Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyerhetett volna Tarlós, ha...

Nyerhetett volna Tarlós, ha nem lett volna tele a Lokál Karácsony lejáratásával és Tarlós propagálásával?

Figyelt kérdés
Van egy olyan érzésem, hogy annyira túlzásba vitték, hogy ez visszájára sült el. Ahogy Jászberényben is.
2019. nov. 12. 22:50
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

#9: tanulj meg olvasni. Ott volt a mondatom elején egy határozott "Ha". Egyáltalán nem tartom én sem biztosnak, hogy ez sikerüljön, bár ha sikerül meggyőzni őket, hogy csak az állami vezetők problémásak, a budapesti önkormányzatiak nem, akkor akár még sikerülhet is. Az ugyanazok az emberek jönnek vissza típusú szövegre meg azt tudom mondani, hogy az 50-100 pozícióból kapnak 2-3 darabot korábbi politikusok, akik most nem politikai, hanem szakmai munkát fognak végezni.


#10: gondolom, ez is benne van, hálás is vagyok Borkainak meg annak is, aki a legjobbkor szivárogtatta ki. :D


Amúgy fideszesek: elmondanátok, hogy mit picsogtok még mindig? :DD Amikor ti nyertetek országgyűlési választáson, mindig jött a nagymellényes duma, hogy ezt akarták a választók, így van rendjén, minden demokratikusan zajlott, fogjuk be, alulmaradtunk. Nektek miért nem megy ugyanez? Így döntöttünk, mi, budapestiek, Tarlós még a szavazatok felét se szerezte meg, Karácsony viszont több, mint a felét. Tarlósnak semmilyen programja nem volt, vitázni sem állt ki. Fáj, hogy kinyílt a szemünk, és felébredtünk? :))

2019. nov. 13. 09:47
 12/25 anonim ***** válasza:
28%

#11 kinyilt a szemetek? Hiszen ti egesz eletetekben vakon voltatok.

9év korrupcióról nyüszörögtök közben megválasztjátok pesten illetve kispesten azt a laknert azt a karacsonyt meg azt a gajda pétert akikról mindegyikról HANG ILLETVE VIDEÓFELVÉTEL keszült az alkalmatlansággal illetve a korrupcióval kapcsolatban. Most akkor ez hogy is van?


Tudom tudom borkai.

Borkai ellen maximun a feher valaga a bizonyíték a többi vádaskodás vele kapcsolatban megalapozatlan.

Nevetsegesek vagytok.


Lehet h megszorongatjátok majd a fideszt 22ben,egy szükös győzelemmel vagy egy döntetlen k{zeli eredmennyel, de az 5%os Toroczkairól ne feletkezzetek meg😉

A Mi hazánk pedig nem veletek elvtelen liberálfasisztákkal fog szövetkezni.

Aztán megint mentek 4 evre a levesbe😅

2019. nov. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

#11 kinyilt a szemetek? Hiszen ti egesz eletetekben vakon voltatok.


Értem, tehát a stadionépítés valós beruházások helyett rendben van, kisvasút valós beruházások helyett rendben van, a 3 milliárdos szlovén kormányüdülő rendben van... még mindig nem fogok mindent összeszedni, mert bár nem tudom, hogy itt mennyi egy válasznál/kommentnél a karakterkorlát, de az totsicher, hogy nem férne bele.


9év korrupcióról nyüszörögtök közben megválasztjátok pesten illetve kispesten azt a laknert azt a karacsonyt meg azt a gajda pétert akikról mindegyikról HANG ILLETVE VIDEÓFELVÉTEL keszült az alkalmatlansággal illetve a korrupcióval kapcsolatban. Most akkor ez hogy is van?


Nem kispesti szavazó vagyok, az az ő magánügyük, hogy döntöttek. Ott ha volt is korrupció, néhány milliós nagyságrend, a kormányzati korrupció (Tiborcz, Mészáros, Garancsi... soroljam még?) több százmilliárdos nagyságrend, ami az összes magyar zsebéből lett kihúzva, részben EU-s támogatásokból. Hogy Hassay pénzelte milliókkal a propagandalap figyelőt, vagy Vattamány százmilliókat fizetett fideszes ügyvédi irodáknak, vagy Bácskai komplett parkolómaffia működését engedte a kerületében, szintén a legnagyobb rendben van. Ugye?

Karácsony "korrupciójáról" meg annyit, hogy azt a zuglói FIDESZES közgyűlés szavazta meg. Erről ennyit.



Tudom tudom borkai.


Borkai ellen maximun a feher valaga a bizonyíték a többi vádaskodás vele kapcsolatban megalapozatlan.


Egészség, ha ez tényleg így van, nem tudom, hogy emberek tízezrei, százezrei miért nem úgy gondolták, ahogy te.


Nevetsegesek vagytok.

A lakóhelyed szerinti fidesz pártközpontban félretettek neked 10 kg krumplit, a karácsonyi ebédfőzés előtt tudod átvenni a válaszod bemutatásával.



