Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem érzem azt, hogy...

Miért nem érzem azt, hogy romlik az ország és a gazdaság, és hogy egyre rosszabbul élünk?

Figyelt kérdés
Annyira sokan azt mondják hogy minden romlik, minden rosszabb lesz, én viszont azt érzem hogy egyre jobb. Nem azt mondom hogy sokkal jobb, de jobb. Na meg ha valóban lenne legitimitása hogy a Fidesz csak, vagy a statisztikákat kozmetikázza, és ezért látom hogy minden jobb, akkor miért nem tapasztalom ennek az ellenkezőjét én, és még az az 50% feletti szavazó tábor, aki a Fideszre szavaz minden nagyobb, országos szintű választáson? Lehet hogy ebben lehet mérni a jólétet, hogy egyre nől a Fidesz támogatottsága, mert csak "azok" élnek jól akik a Fideszre szavaznak?

2020. jan. 29. 22:46
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
40%

A hiteltől a-ahogy írod- a pénzügyi szektor profitál NEM az állampolgár.

Mi lenne-tegyük fel-HA a munkahelyeden megkeresett munkabéredből kifizeted a lakásfenntartás költségeit,ellátod a háztartást, (ahogy elvárt!) 4 gyermeket nevelsz.Kettő gépkocsit tartasz fenn.(családi és szabadidő)A teljes család évente 2 hetet külföldön nyaral “all inclusive”.

A keresetedből + egy külön befektetési számlát is fenntartasz a gyermekeid jövöjére. Magadnak ugyanaz nyugdíj kiegészítésnek.(ez hogy értelme legyen havi minimum 40 ezer)

Nagyjából ennyi...az ÁLMOM.

2020. jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 A kérdező kommentje:
Majd eljön az az idő is, addig is örüljünk, hogy nincsenek svájci hitelek, mert a bankárok annál okosabbak. Még az államot is dicsérjük meg, hogy alacsony vagy semmilyen kamattal kínál hiteleket, a családoknak.
2020. jan. 29. 23:13
 13/69 anonim ***** válasza:
25%

Látom nem "Látsz"!!!

Nem baj.A remény hal meg utoljára ugye?

2020. jan. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
25%

Fúúúú, a nagy 2006-os ütközet, ahol mindenkit felkoncoltak, meg agyonlőttek, meg razziáztak, meg felakasztottak XD


Édes istenem...

Amikor az egyetlen menedéke az egy fideszesnek, hogy Gyurcsány milyen jogsértéseket művelt 2006-ban...


Amúgy Bajnaival pl mi baj volt? Ő már bőven túl volt ezen az egészen.


De amíg lehet kapaszkodni a GYÚÚÚÚCSÁNY ezer trillió billió kilövött szemű ÁLDOZATÁBA, addig Viktor lesz a God emperor.


Amúgy én hogy emlékszem vissza erre?

Szegeden jártam középsuliba, láttam a tv-ben mi van pesten, és ennyi.


Valahogy kimaradtam a te személyes apokalipszisedből :D

2020. jan. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 A kérdező kommentje:
"A múltat végleg eltörölni" igaz? De nem nem fogod! :* Orbán előtt volt egy Gyurcsány, aki csak mégrosszabb felé változott. A hatalma egy örökké valóságot viszonyítási alapul szolgál, hiába próbálod lelkismeret furdalásból tisztára mosni a vezéred.
2020. jan. 29. 23:23
 16/69 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a kérdező TROLL. Túlságosan is izzadságszagúan akar fideszesnek tűnni.
2020. jan. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
47%

Én "ott" voltam 2006 szeptemberében a szabadság téren.(Igaz nem résztvevőként hanem munkaidőben.)

NEM láttam jogtalan intézkedéseket.

Sokan csodálkoztak hogy a rendőrség miért NEM fékezi meg-ha kell erőszakkal-a nyomorultakat.

MINDEN(költői túlzás természetesen) környékbeli házból persze hirtelen előkerültek az "éppenlejöttemkutyátsétáltatni" katasztrófa túrista emberek akik később sajnálatos kíváncsiságuk révén sérülést szerezhettek.

Az én véleményem is az (ez alapján és hazafelé tartva látott-Podmaniczky felé XIV Erzsébet királyné) események kapcsán hogy ott MINDENKIT be kell "vinni" ha ellenáll akkor pedig "meggyőzni" hogy NEM JÓ amit csinál.

Ha sétafikáló akkor húzzon haza mert ELFOG durvulni a helyzet!

És lett...(vasaló)

2020. jan. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 A kérdező kommentje:
Szóval aki Fideszes=troll. Vita készség, ülj le egyes!
2020. jan. 29. 23:36
 19/69 A kérdező kommentje:
Én azért másképp emlékszem: [link]
2020. jan. 29. 23:38
 20/69 anonim ***** válasza:
36%

Ez NEM a TE emléked...


Van saját tapasztalatod is ami alapján linkelted?

Oszd meg velünk kérlek.

2020. jan. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!