Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Európai Egyesült Államok...

Az Európai Egyesült Államok létrehozása az egységes világkormány megteremtését szolgálja izraelita (DK, Momentum) emberek vezetésével? Ehhez kell a testbe ültethető chip?

Figyelt kérdés

Aeron Russeau, filmrendező és politikus volt. Van róla egy fénykép, balján Nicholas Rockefellerrel, a hírhedt banki és üzleti dinasztia egyik sarjával.



A köztük lévő barátságnak Russeau vetett véget, miután megismerte a Rockefellereket és ambícióikat. Russeau így nyilatkozott erről „Egy nap felhívott ügyvéd barátnőm, és megkérdezte, hogy akarok-e találkozni az egyik Rockfellerrel? Persze – mondtam. Aztán barátokká váltunk, és így elég sok mindent elfecsegett nekem. 2 000-ben egy este felhívott és azt mondta: lesz egy esemény Aeron (megjegyzés: Rockefeller már 2 000-ben az ikertornyok lerombolására utalt), és figyeld meg, utána bemegyünk Afganisztánba, majd húzunk pár csővezetéket a Kaszpi-tengertől, aztán jön Irak, megszerezzük az olajukat, és bázisaink lesznek a Közel-Keleten is. Utána elmegyünk Venezuelába, és megszabadulunk Chavez-től.”


Amikor később a riport Russeau-val készült, ő azt mondta: Az első kettő már megvan - Chavez még nincs meg.” Rockefeller azt is mondta neki, hogy „majd barlangokban fognak keresgélni olyan embereket, akiket nem találnak meg.”


„Később Rockefeller azon röhögött, hogy itt van ez a terror elleni háború, ahol nincsenek is igazán ellenségek. Úgyhogy megnyerni sem lehet, tehát ez egy örök háború. És így az emberek szabadságjogait is folyamatosan el lehet venni. Erre én: De hogyan győzitek meg az embereket, hogy ez a háború igazi? Azt mondta: A médiával. A média bárkit meg tud győzni. Csak folyton emlegetni kell, beszélni róla, és az emberek elhiszik. Ugyebár a Jegybankot is hazugság alapján hozták létre 1913-ban, aztán megcsinálták 9/11-et, ami szintén hazugság. Ebből jött a terror elleni harc, majd hirtelen Irak, ami szintén hazugság. Készülnek majd más országokba is, az egyikből következik a másik. Erre kérdem tőle: de miért csináljátok, mi ennek az értelme? Tiétek a világ összes pénze, tiétek minden hatalom. Közben meg emberek halnak meg, és ez nem túl jó. Erre ő: mit érdekelnek téged az emberek? Törődj magaddal és a családoddal. De hát mi a végső célotok ezzel? – kérdeztem. Az, hogy a világon mindenkibe belekerüljön egy RFID chip. Minden rajta lesz, még az emberek pénze is azon lesz, és ha valaki tiltakozik ez ellen, amit csinálunk, vagy ellenszegül nekünk, akkor csak kikapcsoljuk azt a chipet.”



Miután Aeron Russeau fenti nyilatkozata elhangzott és kiszivárgott, rákban meghalt, mint Chavez is.



A mikrochip rizsszem nagyságú. 2005-ben a kongresszus a bevándorlási törvény és a terror elleni háború keretében megszavazta a „Valódi azonosítás-törvényt”. Ebben előírták: kötelező lesz mindenkinél magánál tartani egy szövetségi azonosító kártyát, amin egy szkennelhető vonalkód lesz, benne a személyes adatokkal. De a vonalkód csak egy átmeneti lépés lesz. A kártyába később beépítenek egy VeriChip RFID követőmodult, ami rádiófrekvenciás jelet ad ki, így követni tudják minden amerikai mozgását a Földön. Akinek ez új, az jó, ha tudja, hogy ez a chip már minden egyes új amerikai útlevélben benne van. A legutolsó lépés a chip testbe ültetése lesz, amire már sokakat rávettek valamilyen ürüggyel.



