Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen következményekre...

Milyen következményekre számítanak azok, akik támogatják az IMF és az EU féle fiaskót? (miért támogatod ezt a kormánydöntést)

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. Milyen fiaskóról beszélsz? A tárgyalásoknak még nincs vége, semmi sem dőlt el.


2. Milyen kormánydöntés? Patthelyzet van, döntés még nincs.

2010. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Vagyis természetesnek tartod, hogy a 4 napos tárgyalás 1. napján hazarepültek a diplomaták?
2010. júl. 19. 12:44
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem a kormány zavarta haza őket, hanem ők sértődtek meg, mint a kisgyerekek. Most komoly emberek állnak szemben velük, nem kivert kutyák, mint korábban. Megértem, hogy nem tetszik nekik :)
2010. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én hisztinek tartom, hogy hazarepültek.

Ebből látszik, hogy tárgyalásra képtelenek, az eddig jól megszokott seggnyalást várják, dehát ez most kapufa..

2010. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe képzeli egy hitelt felvevő hogy ő szab feltételeket a hitelnyújtónak? Már zárolták a hitelnyújtást!
2010. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ennél szarabbul már nem vagyunk hajlandók (ill. képesek élni). EZÉRT tűnt el a maszop, ezért mondták meg az imf-nek is hogy itt a határ, tovább nem lehet elmenni, és ezért vagyunk kénytelenek az EUnak is azt mondani, hogy a 800-1200 euró körül mozgó minimálbérével csak ne pofázzon, hogy mi olyan túl jól élnénk a 400 eurós átlagbérünkkel, kb ugyanolyan árak mellett mint náluk. IMFék meg döntsék el, mi jobb, kicsit lazítani a gyeplőn, vagy egy éhséglázadás után bukni a gyarmatukat...
2010. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezek szerint te minden további nélkül viselnéd, ha mondjuk a lakáshiteled egyik pillanatról a másikra, mondjuk 60.000-ről 140.000-re emelkedne?


Nagyjából ez a helyzet. Nem szó szerint persze. Arra gondolok, hogy az IMF a pénzéért azt hiszi, mindent megtehet, megszabhatja mikor vehetünk levegőt.


A FIDESZ sem azt akarja, hogy nem adjuk vissza a hitelt, hanem a feltételeket akarja újratárgyalni, amit a menekülő, rémült MSZP-sek aláírtak, hogy "megmentsék" az országot a 8 év semmittevés okozta csődhelyzetből.

2010. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 12:44


Olvasd el a Népszavában (az nem fideszes pártlap) A Békesi interjút.


Illetve dehogy. Nem kell elolvasnod, mert téged úgysem érdekelnek a tények, csak kelted a hangulatot és kampányolsz a szociknak.

2010. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 13:15


Így van. Gyurcsány és Bajnai szolgai hozzáállását várták, nem ezt kapták, most próbálnak nyomást gyakorolni.


Magyarországon el is kezdte a nyomásgyakorlást a baloldali sajtó - az Index, Népszabi, Hírszerző stb. mind nyomatja, hogy világvége van, Matolcsy dilettáns, oda az ország stb. - és gyakorolják a nyomást az olyan kis szoci aktivisták is, mint akikkel tele van a gyk.hu (ld. a kérdezőt például).


A kormány vagy ellenáll ennek a nyomásnak (tehát erős), vagy kapitulál (tehát gyáva). Rövidesen kiderül, hogy gyáva vagy határozott politikus-e Orbán.

2010. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én nekem még megvan a lakásom, munkám stb.!

Szerintem még nincs itt a világvége, de ha esetleg valamikor eljönne, valószínűleg szexelnék egy jót előtte! :D

2010. júl. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!