Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hadházy Ákost miért érdekli...

Hadházy Ákost miért érdekli annyira, hogy az Orbán birtokon mi épül? Mi köze hozzá? Nem lenne jobb dolga is országgyűlési képviselőként?

Figyelt kérdés

2020. jan. 21. 11:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%

Mert meg van "győződve" róla, hogy közpénzből /az államtól lopott pénzből épül valami.


Ugyanakkor egy szánalom a csávó szerintem az egész politizálása ebben merül ki, hogy próbál botrányokat kelteni és közben mint egy "jó újságíró" a legritkább esetben érdekli a valóság inkább csak a média számára eladhatóság a fontos neki.

2020. jan. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1# nekem is azonos a véleményem...
2020. jan. 21. 12:03
 3/17 anonim ***** válasza:
19%

Tehetségteln, nincs semmi szakártelme. Mégis mit csináljon?


Így legalább keltheti a feszkót

2020. jan. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%

Hadházy ugyanaz az eset mint Schobert Norbi. Látványos akar lenni, nagyokat tesz és mond, na de persze ha megnézed mi van mögötte, hát nem sok. Nem kapott trafikot a szekszárdi sógoroktól, azóta durci van.


Egyébként jelenlegi "munkája" totál érthető. A karaktert valahogy el kell adni, de mivel jelenleg nincsen pártja, az MSZP, DK, LMP, PM a háta közepére sem kívánja őt, ezért látványpékséget kell eljátszani hogy 2022-ig megmaradjon a hírnév hogy aztán majd alkosson valamit az OGY. választáson a szekszárdi körzetben.

2020. jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Nyilván akik rá szavaztak, azok szeretnék, ha kiderülnének ezek az ügyek.

Nem mondom, hogy mindenben egyetértek vele, de legalább tényleg foglalkozik a mindennapi kérdésekkel, nem csak gombot nyomogatni jár be és csendben ülni, mint a Fideszes droidok.

2020. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%

# 5 Nyilván akik rá szavaztak, azok szeretnék, ha kiderülnének ezek az ügyek."


Nem. Egyáéltalán nem azért szavazok meg egy Hadházyt, hogy pocskondiázzon, rágalmazzon mindenkit, hanem hogy dolgozzon. Ha lenne ötlete adjon be interpellációt. Mondja el a szakembereknek, hogy nekem is jobb legyen. Ezzel kellene egy képviseljőnek foglalkoznia szerintem ....



"Nem mondom, hogy mindenben egyetértek vele, de legalább tényleg foglalkozik a mindennapi kérdésekkel, nem csak gombot nyomogatni jár be és csendben ülni, mint a Fideszes droidok."


A fideszes "droidok" kormányozzák az országot. Településenként építik, szépítik a hazát. Fenntartják afolyamatos gazdasági növekedést, fizetésemelésekhez szükséges hátteret, alacsony inflációt, rezsicsökkentést.


Hadházínek milyen építő jellegű megnyilvánulása is volt ? :O

2020. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Valószínűleg lenne, ha nem lenne "forradalmi kétharmad", ami gyakorlatilag értelmetlenné teszi a parlamenti munkát.

De hozzáteszem az lenne a legjobb, ha Orbánnak, Lázárnak és kompániájuk tagjainak nem lenne birtoka, és akkor nem kéne nyomozni utána, hogy mégis miből van erre pénz? Mert az átlag jogászok nem szoktak ilyen jól keresni, pláne ha elvileg egyedüli bevételük az államtól kapott fizetésük.

2020. jan. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Micimacko67 ***** válasza:
80%

Kedves jobboldali kommentelők, akkor a Fidesz miért foglalkozik az ellenzéki képviselők/polgármesterek anyagi helyzetével?

Közötök?

2020. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

"Tehetségteln, nincs semmi szakártelme. Mégis mit csináljon?"


Az állatorvostudományok doktora. Neked milyen végzettséged van? Ne válaszolj, sejtem hogy milyen lehet, tekintettel arra, hogy a "tehetségtelen" és a "szakértelme" szavakat sem tudtad leírni helyesen magyarul!

2020. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17%

# 8/9 Kedves jobboldali kommentelők, akkor a Fidesz miért foglalkozik az ellenzéki képviselők/polgármesterek anyagi helyzetével?"


Nem a fidesz, hanem a kormánynak k9telessége ezt vizsgálni, akiket megszavaztunk


"Közötök?"


Mi adónkat sikkasztják....


# 9/9 Az állatorvostudományok doktora. Neked milyen végzettséged van? Ne válaszolj, sejtem hogy milyen lehet, tekintettel arra, hogy a "tehetségtelen" és a "szakértelme" szavakat sem tudtad leírni helyesen magyarul"


Nem néztem ki belőle semmit. Gondolom nem azért nem dolgozik a végzettségi területén, mint mindenki, még én is,mert ott megtürték ?XD


Szerintem járjon be dolgozni és építő javalatokat tegyen, mint minden dolgozó. Vagy menjen állatokat gyógyítani

2020. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!