mondasz ellent magadnak, nem én. Amúgy egy átlag magyar családban mindkét szülő napi 10-12 órát dolgozik, emellett nincs elég idő arra, hogy törődjenek a gyerekeikkel. Így aztán a média neveli fel a gyereket, a médiából pedig árad a b_zipropaganda.


"Akkor mi magyarázza, hogy olyanok is vannak a melegek közt akik előbb tudták, hogy melegek, mint hogy a jelenséggel találkoztak volna (van ilyen, nem is kevés)"

Nincs ilyen. Régen, amikor még nem létezett tömegkommunikáció, az elszigeteltebb falvakban egyáltalán nem voltak b_zik. Természetes volt nekik, hogy férfi nővel, nő férfival.


"Akkor mi magyarázza, hogy ilyen alacsony a melegek arány. Hisz előbb-utóbb mindenki találkozik melegekkel. Mégsem lesz mindenki meleg. Miért?"

Nem mindenki, de egyre több a b_zi, és tekintélyes részük a b_zipropaganda miatt vált azzá.

2019. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
95%

#26 te egy nagyon fura párhuzamos világban élsz azok alapján amiket leírtál :D

Úgy beszélsz mintha létezne egy titkos szervezet, vagy nem tudom én micsoda aminek az volna az életcélja, hogy belőled bizony bu*it csináljon. Mintha hekkelnék a TV-t internetet, rádiót, szociális médiákat, hogy minden akalommal amikor bekapcsolod akkor beletolhassák az arcodba a szivárványos zászlót meg egy-két női ruhás csókolózó fiatalembert. Úgy beszélsz, mintha amikor kiteszed a lábad az utcára egyből elkezdenének üldözni a melegek egy jól szervezett random pride keretei közt kiabálva, hogy "Állj közénk!" Pedig Te is nagyon jól tudod, hogy ez nagyon nem így van. Baromira nem szeretné senki, hogy meleg legyél. Főleg nem a melegek. Van körülöttük így is elég frusztrált ember. Úgyhogy vegyél egy nagy levegőt és nyugodj meg.


Egyébként remélem megvan már neked is a 16 gyerek és négy unoka (vagy fordítva?) ahogy kövér bácsi mondta ha már annyira aggódsz a gonosz karrierista nők által meg nem szült illetve a melegek által össze nem hozott magzatokért. Egyébiránt annak ellenére, hogy "cölibátuspropaganda nincs" én voltam olyan szentmisén ahol a prédikáció arra biztatta a fiatalokat, hogy válasszák a papi hivatást, mert az egyház egyre kevesebb hitközségbe tud minden vasárnap szentmisét celebrálni. Nagy a paphiány.


"Művesekezeléssel is lehet élni" ami igaz is bár a hasonlatod egyrészt beteges másrészt hibás. Hisz egyrészt a művesekezelést azok kapják akiknek szervi bajuk van, konkrétan nem működik a veséjük a melegek esetében meg ugye minden szerv megfelelően működik. Másrészt a vesedialízis (illetve szerencsés esetben a vesetranszplantáció) hiányában a beteg ember sajnos életét veszti a homoszexuális ember viszont boldogan él, ha hagyják.

"Az a betegség is betegség, amit lehet kezelni vagy gyógyítani." báájdövéééj A homoszexualitást meg ugye kezelni sem lehet meg gyógyítani sem. Leszámítva a vassásközeli varázslókurzusokat amik bizonyítottan hatástalanok én nem hallottam kék meg piros (vagy inkább szivárványos? :P) kapszuláról amit csak beveszel aztán már arra is gerjedsz akire akarsz. De ha tudsz ilyet szólj. Simán meggazdagszunk.


"Ez a hét vicce :D" - mondták akkor is amikor valaki először mondta azt, hogy a Föld nem lapos illetve, hogy nem a Nap kering a föld körül, hanem fordítva. Ma már meg ugye tudjuk, hogy ami tény az tény. Utána kell olvasni. Gugli ist deine Freund, mein Herr!


