Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferencben van elég...

Gyurcsány Ferencben van elég potenciál ahhoz, hogy kizökkentse az országot ebből az eldiktatúrásodó állapotból?

Figyelt kérdés
2019. nov. 8. 17:42
1 2
 11/13 anonim válasza:
55%

Én nem értem a magyarokat. Teljesen kretének vagytok? Nem emlékeztek, hogy mit művelt 2010 előtt ez az ember?

Legjobb szó ez a korrupt és az hogy valaki lop. Bizonyítani nem lehet, de jól hangzik. A magyar meg csak a másik zsebében szeret turkálni, a saját sz.át is megenné és ez pont elég ahhoz, hogy visszahívjon egy Gyurcsányt.

Áruld már el nekem, hogy mi az az "eldiktátorosodó állapot" mit takar a te kis életedben?

2019. nov. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 thinktank válasza:
Szerintem nem, túlságosan lejáratódott a neve, túl sokan utasitják el. Szerintem a háttérbe kellene húzódnia, és egy közös, civil miniszterelnök jelölt felépitésén kellene dolgoznia.
2019. nov. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Lippóczy Ákos ***** válasza:
Még saját seggének a normális kitörléséhez sincs. Hülye a kérdés.
2019. nov. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!