Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar korház lehet jobb a...

Magyar korház lehet jobb a németnél?

Figyelt kérdés

Először számomra is hihetetlenül hangzott, de magától A Semmelweiss Egyetem rektorától hallottam az ATV-n Rónai Egonnal készített interjú közben. A rektor elmondta, hogy Városmajori (bocs ha nem hallottam jól) korház jobb a németnél. Európában 2. helyen áll és világviszonylatban is a legjobb 100.között van ! Mondjuk akkor nem is kellene panaszkodnunk az egészségügyre !?


Azt mondta a rektor, hogy mindent el tudott érni szűk egy évtized alatt a korházban, amit akart és nagyban köszönheti ezt a kormánynak. Nem mondta melyiknek, de 10 éven belül nem volt itt más kormány. Én nem járok korházakban, de felemás dolgokat hallani. Hogy nagyon jók meg hogy gyengék. Mi erről a véleményed?


2019. nov. 18. 20:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Azt azért nem hinném, hogy németben rosszabbak lennének a kórházak.
2019. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
35%

Jelenleg az egész világ országai közül nálunk legfejlettebb az orvostudomány:

[link]


[link]



Őket például sehol máshol nem vállalták. Mindenki azt mondta megoldhatatlan, nem vállalják a műtétet:

[link]


A magyar orvosok nap mint nap csodákat tesznek:

[link]


Ilyen egyszerűen sehol a világon nincs mint itt:

[link]

2019. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Azt azért nem hinném, hogy németben rosszabbak lennének a kórházak."


Nem rosszabbak azok, csak szarok. Elég csak ott szétnézni, az az egész ország egy foshalom.

2019. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Itt vannak a legmenőbb kórházak, és ezek az emberek nem hasítanak kifele, mert itt többet keresnek. Az meg hogy vannak lepukkant kórházak is, hát bizony vannak a németnél is. Volt mikor egy két paraszt a német utakat dicsérte, jahh vannak nekik jó útjaik, csak azért vannak lényegesen szarabbak is mint itt. Persze a német még mindig egy fokkal jobb a belga, angol, vagy luxemburgi útnál és az angolnál kórházban is jobb.



https://www.youtube.com/watch?v=zAwX3VPyLTI

2019. nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

" Semmelweiss Egyetem rektorától hallottam az ATV-n Rónai Egonnal készített interjú közben. A rektor elmondta, hogy Városmajori (bocs ha nem hallottam jól) korház jobb a németnél." - ja, mert annak ő volt a vezetője mielőtt rektor lett, naná, hogy dicséri.


Egyébként nem hazudott a rektor úr, te viszont félreértetted.

Attól még, hogy van egy szakterület (szív és érsebészet), melyebn van 1 világszinvonalú intézmény, attól még leszakad a plafon a Bajcsyban és 2 nap után találnak egy halottat a mosdóban. Onnan 200 m-re van a János Kórház, egyszer sétálj be és nézz körül, mi van ott. Meg a Kútvölgyiben.


"Azt mondta a rektor, hogy mindent el tudott érni szűk egy évtized alatt a korházban, amit akart és nagyban köszönheti ezt a kormánynak." - igen, aki jóban van a miniszterelnökkel, annak vannak lehetőségei ebben az országban! De mi lesz a több 130 kórházzal?

2019. nov. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Városmajori (bocs ha nem hallottam jól) korház jobb a németnél. Európában 2. helyen áll és világviszonylatban is a legjobb 100.között van ! "


Én elhiszem, hogy így van, csak mellé jó lenne látni azt a listát.

2019. nov. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Miféle egy kretén kérdés ez, Te atyaúristen...?
2019. nov. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Alex Fly ***** válasza:

Persze. A Városmajor mindig is egy elit kórház volt; ennek megfelelő személyzettel, felszereltséggel és lehetőségekkel.

Csak egy példa: anno elég nagy szenzáció volt az első magyarországi szívátültetés. Aztán 1-2 év alatt már rutinműtét lett belőle...

De ez nem azt jelenti, hogy ha van az országban egy világszínvonalú klinika, akkor a többi nem rohad és ez jelenti a magyar egészségügy helyzetét.

2019. nov. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Soha senki nem mondta, hogy az ORVOSOKKAL van baj, hanem a KÖRÜLMÉNYEKKEL!

Hiába kitűnő képességű, ha nem tud megfelelően dolgozni, mert kosz van, nincs felszerelés, nincs gyógyszer, a létszám sem elegendő stb stb. Ezekről egyáltalán nem ők tehetnek, mégis rajtuk csattan az ostor. Ez meg, hogy egyetlen kórházzal akarunk felvágni, épp olyan szánalmas, mintha mondjuk India bemutatná a kőgazdag elit életét, azzal meg nem törődne, hogy a nép nagy része éhezik.

Csicska ATV-vel meg ne gyere, köpönyegforgató bagázs, pont olyan undorító propagandát tudnak lenyomni időnként, mint a közszolgálati (és mellesleg egyiket sem nézem már jó ideje, max alkalmanként, bár ehhez semmi közöd - de vicces, hogy számon kéred, abba nem gondoltál bele, hogy aki mtv-zik, annak pont, hogy egyet kéne értenie ezzel a zseniális kérdéssel?)

2019. nov. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!