Lehet h megszorongatjátok majd a fideszt 22ben,egy szükös győzelemmel vagy egy döntetlen k{zeli eredmennyel, de az 5%os Toroczkairól ne feletkezzetek meg😉


A Mi hazánk pedig nem veletek elvtelen liberálfasisztákkal fog szövetkezni.


Aztán megint mentek 4 evre a levesbe😅


Hát, ha a Mi hazánk féle bűnszervezet bejut a parlamentbe, és ezért nem lesz baloldali kormány, akkor miattam nem kell aggódnotok, csomagolok, és elhagyom ezt az országot, aztán majd egy valódi jogállamból fogom nézni a tv-n meg az interneten, ahogy szépen szétrohad ez a kis 93030 négyzetkilométeres putri. :) Az én adómból egy forint nem fog bemenni a magyar költségvetésbe, az biztos.

2019. nov. 13. 10:05
 14/25 anonim ***** válasza:
28%

De miert nem kotródsz el innen már most?

Legalább valami hasznára is lennel az országnak.

Azzal hogy putrinak nevezed a hazádat tökéletes mintapéldája vagy a baloldali szavazóknak. Egy magyargyűlölő bolsevik vagy, aki most derülátó és boldog mert a pártjai lepaktáltak a szkinhed vezér alltal vezetett a holokauszt cipőkbe beleköpködő fasiszta lyobbikosokkal



Ja hogy te nem vagy kispesti? Számit az? Ha az lennél akkor te is ugyanugy leszavaztál volna a karacsonyra a laknerra meg a gajdára. Ugyanúgy. Csak maximum később letagadnád. Te is csak egy orbanofób vagy.


22 ben pártlistára szavaznak az emberek.és ha arra kell szavazni akkor nektek nem áll jól a szénátok😅

Ez most oktoberben is bebizonyisodott.


9éve hányod az epét gondolom. 9éve nyavajogsz. 9év elegendő arra h alternativát mutass fel.


Ki legyen a miniszterelnök Orban helyett?

Ki legyen a pénzügyminiszter?

A gyurcsanynak majd melyik posztot szánod? Az egészségügyet? netán a külügyet?

Neveket akatok olvasni tőled.ki váltsa a viktort? Ki váltsa a Vargát, a Benkőt a Szijjártót stb... 9 éved lett volna kitalálni.

2019. nov. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Nem 9, csak 8 éve nyavalygok. A nemzeti dohányboltoknak még nagyon örültem. Meg 2010-ben nagyon jól hangoztak, amiket mondtak a választás előtt, és ha lett volna választójogom, akkor biztosan Orbánra szavaztam volna. https://www.youtube.com/watch?v=SKtvc68vGKA

Úgy gondoltam, hogy Viktor szívvel-lélekkel fog segíteni a nemzeten, és egy szebb jövő vár az országra.


Nagyot tévedtem. Egyébként a konkrét kifogásaimra, és többi válaszadó - máshol lévő kifogásaira nemigazán kapunk tőletek reakciót. Pl. a Sorost sározó kamudumákra, hogy az EU milyen rossz, hogy a különböző "ügyek" amiket felsoroltam (szlovén kormányüdülő, Mészáros, kisvasút Felcsúton, stadion mindenhol, és még hadd ne soroljam újra föl)... ezek úgy szerintetek rendben vannak? Tudom, ilyenkor jön az, hogy kell a magyar építőiparnak a pénz meg megrendelés, nehogy Jozef Kuciák építse a házamat Molnár József helyett. Ami mondjuk nekem tökmindegy, lényeg, hogy EU-s legyen lehetőleg, de az építőipart nem lehetett volna valami olyan korrupciós dologgal agyonpénzelni, aminek tényleg van társadalmi haszna? Vasút, autópálya, börtön, kórház, iskola, bérlakások fiataloknak... Ezekre kérek reakciót, mert a magatok fajtától csak arra telik, hogy mi nemzetellenes magyargyűlölő KOMCSI sorosbérenc migránssimogató kerítéslebontó libsi drogos stb. szaralakok vagyunk. De nem ez érdekel, már milliószor olvastam, hallottam ezeket a sablonszövegeket. Az érdekel inkább, hogy miért van rendben az, hogy a magyar kisember kisemmizése (közmunkaprogram, alacsony nyugdíjak) és a nagykutyák elkényeztetése teljesen rendben van. Hogy Mészáros Lőrincnek, vagy egy német sikeres vállalkozónak van aranyfürdőszobája, nekem teljesen mindegy. Az viszont nem, hogy a magyar oligarchákat kipénzeljük, amelynek az árát a magyar lakosság szétterítve fizeti meg. Erre reagáljatok, legyetek szívesek. Köszike.

2019. nov. 13. 15:53
 16/25 anonim ***** válasza:
46%

Azert nem válaszolunk rá mert unalmas. Közhely. Kisvasut? Kit érdekel. Mennyibe került az a kisvasut? Pár száz millióba? Szted ez az egy kisvasut van az országban? Legalabb 10et fel tudok neked sorolni. És a 10ből legalabb 7et nem az orbán kormany készített.

Mészaros Lőrinf egy oligarcha akit a közpenzekből felpumpáltak. De ember az általa megnyert tenderek EL IS KÉSZÜLNEK.

