Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisoknak mi jó?

Liberálisoknak mi jó?

Figyelt kérdés
Egyik fél azt mondja, hogy zárjunk be pár korházat (véletlenül se újítsuk fel), másik fél suerint pedig a kormány feladata csak az lenne, ha korházakat és iskolákat építsen. Hogy mi lesz az ovodákkal én nem tudom, meg a sportolókkal mert azok is vannak ám rossz körülmények között, torna termekkel, düledező templomokkal...

2019. nov. 16. 19:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy azt vágod a kormány fejéhez, hogy kvázi nem konzultál a választókkal. Ha konzultál, a szertve tisztelt liberálisok azok sipítoznak hogy propaganda, így volt ez a CSOK-nál is. A többség mind egyetértett vele. Szerintem nem lehet az, hogy valamire többet és valamire semmit nem ad a kormány minden szektort ugyanúgy kell támogatni. Ezért szavazzák meg a Fideszt és támogatják, a többi liberális és kaméleon párt akinek mindig más jó, nem eröltetheti rá többségre az akaratát. Hiába konzultálna velük, nem lehet mindenkinek jót tenni, és ők folyton azt akarják amit a kormány nem akar.
2019. nov. 17. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!