Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell a magyaroknak...

Miért kell a magyaroknak állandóan szabadságharcot vívni?

Figyelt kérdés
Chh szégyen hogy nem ül a nyakunkon sem Habsburg, sem török, sem orosz, a "saját kormányunk" van hatalmon de mégis kellene néhány Deák Ferenc, Petőfi Sándor stb. De a mai magyar már csak fotel forradalmár. Be vallom én is...
2019. dec. 10. 19:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Miért nektek tetszik ez a rendszer?
2019. dec. 10. 20:42
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
'56 óta nem volt semmi,max taxissztrájk valamikor 89ben.Talán az ellenségkép az ami megvan, valamitől folyton rettegni kell de ez igaz az egész eu-ra.oroszország,kína,é korea,brazil erdőtüzek,ózonlyuk,meteorzápor,amit csak akarsz.
2019. dec. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%
Én évek óta próbálom megfejteni, hogy miért szavaz valaki a fideszre. Aki részesül a korrupciós pénzekből az nyilvánvaló. És a többi ?
2019. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves "kérdező"; ha valóban olyan nemzeti vagy, íed már egye az igekötőt az igével.

Milyen érdekes mellesleg, hogy pont Deák az első példád. Aztán szegény Petőfi, neked Deák után második, szuper.


Chh.

2019. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Unatkoznak sokan, és ez megy országon belül is, nemcsak kifelé.
2019. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 karacsonyi krampusz ***** válasza:
69%

szabadságharcot mindenki önmagával vívjon,ha valamivel nincsen megelégedve...


én személyesen mindennel meg vagyok elégedve,és remélem ezután is így lesz!


...egy jó tanács:mindenki ugy élje az életét h.jó döntéseket hozzon az életében és nem fog csalódni,ha asszerint éli az életét!


Legyetek jók ha tudtok!


ÁMEN!

2020. febr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi! De nem erről volt szó!
2020. febr. 18. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!