Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz mindent megtett az...

A Fidesz mindent megtett az országért! Mit akartok még?

Figyelt kérdés

Aa elmúlt 9 évben jol kormanyzott Orbán Viktor, csaladi adokedvezmenyeket hozott, eltorolte a diakhitel kamatot, visszafizette a bal oldal altal felvett majd elsikasztott hiteleket.


Az ellenzekiek meg Karácsony Gergely igy, karácsony gergely úgy, nem értem. Majd az lesz szep karácsony, amikor egesz budapestet ugy lezulleszti, mint Zuglót.


De a kerdesre visszaterve: mi a gond a fidesszel? Mert szerintem semmi!



2019. nov. 15. 16:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%
Mit akartok? Válasz: kirúgni.
2019. nov. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Úgysetudodkivagyok ***** válasza:
83%
Kissé gyenge trollkodás volt most ez,kérdező!
2019. nov. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudom mi baja van az ellenzéknek. Egyre több pénze van az embereknek , egyre jobb a gazdaság. Csak annyit tudnak mondani hogy jaj stadionok semmi mást.
2019. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes, a kérdező valószínűleg látássérült és csak a Kossuth rádiót tudja fogni és nyugdíjas ismerősei sincsenek (50 ezer Ft alatti nyugdíjjal)....
2019. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
69%
Bárcsak ne tett volna semmit az országért.
2019. nov. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
29%
Ezek ilyen semmire nem való komcsik. A fiatalabbja talán menthető még egy-két kokival vagy sallerral, az idősebbjének már csak a kötél nyújtana megoldást.
2019. nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
69%
Mi a baj? Lenyulták a MANYUP-ot, arrogánsak, nem kommunikálnak őszintén, sztem pökhendiek, nem volt választási programjuk. Tönkremegy az egészségügy, oktatás. Nekem csak ennyi
2019. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
70%
Ezért a kérdésért minimum 5 kiló krumpli dukál!
2019. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
10%
Nem igaz, hogy tönkremegy az egészségügy. Ez a baloldal demagóg szövege. Ha annyira rossz lenne az egészségügy, nem lenne ennyi élő öreg nyugdíjas. Sok helyen kórházfelújítások, bővítések voltak, új gépeket adtak át, fejlettebb módszerek, gyógyszerek jöttek be.
2019. nov. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Koplárovics Béci ***** válasza:
93%

Hát igen. A fidesz végülis mindent megtesz az országért. Abban az értelemben, hogy mindent megtesz, hogy az övéké legyen. Már egyenesen nem is magyar aki nem ért velük 110%-ban egyet.


"mi a gond a fidesszel? "


Az, hogy teljesen a magántulajdonának nézi az országot, és az embereket olyan szintre lebutítja, hogy nemcsak tapsikolnak nekik, de önként adják be a fideszes kolhozba mindenüket, hogy pár cseppet kapjanak belőle.

2019. nov. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!