"Egy bekezdéssel feljebb írtad, hogy a b_zi szülők gyerekei ugyanolyan arányban lesznek b_zik, mint a hetero szülőkéi. Te mondasz ellent magadnak, nem én." Egyrészt ha figyeltél tulajdonságokról, szokásokról beszéltem nem szexuális orientációról. Másrészt pont, hogy a te álláspontod cáfoltam. Hisz abból indultunk ki, hogy szerinted, idézem "Nem az otthoni példáról volt szó." Tehát Te állítottad, hogy mint a legtöbb viselkedésformát a szexuális orientációt is otthon "tanuljuk" és egy "nem otthoni példa" hatására változik valaki homoszexuálissá. Amit írtam az ezt a feltételezést cáfolja. Leegyszerűsítve, hogy megértsd. Azt állítottam, hogy még ha igaz is volna az, hogy ugyan úgy "tanuljuk meg" a szexuális orientációt a szüleinktől mint mondjuk a cipó bekötését vagy azt, hogy hogyan kell viselkedni az asztal mellett még akkor sem állja meg a helyét az az állításod, hogy a külső példa hatására lesz valaki homoszexuális elfelejtve mindent amit otthon látott. Így már tiszta? És akkor még nem beszéltünk az intézeti gyerekekről, a csonka családban felnövőkről akik bár otthon nem látják a "heteró példát" apától anyától mégsem lesznek nagyobb százalékban homoszexuálisok.


"Amúgy egy átlag magyar családban mindkét szülő napi 10-12 órát dolgozik, emellett nincs elég idő arra, hogy törődjenek a gyerekeikkel. Így aztán a média neveli fel a gyereket, a médiából pedig árad a b_zipropaganda."

Ok, akkor miért nincs a fiatalok körében 100% homoszexualitás? Miért csak ugyan úgy 5% mint azok közt akiket nem a média nevelt fel mert nem volt média? És már megint a szuzipropaganda. Neked ez a hepped. Felcsapom a nagyobb hírportálokat és semmi, felcsapom a TV-t és semmi. Hogy van ez, hogy csak Te látod a propagandát. Ráadásul mindenhol? És még Ááááááááárad is. Nálam meg még nem is csordogál...


"Nincs ilyen."

Személyesen ismerek ilyet. Majd megmondom az illetőnek, hogy szerinted Ő nem létezik. Szomorú lesz.


"Régen, amikor még nem létezett tömegkommunikáció, az elszigeteltebb falvakban egyáltalán nem voltak b_zik. Természetes volt nekik, hogy férfi nővel, nő férfival."

Ez meg baromi nagy butaság. Tessék szíves lenni történelmet tanulni mielőtt butaságokat tetszik beszélni:

[link]

[link]

soroljam még?


"Nem mindenki, de egyre több a b_zi, és tekintélyes részük a b_zipropaganda miatt vált azzá."

Egyre több? Jajj tényleg, már majdnem 6%! Ja várj, nem még mindig 5%. Sőt van ahol még annyi sem. Nagyon bénák ezek a szuzipropagandások. Nem megy ez nekik...

2019. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

"Úgy beszélsz mintha létezne egy titkos szervezet, vagy nem tudom én micsoda aminek az volna az életcélja, hogy belőled bizony bu*it csináljon."

Mivel tényleg létezik ilyen, nem is annyira titkos szervezet. A hivatalosan nem létező világkormány az. Természetesen az emberek nagy részéből nem tudnak b_zit csinálni, de amennyiből tudnak, az is jelentősen hozzájárul a céljukhoz, a fehér faj kihalásához.


"Egyébiránt annak ellenére, hogy "cölibátuspropaganda nincs" én voltam olyan szentmisén ahol a prédikáció arra biztatta a fiatalokat, hogy válasszák a papi hivatást, mert az egyház egyre kevesebb hitközségbe tud minden vasárnap szentmisét celebrálni. Nagy a paphiány."

