Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz mindent megtett az...

A Fidesz mindent megtett az országért! Mit akartok még?

Figyelt kérdés

Aa elmúlt 9 évben jol kormanyzott Orbán Viktor, csaladi adokedvezmenyeket hozott, eltorolte a diakhitel kamatot, visszafizette a bal oldal altal felvett majd elsikasztott hiteleket.


Az ellenzekiek meg Karácsony Gergely igy, karácsony gergely úgy, nem értem. Majd az lesz szep karácsony, amikor egesz budapestet ugy lezulleszti, mint Zuglót.


De a kerdesre visszaterve: mi a gond a fidesszel? Mert szerintem semmi!



2019. nov. 15. 16:04
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
86%

"A gazdasági novekedes az 2019 elso részében magyarorszagon volt a legmagasabb, szerintem ez mar önmagában eleg eros eredmény."

Aha, a korábban béka segge alá "küzdött" gazdasági állapotból "állították elő" ezt a szerinted dícséretes eredményt.

Arra válaszolj(!!!), miért max. 1% a banki betétek kamata és miért megy rekordmagasságra a most 303Ft-os Dollár és a 334 Ft-os Euró?? És csak meg konokul felfelé...

Ez egy normális gazdaságban nonszensz!!

2019. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen Ft-Euró árfolyam mellett Orbán már 2009-ben az alkalmatlan kormány elzavarásáról ugatott!
2019. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Talán közgazdászok vagytok, hogy ennyire jobban tudjatok a gazdasagi folyamatokat? Nem inkabb a baloldalnhazugsagainak ismetlese megy?


Ne hazudjatok magatoknak. Nem hianyoznakb az MSZP-s adók szerintem nektek sem..

2019. nov. 19. 18:09
 24/30 anonim ***** válasza:
13%

Azért annyi az euró amennyi mert alacsonyan vsn a jegybanki alapkamat. Ha megemelik a Matolcsyek a jegybanki alapkamatot, akkor megugrik az infláció.

Tehát akkor most ti azért hánynátok itt az epét.


Tudjátok? Van sapkája, nincs sapkája

2019. nov. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
79%

Így, hogy nem emelték meg, így is egekben van a forint elértéktelenedése!

Ha Brüsszel elzárja a csapot, ez a mű-gazdaság összecsuklik mint a tangó-harmonika!

2019. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
88%

Mindent megtettek,annak érdekében,hogymegtömjék a zsebüket.Miliárdokat loptak el.1000 Miliárdokat

Költött poci pályákra,egy olyan magyar foci miatt

ami a béka se e alatt van.Miliárdost csinál egy senkiből

Lásd Mészáros Lörinc.Ellopják az eus pénzeket.

Ocsárol egy olyan embert aki egész életébe segített.

Sorosra,gondolok.Mást nem tud csak sorosozni,meg

bevándolozni.Ő persze megtehette,hogy egy körözött

bünüzöt befogadott.Iletve 2 is.Az urak jól élnek

A nép nyomorog.Megszüntete a játték termeket,hogy a

a bratyi vigye tovább Vajna.Adó mentesen.Át vette a hatalmat a médiák felett.Nincs sajtó szabadság.

Aki nem fidszes me dö ölhet nyugodtan.Tényleg sokat

tett.Remélem megbukik,és börtönbe végzi az egész

csürhe.A fanatikus fideszeseknek azért jó.mer ök

Megkülömböztetve vannak.Kiváncsi leszek,ha meg buknak

milyen jó életük lesz.Lehet loptak annyit,hogy egy

darabig el lesznek.A fidesz legutob is csalással jutott tovább.Mint tudjuk több mint félórára leált a rendszer

Az ez idö allati szavazatokat nekik írták jóvá.

Mert csak! A demokráciának nyoma sisncs ebben a országban.

2019. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
38%

# 29


Igen a demokrácia hiánya oktober 13.án ismét bebizonyosodott. Főleg budapesten😅

2019. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Kucc Kucc szerintem bár tettek az országért (építettek sok stadiont)

inkább csak mindent elcsesztek.

Bár kapnak mindig jutalmat az idősek a nyugdíjuk alacsonyak az adók azok magasak az életszinvonal süllyed de az infláció növekszik.

Valamiért rengeten minden hülyeségért támogatják vagy támogatnák őket.

Érdemes megnézni a facebook idióták azon epizódját ahol valaki kamuprofillal Orbán Viktort játszott és hasonlókat írt mint a

Minden butaságra (csúnyán beszélt de írhattam ki) adót teszek de legalább nem jönnek a migránsok

Kapja be mindenki ki nem rám szavaz 2022-ben.

Erre meg felállva tapsolnak az emberek -hogy mijen jó elnöt maga és simán elhitték amit ez a troll mondott.

Az országban jól működő propagandát kezdtek el terjeszteni amivel mindig kerestek egy bűnbakot hogy amíg mindenki velük foglalkozik addig a háttérben csapolják a pénzt.

Egyedül a fiatalabb korosztály és az okosabb idősek tudják az egyébként majdnem mindenki számára látható igazságot.

De sajnos az ország elszegényedett rétegét is eléri a propaganda és szintén a fideszre szavaznak mert nem tudják hogy van más és még kapnak egy ötezres bankót is.

A szavazásokat gyakran elcsalják és olyan törvényeketiktatnak be csalással mint a rabszolga törvényt.

Azt mondják hogy az életüket adnák az országért de szerintem miután beütne a krízis helyzet az országban az ország vagyonát megfognák és elhúznának svájba vagy dél amerikába.

2020. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Miután mindent megtett, nyugdíjba vonulhat, élvezve a gondtalam életet.

Én örülnék neki.

2020. júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Amit Orbán tett az "országért", azt még sokáig fogjuk nyögni!
2020. júl. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!