Ferenc pápa hamis prófétaként támogatja a chipek beültetését emberi testbe, mert ez szerinte nem mond ellent a Szentírásnak. Pedig minden ezzel foglakozó ember tudja, hogy a Jelenések könyvében ez világosan benne van.



Van egy floridai család, akik úttörőként léptek be ebbe az új világba: elsőként vállalták, hogy miniatűr azonosító-chipet ültessenek be a testükbe. „9/11 után nagyon aggódni kezdtem a családom biztonságáért.”


Egy másik nyilatkozó ezt mondta: „Nem bánnám, ha valamit beültetnének a karomba, hogy azonosíthassanak.”


Jelenleg már sok ember ültettetett magába chipet, mert így érzik biztonságban magukat.



Sokan úgy vélik, hogy az amerikaiak nem is a távoli jövőben microchipet fognak kapni. 2010-ben a kormány elfogadtatott egy olyan törvényt, mely szerint az egészségügyben mindent digitalizálnak, ezért szükség van microchipre is. 2012. júliusában az amerikai Élelmiszer- és Gyógyszer-engedélyeztetési Hivatal jóváhagyta orvosságokba rejtett, emészthető microchipek használatát. Az indok: a chip figyelmeztet, mikor kell bevenni a gyógyszert, egy mobilra küldött üzenet formájában. Ám félő, hogy a csúcstechnológiás pirulákat a lakosság elleni kémkedésre használják.


Több mint 10 éve Mexikóban magasrangú rendőrtiszteknek kötelezővé tették microchipek beültetését, a hadsereg pedig erősen ajánlja a katonáknak.


Japánban is egye népszerűbb a microchip. Gyermekrablástól tartó szülők kívánságára több iskolában kísérleteznek a piciny azonosítókkal. Egyelőre nem testbe, hanem a kicsik ruhájába erősítik a láthatatlan chipeket.



A terv végére mindenki egy monitorozott, kontrollált hálózat része lesz, ahol mindenki cselekedetét dokumentálják. Ha pedig valaki valamiért kilóg a sorból, egyszerűen kikapcsolják a beleültetett chipet.



Ez a jövőkép tárul elénk, ha kinyitjuk a szemünket, és látunk is vele: Egy centralizált gazdaság, jogaiktól megfosztott emberek, akiknek minden mozdulatát figyelik. És ami a legmegdöbbentőbb: ezeket a diktatórikus dolgokat senki nem fogja rákényszeríteni az emberekre. Maguk az emberek fogják követelni őket. Egy generációnyi félelemkampány és társadalmi megosztás teljesen megfosztotta az embereket józan ítélőképességüktől. Ez a folyamat évszázadok, ha nem évezredek óta tart. A vallás, a patriotizmus, a fajok, a gazdaság, az osztályok és minden más megkülönböztető jegy azt szolgálja, hogy egy irányítható társadalmat hozzanak létre, és néhányak kezében összpontosítsák a hatalmat.


2019. dec. 12. 06:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, a kötelezően bőr alá ültetett chip ötlete nem újdonság, és nem is igazán értem, mi a problémád. Az emberek zöme ostoba, most is önként „kérik a verést”, igába hajtják a fejüket, hogy dolgozhassanak azért, hogy aztán olyan dolgokat vásároljanak, amelyekre semmi szükségük, csak mert mindenkinek van. Erről szól a fogyasztói társadalom, amely teljesen nyilvánvalóvá tette, hogy a tömegeket igen könnyű megvezetni. No nem mintha ez a régebbi korokban nem lett volna tetten érhető (lásd vallások agymosása).

Szóval nem értem, mi számodra itt a gond?

2019. dec. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%

Szevasz!