Az nem cölibátuspropaganda, mivel nem arra buzdítják a fiatalokat, hogy sose szexeljenek, hanem arra, hogy papok legyenek, aminek a cölibátus csak egy velejárója. (Az is csak a római katolikus egyháznál.)


"Hisz egyrészt a művesekezelést azok kapják akiknek szervi bajuk van, konkrétan nem működik a veséjük a melegek esetében meg ugye minden szerv megfelelően működik. Másrészt a vesedialízis (illetve szerencsés esetben a vesetranszplantáció) hiányában a beteg ember sajnos életét veszti a homoszexuális ember viszont boldogan él, ha hagyják."

Említhetném a skizofréneket vagy a bipolárisokat is: nekik sem szervi bajuk van, gyógyszeres kezelés mellett mégis képesek teljes életet élni és boldogok lenni. Ettől még senki sem tagadja, hogy betegek.


"A homoszexualitást meg ugye kezelni sem lehet meg gyógyítani sem."

Lehet gyógyítani, volt is már rá példa. Persze varázspirula nem létezik, hosszú terápia kell hozzá.


""Ez a hét vicce :D" - mondták akkor is amikor valaki először mondta azt, hogy a Föld nem lapos illetve, hogy nem a Nap kering a föld körül, hanem fordítva. Ma már meg ugye tudjuk, hogy ami tény az tény. Utána kell olvasni."

Józan ésszel belátható az is, hogy a Föld gömbölyű és a Nap körül kering, illetve az is, hogy a b_zik között nevelkedett gyerek jóval nagyobb eséllyel lesz b_zi. Minden, ami ellentmond a fentieknek, hazugság.


"Tehát Te állítottad, hogy mint a legtöbb viselkedésformát a szexuális orientációt is otthon "tanuljuk" és egy "nem otthoni példa" hatására változik valaki homoszexuálissá."

Amit csinálsz, az szalmabáb-érvelés. Nem kizárólag otthon tanuljuk, nem is írtam ilyet. Otthon IS, és máshol IS.


"Ok, akkor miért nincs a fiatalok körében 100% homoszexualitás? Miért csak ugyan úgy 5% mint azok közt akiket nem a média nevelt fel mert nem volt média?"

Mint már írtam, nincs mindenkire hatással a b_zipropaganda, de sokakra igen.


"És már megint a szuzipropaganda. Neked ez a hepped. Felcsapom a nagyobb hírportálokat és semmi, felcsapom a TV-t és semmi."

Mivel b_zi vagy, neked fel sem tűnik. A hvg.hu-n majdnem minden nap van egy b_zipropagandacikk. A hollywoodi filmekben is egyre gyakoribb. Tévét nem nézek, de valószínűleg ott is van bőven.


"Személyesen ismerek ilyet. Majd megmondom az illetőnek, hogy szerinted Ő nem létezik. Szomorú lesz."

Ha 30 év körüli vagy fiatalabb, akkor kizárt dolog, hogy ne találkozott volna már gyerekkorában b_zipropagandával. Legfeljebb nem emlékszik rá, vagy letagadja.


"Ez meg baromi nagy butaság. Tessék szíves lenni történelmet tanulni mielőtt butaságokat tetszik beszélni:"

Nem olvastad el figyelmesen, amit írtam. Az elszigeteltebb falvakról beszéltem, a városokban már Hitler idején is voltak b_zik. Az ókori görögök között viszont nem voltak csőb_zik, csak a biszexualitás volt elterjedt. Utóbbi nem betegség, mivel nem zárja ki a fajfenntartást.


"Egyre több? Jajj tényleg, már majdnem 6%! Ja várj, nem még mindig 5%. Sőt van ahol még annyi sem."

Azelőtt meg 1% se volt. Az 5%-nyi b_zi pont elég ahhoz, hogy a fehér faj következő generációjának lélekszáma 5%-kal alacsonyabb legyen, mint egyébként.

2019. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
2019. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!