Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mièrt szidják az ellenzèkiek...

Mièrt szidják az ellenzèkiek állandóan a stadionépítést, a sportra költött pènzt?

Figyelt kérdés
Amióta sok pénzt költ a kormány sportra azóta vannak szép stadionok, sport csarnokok. A foci válogatott több mint 20 év után először kijutott az EB-re, most is van esèlye még kijutni egy újabbra. Tavaly a Fehérvàr, idèn a Fradi szerepelt az Európa liga csoportkörében, a Fradinak még van esélye továbbjutni is, amire nagyon régen nem volt példa. A Veszprèm és a Szeged is férfi kézilabdàban Európa egyik legjobb csapata lett, a nőknél meg a Győr verhetetlen. Tehát a sportra fordított pénz megtérülni látszik, a sikerek jönnek+ az egészségügyben nagyon fontos a megelőzès, amihez a sport szintén nagyon fontos, erre is egyre több a lehetősèg.

2019. dec. 4. 09:04
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Én nem tartom magam ellenzékinek, inkább párt semleges vagyok. Előre szólok, ne gyertek lègyszi a 'dehátagyurcsánysejobb hülyeségekkel, mert nem szimpatizálok vele sem.

Nem lenne a sport ilyen szintű támogatásával semmi baj, ha meglennének oldva olyan problémák, amik napi szinten olvashatóak a hírportálokon és amiket naponta tapasztalok.

Lehetne írni reggelig hogy mi az ami nagyobb prioritást élvez szerintem, mint a sport. Csak pár saját példa, aminél eszembe jutott hogy bezzeg van rengeteg stadionunk, meg Lölőnk ahova ömlik a pénz:

- Eltört az ujjam a közelmúltban, önhibámon kívül. A sürgősségin az utolsó darab rögzítősínt kaptam meg. Amikor kötözésre kellett mennem, akkor pedig a háló fogyott el, amit a kézre húznak kötözés után. Legközelebb vigyek magammal?


-Az utak állapota az autópályákon és a főutakon kívül rettenetes. A javításukat letudják annyival, hogy a kátyúba dobnak egy lapát aszfaltot, amit az első kamion kinyom belőle. Mivel tudják hogy szart csinálnak, kerül mindenhová 60-as tábla, amivel le van tudva az egész. Én 2 autóra fizetem a teljesítményadót + az üzemanyag árának is a fele az államhoz megy. A szűk családomban összesen 4 autó van és nem győzöm venni hozzájuk a lengőkarokat, a kormányösszekötőket, lengéscsillapítókat mert szétveri ez a remek úthálózat. Már gondoltam rá hogy az utcánkban befoltozom én, de most komolyan, itt tartunk?


-Ahová iskolába jártam a függönyök csukott ablaknál is mozogtak ha fújt kint a szél. Télen sokszor kabátban ültünk. A szakmát olyan eszközökön mutatták be, amik már 20-30 éve elavultak, nem használják manapság.


Hirtelen ennyi. Tudnám még írni, de attól nem lesz jobb semmi. Egy a lényeg: lehetne a pénzt sokkal fontosabb dolgokra is költeni mint a botlábú focistáinkra. Peace!

2019. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

#31 Teljesen igazad van. Ilyenkor a fidesznyikek azzal jönnek, hogy a sportra költött pénz relatíve kevés, hol van az az egészségügyre csoportosított összes forráshoz képest. Nem ezen fog múlni.


Közben az egészségügyben és az oktatásban már egy stadionnyi pénz is hasznosulna. A kórházaink alapvető eszközökben szenvednek hiányt. Már az többet érne, ha csak eggyel több embernek jut rögzítősín vagy egy osztályteremnyivel kevesebb gyerek ül a tanórán kabátban. De nem baj, építsünk NB2-es csapatoknak stadiont, meg Eszéken jacuzzis lelátóval ellátottat.

2019. dec. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!