Lefőtt a kávéd. Ez a konteó tíz éve volt népszerű elvégre magad is láthatod messze nem úgy alakultak a világ dolgai, mint hantázod. És különben is ma új konteók vannak a maagdfajtánk, Sorosozzál, migránsozzál, Greta Thunbergezzél most ezek a menők, ma ilyen 9/11 moon landing hoax mefg Rotschild világösszesküvés, NWO a kutyát nem érdekel, a konteók olyanok mint egy sorozat pla 2000-es években ilyen volt a Lost most a 2010-es években a Game of Thornes de öt-hat év múlva majd alig beszélnek róluk. Itt is ez van, ez a konteó már régi, cuppanj rá az újakra.

Most az megy, hogy a háttérhatalom a Kalergi terv újra felmelegítésével elpusztítsa a fehér fajt és ebben Soros és az NGO-i játszanak szerepet és a globális felmelegedés se valódi, hanem az Illuminati így akar kommunyista diktatúrát. Most ez a menő felétek, ez a süketetlés, amit előadsz ma konteós körökben sem menő.

2019. dec. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

"Szóval nem értem, mi számodra itt a gond?"


Ez csak egy koltói kérdés volt, ugye? :)

2019. dec. 12. 09:59
 14/23 A kérdező kommentje:

#12


Válaszolsz is érdemben a kérdésre, vagy csak az "epédet szeretted volna kiönteni"? :)

2019. dec. 12. 10:02
 15/23 anonim ***** válasza:
75%

Már a cím önmagában megérne egy konteó arany medált ajándék alufólia sapkával :D


Mindezt 4 perccel hét előtt...


Grat kérdező, durván tolod a cuccot.

2019. dec. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
15-ös! Pedig semmi új nincs benne, sőt ez egy régi a konyha sarkából előhozz több napos fogás, amit most pörget a mikróban, de megenni már senki nem fogja.
2019. dec. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Jó, oké, ez valóban egy örök klasszikus, de politika kategória átlag Orbán-Gyúcsány tengelyen mozgó nyáladzástól azért sokkal magasztosabb kontentet olvashattunk :D
2019. dec. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
10:38: ezt nem mondanám, Fletóék ott figyelnek a kérdésben. :)
2019. dec. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
61%

6-s válaszoló vagyok.

Se a cikkben se máshol nem jelzik, hogy az infot honnan vették. Minden nap hallgatunk radiot és este minden nap híreket ilyen hírt sehol nem hallottunk. A képen eleve egy angol nyelvü automata van, amit itt németeknél tuti nem látsz. Èn egy bankautomatán sem láttam ilyen chip leolvasot.

Söt 3 bankkal vagyunk szerzödésbe és a legjobb barátnöm sparkasse bank régió vezetöje, ilyenröl sehol nem is hallottak.

Vagy is egy nagy kamu a cikk. Ès nincsen olya német aki ezt beültetné.


AMire viszont nagyon kiváncsi lennék, hogy honnan veszed, hogy a német gyerekek be vannak chippelve??? Nekem van két német gyerekem de még elméletben sem merült fel ez sehol sem.


De Mo-n van már enapló, amiben a gyerek minden iskolai eseménye rögzitve van. Ez késöbb is kihathat rá, a netröl nem tünik el semmi sem....

2019. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval nem értem, mi számodra itt a gond?"

Ez csak egy koltói kérdés volt, ugye? :)


Nem, nem költői kérdés volt, én tényleg nem értem a problémádat. Szerintem az emberiség menthetetlen, és nem a „gonosz összeesküvő gyíkemberek” miatt, hanem az emberi ostobaság és gonoszság miatt, ami kiirthatatlan. Leegyszerűsítve: az emberek gonoszabbik fele kihasználja a többi ostobaságát. Nem kell kényszer, fenyegetés, az átlagember önként és dalolva sétál bele saját börtönébe. (Az a kevés meg, aki próbál ebből kimaradni, elhanyagolható mennyiséget alkot az emberiségen belül.)

2019. dec. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!