Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új tb-törvénytervezetről, miszerint nem kapna ingyenes ellátást, aki nem fizet tb-t?

Figyelt kérdés

Lehet volt már a kérdés, pár napig nem léptem be.

3 hónap nemfizetés után csak készpénzes fizetéssel lehetne igénybe venni az orvosi ellátást.

nincs még minden tisztázva, pl. életmentő műtétek, stb.

Kíváncsi vagyok, ki mit gondol, örültök-e neki, vagy aljas dolognak tartjátok?


Ha volt már ilyesmi kérdés, és valakinek megvan a listájában, belinkelheti, köszi!



2019. dec. 1. 19:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az ellenzék is kíváncsian várja, mi lesz belőle, mert akkor senki nem szavazna a továbbiakban a Fideszre, így megosztozhatnának a hatalmon.
2019. dec. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez rendben van.Hasonló lenne,mint az USA-ban".


Csak az USA-ban nincs annyi adó,mint Magyarországon.

2019. dec. 2. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%

#19

Nagyon pontosan meg van határozva,hogy milyen ellátást akár az állam. Ezért az a neve hogy TÁRSADALOM biztosítás.

Mindenkinek kell fizetnie aki dolgozni kêpes és EBBŐL lesz fedezet arra hogy a többiek is kapjanak ellátást.

Most nem azoktól akarják beszedni a járulékot akik nem képesek fizetni, hanem akik tudnák csak nem teszik meg.

És hiába jóemberkedsz itt szövegben, pont nem azoktól szól a dolog akiket te bele képzelsz. Csak ugyanazt kell itt is megtenni mint korábban az adózásnál. Ha mindenki fizeti az adót ahogy kellene neki, máris több pénz van és neked lehet kevesebb az amit fizetned kell.

2019. dec. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!