Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz mindent megtett az...

A Fidesz mindent megtett az országért! Mit akartok még?

Figyelt kérdés

Aa elmúlt 9 évben jol kormanyzott Orbán Viktor, csaladi adokedvezmenyeket hozott, eltorolte a diakhitel kamatot, visszafizette a bal oldal altal felvett majd elsikasztott hiteleket.


Az ellenzekiek meg Karácsony Gergely igy, karácsony gergely úgy, nem értem. Majd az lesz szep karácsony, amikor egesz budapestet ugy lezulleszti, mint Zuglót.


De a kerdesre visszaterve: mi a gond a fidesszel? Mert szerintem semmi!



2019. nov. 15. 16:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem is értem mi a probléma. Egészségügy is annyira jól áll már, hogy létszámstoppot kellett elrendelni. Bizonyára a túljelentkező orvosok miatt. 😆
2019. nov. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
91%
A fidesszel csak egy gond van:hogy létezik.
2019. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
68%

Laca32 ezt büfögte ide: "...az idősebbjének már csak a kötél nyújtana megoldást."

Ez a tetves Laca-gyerek eltakarodhatna az Orbán végbelébe, a surmó parasztja a lopott diplomájával és az agyhalott véleményével! Ritka egy kártékony féreg, az biztos!

2019. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
79%
Azt, hogy ne tegyen meg mindent az országmért, mert már nagy részét ellopta. Nem fizette vissza a hiteleket, sőt még többet vett fel.
2019. nov. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
De, az IMF hitelt a fidesz fizette vissza. Más hitelt meg nem vett fel.
2019. nov. 16. 19:05
 16/30 anonim ***** válasza:
77%

"Más hitelt meg nem vett fel."


????

Na és az államadósság 2010 után mi a lópikulától nőtt mindig újabb és újabb rekord magasra szerinted? Nem a törlesztéstől szokott, hanem az újabb hitelállománytól, nem gondolod? Láthatóan a többi fideszeshez hasonlóan te is úgy teszed fel a kérdéseidet, hogy halvány lila dunsztod sincs a dolgokról!

2019. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
86%

#15 nem, azt én fizettem vissza (az mnyp megtakarításom), ami után szovjet, és kínai hiteleket vett fel a fidesz (mert azok nem kötik feltételekhez a hitelt).


Ezért a rekordmagas államadósság, a rekordmagas áfa, és adók mellett.

2019. nov. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
A gazdasági novekedes az 2019 elso részében magyarorszagon volt a legmagasabb, szerintem ez mar önmagában eleg eros eredmény. Bérek is egesz magasak, nyilván nem egy nemetorszag vagy Anglia. Lassan de növekszik. A 200 netto Budapesten mar megvan a legtöbb helyen. Vidéken is egyre inkabb zarkoznak fel, a kormanynak van erre politikaja. En bizom bennük, a 2010 elotti kaotikus kormanyzast nehéz orvosolni 9 ev alatt, szerintem ezert latjak sokan rossznak a fideszt
2019. nov. 17. 12:43
 19/30 anonim ***** válasza:
88%
A bérek magasak??? LOL Hol élsz te? Itt megyeszékhelyen nettó átlag 110-130-at visznek haza úgy az emberek, hogy az albérlet ára emellett 100 ezer forintnál kezdődik! Magyarul, aki egyedülálló, annak még a megélhetésre sem elég a fizetése, nemhogy jónak lehessen nevezni! Az ismerősi körömben minden 30-50 éves egyedülálló otthon lakik a szülőkkel, mert még csak túlélni sem tudnának egyedül ilyen fizetésekből.
2019. nov. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
90%

"A gazdasági novekedes az 2019 elso részében magyarorszagon volt a legmagasabb..."


Sajnos ez nem örömre hanem sírásra ad okot, mert ebben az összes elvándorolt magyar hazaküldött pénze ami önmagában a GDP majdnem 3%-a, az összes uniós pénz és az összes Fidesz lopás is benne van. A magyar állampolgár meg nézeget, hogy a magas gazdasági növekedés ellenére neki szar se jut, csak egyre szegényebb évről évre.

2019. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!