Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyerhetett volna Tarlós, ha...

Nyerhetett volna Tarlós, ha nem lett volna tele a Lokál Karácsony lejáratásával és Tarlós propagálásával?

Figyelt kérdés
Van egy olyan érzésem, hogy annyira túlzásba vitték, hogy ez visszájára sült el. Ahogy Jászberényben is.
2019. nov. 12. 22:50
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Béremelés? Ne röhögtess. :D Kb. feleannyit sem emelkedtek itt a bérek, mint Romániában, Szlovákiában, vagy az általatok nagy havernek tekintett Lengyelországban.

Mindenhol van gazdasági növekedés.


Csok? Köszike, ha nem vállalok 3 gyereket, akkor hátrányom van az ingatlanpiacon, mert az egekbe vertétek az ingatlanárakat. Mindegy, mi, akik gondolkodnak, elhúzunk innen, aztán majd nézzük a turulnácikat, ahogy éhenhalnak. De majd ne felejtsétek otthon az árpádsávos zászlót és mindenképp gyújtogassatok EU-s zászlókat, és énekeljétek közben a magyar himnuszt meg a szózatot, jó? :D

2019. nov. 13. 18:14
 22/25 anonim ***** válasza:
39%

Te egy elsőbajszos ki szerencsétlen vagy aki azt sem tudja hogy azok a lyobbikosok gyujtogatták fel az eu zászlókat akik meg lebegtették illetve lebegtetik most is az árpádsávos zászlókat akikkel épp most kötöttetek választási szövetséget😅


Ez az! Támogatom hord el magad ebből az országból. Menj mosogatni londonba aztán éljél együtt afgánokkal meg szírekkel valami jófajta munkásszállón az egyik nogo zónában.


De mielőtt becsomagolsz nézzd ujra végig az általad belinkelt videót aztán elemezd az ott hallottakat.

Talán miutan felvilágosítottalak talán értelmezni is tudod az ott elhangozottakat.


[link]

2019. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Azt a jobbikból kivált mi hazánkosok csinálták. Csak akkor még szélsőjobbos volt. Azóta a jobbik már csak a nevében jobbik, balra tolódott, liberálisabb párt lett.

De köszönöm szépen a lehetőséget, inkább nem etetem tovább a trollt, szerintem más kérdéseknél ugyanúgy fogunk még találkozni. Annyit elárulok, a hasznos válaszarányom jóval magasabb a tiednél/tieteknél. ;)

2019. nov. 13. 18:43
 24/25 anonim ***** válasza:
39%

Nem reagáltál.

Megkérdezem újra tudsz szöveget értelmezni????


Mesélj nekem valamit erről az orbán felszólalásról gyere legyszives. Tudod arrol amit az orrom alá toltál.


[link]


Miért mondta a viktor ezt amit? Előre is köszi a választ

2019. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
39%

Ennyire puhatestű vagy?


Semmi mást nem kértem csak reagalj valamit arra a linkre amit TE KÜLDTÉL NEKEM!!


Igazi jellemtelen liberálfasiszta vagy

2019. nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!