Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz Karácsony karácsonyi...

Mi lesz Karácsony karácsonyi ajándéka a budapestiek számára? A karácsonyfán kívül.

Figyelt kérdés

2019. nov. 6. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ló f..z és esti fény.
2019. nov. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy már egyeztetés alatt van, és egy fergeteges Hadházy Ákos stand up comedy lesz a Vörösmarty téren😂😂
2019. nov. 6. 09:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor adtam egy 5letet a musor címéhez. :)
2019. nov. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
👍👍😂😂
2019. nov. 6. 09:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi lesz az ajándék?

Egy rakás elbocsátás, céget bedőlése. Sorban rúgják ki az embereket már most az önkormányzat cégeinél. Leállítják a nagy beruházásokat, ezzel rengeteg ott dolgozó embernek szűnik meg a munkája, a cégek akik a beruházásokban részt vennének tervezőként vagy kivitelezőként, azoknak elveszik a megbízása a következő évre, amihez már vettem fel embereket, beszerezték eszközöket és nem keresték más megbízást. Anyagilag kár éri őket, akár csődbe is mehetnek.

Mivel nem készülnek el az épületek, az ott dolgozóknak sem lesz majdani munkája, rengeteg művész, kutató, muzeológus és más ember veszti el a lehetőséget hogy ott munkája legyen.

A főváros elveszít egy rakás közvetett beruházást is amit a fejlesztések körül kellene megcsinálni.

Lesz "ajándék" a fa alatt, csak győzzenek örülni annak hogy milyen okosan választották vezetőt maguknak.

2019. nov. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!