Hallottál te olyanról h a mészaros nem fizette ki az alvállalkozóját?

Mennyivel volt jobb 2010 előtt amikor a tendert mondjuk a strabag nyerte? Aztan talicskával hordtak ki külföldre a közpenzt? Mennyivel volt jobb?

Most legalabb magyar kezekben van a rengeteg közpénz forog az országon bellül.

Sirtok mert a lőrinc felvásárolta a balaton déli partját. De hidd el nekem a 10millios óraberéből futja neki arra hogy ugy kiépitse felújitsa hogy a turizmus álltal az országnak és a gazdaságnak előnye legyen belőle.

Mikor pdodukált a turizmus a ilyen számokat mint manapság mi?

Alapvető tenyeket tagadtok el. Tagadjátok a gazdasági növekedést tagadjátok a béremeléseket, tagadjátok az alacsony inflaciót,a 12%os munkanélküliség 3%ra történő csökkenését meg a közmunkára fogjátok. De ti mar akkor a közmunkára mutogattatok amikor 12%-ról előbb 10re majd 8ra aztan 5re most meg 3%ra csökkent. Tehát szerintetek 850ezer közmunkás lett. Normális munkahely meg sem teremtődött ugye?

Stadion.

Az épitkezések nagyon jót tettek az épitőiparnak rengeteg embernek adtak munkát.

De ha a személyes élményemre vagy kiváncsi azt is elmondom.

Az én városom kapott egy stadiont ami igazábol egy sportkomplexum.

En mint helyi lakos 5ezer forint tagdiejert bemehetek,sulyt emelhetek, boxolhatok, atletizálhatok, használhatom a konditermet stb... 21.századi körülmények között. És tehetem mindezt egy olimpia ezüstérmes felügyelete segítsége melett. 5ezer forint tagdíjért. 12 ezer alatt nem mutatnak kondibérletet sehol. 7ezret sporolok vele havonta h ideépült hol érdekel engem h 12 milliard forint tao pénzbe került?

A sorosról meg inkabb nem is mondok semmit. Aki azt az embert egy szerény kis öregúrnak gondolja annak annyi esze is van. Az vénember bedöntötte az angol fontot, manipulált a 2009ben az otp ellen, ráadásul zsidó létére egy rossz nyilas kollboráns volt aki a hamis keresztlevele ellenére mégis az országban maradt és a nyilasokkal együtt foglalta le a zsidó vagyont.

Ezt nem en mondom hanem ő. Fennt van a jutubon az erről is szóló vele készitett interjú

2019. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
39%
Es amugy leirtad a lenyeget. 2010ben te mmég 18 éves sem voltál. Te olyan embereket most már felnőtt fejjel választójoggal a zsebedben hatalomra juttatni, akik egyszer már voltak hatalmon. De te az ő kormányzásuknak a következményeit még nem viselted mert kölyök voltál. Apu anyu eléd tette az ételt italt meg a zsebpénzt. Nem neked kelett ki köhögnöd a 16x megemelt gázárat. Nem neked kelett kiköhögnöd a 30%os adóemelést. Nem a te nyakadba varták bele a devizahiteleket. Soroljam meg? Mit tudsz te a gyurcsanykormányról? Semmit. Aztan johetsz nekem azzal h te momentumos fiatal vagy. A momentum egyedül sosem fog kormányt váltani csak a gyurcsányékkal közösen. Újra megkérdezem. Akkor majd melyik tárcát kapja meg a gyurcsány féle banda? Egeszségügy? Külügy? Hadügy? Melyiket?
2019. nov. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
39%
Büdöspestnek annyi. De meg is érdemlik! Libsik csak pusztítani tudnak. Mindenhol drogosok meg csövesek vanak!
2019. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Amugy az összes sületlenség közül amit idehánytál ez link a legviccesebb


[link]


Ez a egy REAKCIÓ az előtte felszólaló frakció vezető asszony napirend előtti felszólalására. Tenyelg nem tudsz szöveget értelmezni? Vagy csak nem akarsz?


Az ellenségkép gyártást nem mint taktikát fogalmazta meg hanem azt fejtette ki hogy hogyan alakítja ki a kormány az ellenségképet az ellenzékből. Csskhogx akkor ŐK VOLTAK ELLENZÉKBEN ember! Ők voltak ellenzékben a mszp-szdsz pedig KORMÁNYON.

Az mszp - szdsz kormány pedig a fidedzből mint ellenzéki pártból gyartott ellenséget.


Egyszer hallgattam meg és mar az első mondatábol lejött nekem a lényeg.

Te pedig ugy osztogatod itt a linket mint valami megcáfolhatatlan bizonyítékot.

Csak közben le járatof saját magad

2019. nov. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
A rezsicsökkentést jobb, ha hagyjuk, ha most is a világpiaci ár szerint lenne, akkor speciel most olcsóbb lenne a gáz. Amúgy mondjátok csak, ha annyira igazatok van, és a ti véleményetek a tökéletes normalitás, akkor miért ilyen alacsony a válaszarányotok?
2019. nov. 13. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!