Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha most kötöttem biztosítást...

Ha most kötöttem biztosítást és koccanásos balesetet okozok, milyen következményekre számíthatok?

Figyelt kérdés
Első autó, ami az én nevemen van, most lett 3 hete biztosítás befizetve, tehát még a legmagasabb összeget fizetem. Lehet ettől magasabb? Vagy csak később emelkedik a bónuszom?
2011. júl. 3. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Alapból nem a legmagasabb összeget fizeted. Ún. A00-ban vagy, ami a közepes kategória. Jövőre két szintet lefelé (Malus) fogsz lépni, és kb 20%-kal lesz magasabb a díj (az A00-hoz képest). Malusnál nem 5% egy szint (általában), hanem 10%. Malusból 4 fokozat van amúgy.
2011. júl. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!